Tentex Forte

Zāles, ko lieto, lai ārstētu seksuālo traucējumu.

Farmakoloģiskā darbība

Struktūru veido Tentex Forte mūmiju, minerālu trivang, pulveri un ekstraktus augiem, kuriem ir androgēnu, toniks,  Tablet Tentex Forte
   stimulējošu efektu: malva muskuss, samta pupas nieze, safrāns sēklas, Argir skaistas orhidejas vīrietis Vitanov miega, chilibuha, slyunogona narkotiku, melnie pipari, Malabar bombaksa, serdtselistnoy diodes.

Produkta veids

Tabletes.

Tentex Forte pilnīga analoģija eksistē. Ar vienaudžiem var saukt narkotiku Speman - tā ietver dažas vielas (orhidejas, pupiņas, argireya), kas pieejams kā daļa no Tentex Forte.

Indikācijas Tentex Forte

Tentex Forte var veikt saskaņā ar instrukcijas funkcionāliem seksuālo traucējumiem vīriešu erekciju pasliktināšanās, jums ir problēmas ar priekšlaicīgu ejakulāciju.

Ir labas atsauksmes par Tentex Forte piemēro vecāki vīrieši cieš no seksuālās traucējumiem funkcionālo raksturu.

Phytopreparation var arī izmantot, lai atjaunotu seksuālo aktivitāti pasliktinājās pēc somatiskām saslimšanām.

Tentex forte un tā analogu Speman var piešķirt gan pacientiem, kas cieš no oligospermija - slimība, kurā sperma satur nepietiekams spermatozoīdu skaitu mākslīgo apsēklošanu.

Instrukcijas Tentex Forte - lietošanas metodi

Narkotika ir seksuālie traucējumi, kurus kopā ar sliktu erekciju, administratīvi devā 4 tabletes (take medikamentus divos posmos). Ņemot tabletes ieteicams no rīta, vakarā - pusstundu vai stundu pirms gulētiešanas. Jūs varat dzert tēju vai pienu.

 Tanteks skaits iepakojumā

Ja seksuālā aktivitāte samazinājās pēc veselības stāvokli, veikt 4 tabletes phytopreparation dienā 3 nedēļu vai mēnesi.

Vecāki vīrieši ārstēšanai zema seksuālā aktivitāte ir arī ieteicams lietot 4 tabletes dienā, bet par 45-50 dienām. Ārstēšana tiek atkārtots ik pēc sešiem mēnešiem.

Blakusparādības Tentex Forte

Ir atsauksmes par Tentex Forte, norādot, ka tas var izraisīt augstu asinsspiedienu, alerģijas.

Kontrindikācijas

Narkotiku lietošana ir kontrindicēta pacientiem ar smagu aterosklerozi, sastrēguma sirds mazspēju, augsta spiediena, paaugstināta jutība.

Turklāt, instrukcijas Tentex Forte teica, ka to nevar uzskatīt par hronisku nieru slimību: pielonefrīts, hipertensīvo vai diabētiskā nefropātija, glomerulonefrīts, hronisku nieru mazspēju.

Яндекс.Метрика