Telfast

Telfast - nozīmē, ārstējot alerģisku slimību.

Farmakoloģiskā darbība

Telfast ir pirmais trešās paaudzes antihistamīna un atņemtas daudzas blakusparādības iepriekšējās divas paaudzes.  Telfast tabletes (120 mg)
 Galvenā sastāvdaļa sagatavošanas - fexofenadine, kas ir aktīvs metabolīts terfenadīnu, pateicoties etomuon ir 2 reizes lielāka afinitāte pret histamīna H1 receptoriem. Telfast ļoti selektīvi saistās ar H1 receptoriem, un bloķējot tos, nav acīmredzamu bioloģisko ietekmi histamīna formā simptomi alerģiskām slimībām (alerģisku dermatītu, iesnas, šķaudīšana, acu asarošana, ādas nieze, uc). Zāles var nedaudz stabilizēt masta šūnu membrānas, novēršot un samazinot atbrīvošanu šo bioloģiski aktīvo vielu, īpaši histamīna.

Atšķirībā no saviem kolēģiem Telfast netrāpa hematoencefālisko barjeru uz smadzenēm, tāpēc nav nomierinošas īpašības. Tas neietekmē likmi reakcijas un garīgo spēju koncentrēties, piemēram, braucot ar transportu vai pētījuma laikā. Telfast par instruktsiine atkarību pat ilgu pieteikumu.

Narkotiku pētījums tika veikts kā invitro, kā arī klīniskā vidē, un visur viņš apstiprināja augstu efektivitāti. Tika pierādīts, ka salīdzinājumā ar saviem kolēģiem Telfast neietekmējot citiem receptoriem, ieskaitot histamīna N1- sugas un H2 receptoriem. Viņam nav antiholīnerģisks aktivitāte antiadrenergicheskim un tādēļ blakusparādības no stimulāciju citu veidu receptoriem ir klāt.

Telfast nemaina lēnās kālija straumes, tāpēc neietekmē elektrofizioloģiju sirds - QT intervālu elektrokardiogrammā nebija mainīt ārstēšanas laikā. No kardiotoksicitātes trūkums padara alternatīva terfenadīnu.

Narkotiku ātri uzsūcas, tā terapeitiskais efekts rodas 1 stundas laikā pēc iekšķīgas lietošanas, sasniedzot maksimālo spēku pēc 6 stundām. Kopējais studiju ilgums Telfasta instrukcijas tikai nedaudz vairāk nekā 24 stundas, tādēļ to var veikt vienu reizi dienā. Spēks no tā ir lineāra funkcija no devas. Zāles praktiski nav metabolizējas organismā un izdalās neizmainītā veidā ar izkārnījumiem (80%) un urīnu (10%).

Produkta veids

Narkotika ir pieejams tabletēs 30 mg (bērni veidlapa), 120 mg un 180 mg.

Indikācijas Telfasta

Telfast instrukcijas ārstēšanai ieteikto alerģisko slimību, piemēram, sezonālo alerģisko rinītu un siena drudzis, alerģija un hroniska idiopātiska nātrene, angioneirotiskā tūska (angioedēma).

Kontrindikācijas

Nelietojiet zāles pret indivīdu viņa neiecietības grūtniecības un zīdīšanas laikā. Atsauksmes par Telfast bērniem līdz 6 gadu nav pieejami, jo zāles nav ieteicams tiem. Piesardzības pasākumi būtu jāveic to patoloģijas aknām un nierēm.

Lietošanas instrukcijas Telfasta

Narkotiku lieto iekšķīgi 1 reizi dienā, dzerot daudz ūdens. Lai gan pārtikas un neietekmē narkotiku plūsmu asinsritē, ir ieteicams ņemt to pirms ēšanas. Vienlaicīga ārstēšana ar antacīdiem palēnina absorbcijas Telfasta jo starp tiem jābūt intervāls vismaz 2 stundas. Pētījumi liecina, ka gados vecākiem pacientiem nav nepieciešama devas pārorientācijai uz to samazināt vai pagarināt intervālu starp devām.  Telfast tabletes (180 mg)

Lai ārstētu sezonālo alerģisko rinītu, kopš 12 gadu vecuma, ir ieteicams veikt 1 120 mg vienu reizi dienā, ja hroniskas idiopātiskas nātrenes un angioedēma 180 mg 1 reizi dienā. Bērniem no 6 līdz 12 gadiem Telfast iecelt 30 mg 1 reizi dienā. Ilgums indivīda nosaka ārstējošais ārsts. Iespējama ilgstoša lietošana Telfasta līdz 4 - 6 nedēļas.

Blakusparādības Telfasta

Kā uzskata Telfast labi panes, reizēm ir galvassāpes, reibonis, slikta dūša. Ļoti reti reģistrēti gadījumi elpas trūkums, ādas apsārtums un anafilaktiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика