Tenotome

Tenoten - aģents ārstēšanai neirozes un neirozes līdzīgu valstīm.

Farmakoloģiskā darbība

Produkts ir homeopātiskā.  Tenotome
 Struktūra tenoten ir smadzeņu specifiskās antivielas pret S-100 proteīns ļoti lielu vaislai. Šāda ultra-zemas devas augsti attīrītām antivielu izraisa nespecifisku kontroli infekcijas faktoru, uzlabojot imunitāti un normalizē vielmaiņu nervu audiem, procesi ierosināšanas un kavēšanu smadzeņu garozā, iedarbojoties uz GABA receptoriem, palielināt slieksni trauksmes reakciju. Praksē šī darbība tiek īstenota kā nootropic, antidepresantu, anksiolītiskā, un regulē emocijas.

Application tenoten stiprina nervu sistēmu, uzlabo koncentrēšanās spējas, atmiņu, uzlabo imūnsistēmu apstākļos hipoksija, stress, nogurums un intoksikāciju. Produkts fit un veselīgi cilvēki stresa situācijā, jo tā ir stresa aizsargājoša iedarbība.

Zāles nav nomierinošs vai muskuļu relaksāciju, tāpēc to sauc arī par "diena trankvilizators." Salīdzinājumā ar citiem tenoten pilnīgi droši.

Saskaņā hipoksijas apstākļos, pēc asinsrites traucējumiem smadzenēs (piemēram, insults), kas kompleksā terapijā tenoten darbojas kā neuroprotective aģents, normalizē atmiņu un mācīšanos, palīdz ierobežot platību bojājumu smadzenēs.

Ar visiem kontiem, tenoten spēj samazināt alkas pēc narkotikām un alkoholu.

Produkta veids

Narkotika ir pieejams tabletes nepieredzējis.

Indikācijas tenoten

Saskaņā ar instrukcijām, tenoten ieteicama pacientiem ar veģetatīvo un neirotiskiem traucējumiem, neiroze līdzīgu valstis. Ar visiem kontiem, tenoten palīdz veikt slodzes apstākļos hronisku stresu. Attiecībā uz kopēju biežumu, hronisku vai ilgtermiņa procesā, tā izlīdzina psihosomatisks sastāvdaļa slimības. Šīs zāles var izmantot, lai ārstētu organisko bojājumu, nervu sistēmas, ko izraisa asinsrites traucējumiem vai traumas.

Kontrindikācijas

Tas homeopātiskā nevar ņemt, ja Jums ir paaugstināta jutība, laktāzes deficītu galactosemia, un līdz 18 gadiem. Bērniem, kas izveidotas analogās tenoten - tenoten bērni drīkst izmantot 3 gadi. Dati par drošumu personāla tenoten grūtniecēm un ar krūti barojošām mātēm nav, tāpēc jums ir rūpīgi jāizvērtē riska attiecība - labu viņa iecelšanu.  Tenoten bērni

Lietošanas instrukcijas tenoten

Tabletes jānorij izšķīst zem mēles, līdz pilnīgi izšķīdinot tos, viņi nevar košļāt vai sasmalcināt. Nelietojiet tenoten saņemtu instrukcijas ēdot vai vēlāk kā 2 stundas pirms gulētiešanas. Reģistratūra biežums un ilgums, protams, ir individuāli nosaka ārsts. Parasti parakstītas zāles 1 - 2 tabletes 2 - 4 reizes dienā likmi 1 - 3 mēnešus, dažos gadījumos līdz pat 6 mēnešiem. 2 mēnešu laikā - pēc 1 Jūs varat atkārtot ārstēšanu. Ja pēc mēneša sākas ārstēšanas uzlabošanos nenotiek, jums ir nepieciešams sazināties ar savu ārstu par devas korekciju vai ārstēšanas shēmām.

Tādi paši nosacījumi, kas saņem analogos tenoten - tenoten bērniem. Bērniem deva no 3 gadiem - 1 tablete 3 reizes dienā, kurss 1 līdz 3 mēnešiem. Maziem bērniem, kas joprojām ir grūti turēt tableti mutē līdz rezorbcijas atļauts izšķīdina nelielā apmērā (15 ml) vēsu dzeramo ūdeni.

Blakusparādības tenoten

Ar visiem kontiem, tenoten reti izraisa alerģiskas reakcijas un bezmiegs dēļ stimulējošo ietekmi uz nervu sistēmu, ja zāles tika pieņemts neilgi pirms gulētiešanas.

Яндекс.Метрика