Tempalgin

Tempalgin - kombinēts pretsāpju un pretdrudža zāles.  Tempalgin

Farmakoloģiskās iedarbības tempalgin

Struktūra ietver ne-narkotiska pretsāpju tempalgin metamizols nātriju un mazinošo tempidon. Metamizols funkciju bloki ciklooksigenāzes 1 un 2, kas ir iesaistīta veidošanos prostaglandīnu veidošanās - iekaisuma savienojumi pirogēnā orientēti. Arī Metamizols spēj stabilizēt šūnu membrānas un nomāc sintēzi saviem pirogēnu. Šīs īpašības ļauj zāles ir spēcīga pretiekaisuma, pretsāpju un viegla pretiekaisuma iedarbība.

Tempidon ir anksiolītiskā ietekme, veicinot centrālās n-holīnerģiskajiem receptoriem. Tas novērš bailes, spriedze, pozitīva ietekme uz emocionālo komponentu sāpes. Tempidon sastāvā tempalgin paplašināt pretsāpju rīcības metamizols un pastiprina to, palielinoties par 2 - 3 reizes. Abas šīs narkotikas komponenti ir labi uzsūcas no gremošanas trakta, tā tiek pārvērsta aknās līdz metabolītiem un izdalās galvenokārt ar urīnu.

Produkta veids

Tempalgin narkotiku tablešu, apvalkotās tabletes. 1 tablete satur 500 mg metamizolu nātrija un 20 mg tempidona.

Indikācijas tempalgin

Tempalgin lietošanas instrukcijas gadījumā mēra infekcijas un iekaisuma slimībām, pretsāpju, kā aksesuārs pēc diagnostikas procedūrām vai operācijas. . Ir indikācijas tempalgin atslābums gadījumos iekšējo orgānu sāpes kombinācijā ar spazmolītisķiem, piemēram, aknu, nieru kolikas, un citi pacienti dod pozitīvas atsauksmes par tempalgin ar mērenu vai vieglas sāpes - zobu sāpes, galvassāpes, muskuļu, locītavu, sāpīgas menstruācijas, tai skaitā pacientiem ar paaugstinātu nervozitāti.

Kontrindikācijas

Tempalgin Instrukciju nevar izmantot, ja tas ir neiecietība, dažos asins slimību no baktērijas apspiestību asinīs (leikopēnija, agranulocitoze, aplastiskā anēmija), aknām (akūta aknu porfīrija, aknu mazspēja, daži iedzimta fermentopathy), nierēm (nieru mazspēja). Ir svarīgi ņemt vērā kontrindikācijas tempalgin piemēram, samazināts (mazāk nekā 100 mm Hg. Pants.) Asinsspiediens, 1 un 3 grūtniecības trimestris, zīdīšanas periods (zāles iekļūst arī caur placentu un mātes pienu). Pieteikums tempalgin bērniem līdz 14 gadu vecumam nav ieteicama.

Lietošanas instrukcijas tempalgin

 Tabletes Tempalgin
 Ja ir norādes tempalgin, tas lieto iekšķīgi pēc ēšanas, dzerot daudz šķidruma. Ieteicamā deva pieaugušajiem - 1 tablete 3 - 4 reizes dienā (maksimāli pieļaujamais apkalpot tempalgin deva 6 tabletes dienā). Bērniem no 14 gadu vecumam var veikt vienu tableti 2 reizes dienā. Ja plānojat zobu iejaukšanās, 30 minūtes pirms procedūras, jūs varat veikt 1 tableti šo rīku. Tāpat kā jebkurš pretsāpju un pretdrudža, bez ārsta uzraudzībā pacientu zāles nevar lietot ilgāk par 3 - 5 dienas. Pie ARI, ja pacienta medicīnisko vēsturi, nav apgrūtināts ar krampjiem, norāde tempalgin būs ķermeņa temperatūra 38 ° C, un 5. punktā.

Sastāvs tempalgin savienojama ar alkoholu. Tāpat arī būtu, saņemot šīs zāles vienlaicīgi izmantot koloīdas asins aizstājēji, penicilīnu, opacifying aģenti, citostatiskus narkotikas.

Zāles nav ieteicams kursa uzņemšanu, tas ir nepieciešams, lai pēc iespējas ātrāk atcelt ātrāk. Attiecībā uz uzņemšanas ilgāk nekā 7 dienas nepieciešamo uzraudzības asins analīzes un aknu darbību.

Kontrindikācijas tempalgin arī asas sāpes kuņģī, lai atklātu tās cēloni (fonā varat izlaist anestēzijas klīnika akūtas vēdera).

Zāles var samazināt koncentrāciju uzmanību un ātrumu reakcijas, uzņemšanas laikā nav ieteicams nodarboties ar iespējamu bīstamu darbu.

Blakusparādības tempalgin

Tempalgin saskaņā ar instrukcijām, ir vairākas nevēlamas sekas. Tas nomāc veidošanos asinīs un var izraisīt agranulocitozi, leikopēnija vai trombocitopēnija. Iespējamo uzņemšanas Kserostomijas, dzelte, paaugstināts bilirubīna un aknu enzīmu līmenis asinīs laikā, izmaiņas asinsspiediena, reibonis, nieru darbības traucējumiem, alerģiskas reakcijas līdz anafilaktisko šoku.

Яндекс.Метрика