Teofedrin

Teofedrin - kombinētā zāles, nodrošinot bronhodilatatoram un spazmolītiskais efektu. Analogi Teofedrin uzskatīja Bronhofilin T-Fedrin un Trifedrin IP.

Atlaidiet forma un sastāvs Teofedrin

 Teofedrin - kombinētā zāles, nodrošinot bronhodilatatoram un spazmolītiskais efektu.
 Kompozīcija teofedrina pārsvarā bezūdens teofilīnu (0, 1 g), fenobarbitāls (20 mg), efedrīns hidrohlorīds (20 mg), bezūdens kofeīns (50 mg), paracetamolu (0, 2 mg), beladonna ekstrakts bieza (3 mg) cytisine (0, 1 mg).

Papildus no Teofedrin galveno darbības komponentu ietver mikrokristāliska celuloze, kartupeļu ciete, kroskarmelozes nātrija sāls, kalcija stearāts, aerosil, plasdon S-630, talku.

Farmakoloģiskās iedarbības Teofedrin

Teofedrin un analogi Teofedrin atpūsties gludās muskulatūras bronhos. Rīka rīcība palielina bronhu lūmenu, paplašina asinsvadus no plaušām, palielina biežumu un stiprumu sirds kontrakciju, palielināt sirds asins plūsmu. Zāles ir pretiekaisuma iedarbība, ir M-antiholīnerģiska aktivitāte un mērenu diurētisku efektu. Kofeīns ir daļa Teofedrin novērš sajūtu nogurums un miegainība, stimulē psihomotoro centrus smadzenēs, palielina ietekmi pretsāpju līdzekļiem, ir analeptic efekts.

Non-narkotisko pretsāpju acetaminofēns, kas nodarbojas ar narkotiku bloku COX centrālajā nervu sistēmā sastāvā un iedarbojas uz siltuma regulēšanas centriem un sāpes. Fenobarbitāls ir miorelaksanta un spazmolītiskais rīcību. Fenobarbitāls sastāvā Teofedrin nodrošina ilgu un viegla nomierinoša iedarbība, un pielāgo psiho-emocionālo stāvokli pacientam ar bronhopneimonijas-obstruktīva sindroma citu izcelsmi.

Efedrīns hidrohlorīds stimulē adrenerģiskos receptorus no bronhiem, izraisot to paplašināšanos un palielināt uzbudināmība elpošanas centra. Elpošanas analeptic cytisine refleksīvi stimulē elpošanas centra uzlabot impulsu, kas nāk no miega glomerulos.

Belladonna ekstrakts satur alkaloīdus atropīna grupu, ir pretsāpju un spazmolītiskais efektu.

Indikācijas Teofedrin

Instrukcijām, lai Teofedrin norādīja, ka zāles var izmantot, lai ārstētu astma vai obstruktīvas bronhīts hroniskais formā. Narkotiku lietošana ir piemērota un emfizēma.

Teofedrin - Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukcijām Teofedrin pieaugušiem pacientiem jālieto iekšķīgi 0, 5-1 tablete vienreiz dienā. Ja nepieciešams, dienas devu var palielināt trīs reizes. Ir pieļaujama arī palielināt teofedrina vienu devu (divas tabletes preparāta līdz trīs reizes dienā). Bērni no diviem līdz pieciem gadiem, ir parakstītas 0, 25-0, 5 tabletēm, jo ​​bērniem no sešu līdz divpadsmit gadiem - pie 0, 5-0, 75 tabletes. Teofedrin jāņem no rīta vai pēcpusdienā. Ārstēšanas ilgums būtu izveidot ārstu.

Kontrindikācijas Teofedrin

Teofedrin un analogi Teofedrin kontrindicēta miega traucējumi, ateroskleroze, smadzeņu un koronāro kuģiem, konvulsīviem valstis, smagu sirds slimību, glaukoma, hipertireoze, aknu slimības. Nelietojiet Teofedrin grūtniecības vai zīdīšanas laikā, kā arī gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret rīka sastāvdaļu.

Iezīmes pieteikuma Teofedrin

Teofedrin neņem vakarā, jo tas var būt bojāts pastāvīgā miega stāvoklī. Uz laiku, narkotiku, ir nepieciešams, lai pilnīgi novērstu alkohola lietošanu.

Norādījumi jāizmanto narkotiku diabēta ārstēšanai. Sakarā ar darbības narkotiku glikozes līmeni asinīs palielina asins ķīmiju. Reģistratūrā līdzekļu laikā jāierobežo ar intelektuālo klasēm, darba un braukšanas transportlīdzekļiem.

Blakusparādības Teofedrin pasliktina kopīgu izmantošanu narkotiku ar beta blokatori, netiešo antikoagulantu, fluorhinoloniem, furosemīdu, cimetidīns, karbamazepīns, verapamilu, antibiotikas, hormonālo kontracepcijas līdzekļu, MAO inhibitoriem.

 Teofedrin atslābina bronhu gludās muskulatūras
 Paracetamols sastāv Teofedrin var izraisīt saindēšanos, ja tā saistīta ar induktoriem aknu enzīmu un barbiturātiem. Efedrīns mazina pretsāpju un trankvilizatori. Bronhodilatatora efekts tiek samazināts, izmantojot vienreizēju uzņemšanu ar beta blokatori.

Rifampicīns samazina teofilīna koncentrāciju asinīs, Oleandomicīna, eritromicīns, ciprofloksacīnu un paaugstināt to. Teofedrin samazināt terapeitisko iedarbību doksiciklīna un tā uzsūkšanās. Izmantojot teofedrina ārstēšanu kombinācijā ar linkomicīnu nepieņemami.

Izvairieties no vienlaicīgas lietošanas ar Teofedrin pretepilepsijas un psihotropās vielas. Efekts antihipertensīviem līdzekļiem, perorālo kontracepcijas līdzekļu un antidepresantiem, kad vienlaikus ar Teofedrin parasti samazinās, un to sekām miegazāles un diurētisko līdzekļu var palielināt.

Blakusparādības Teofedrin

Ārstēšanas laikā Teofedrin var izraisīt sāpes pakrūtē, vemšana, slikta dūša, tahikardija, trīce, bezmiegs, grūtības urinēšanas laikā.

Pārdozēšanas iespējamo Teofedrin nistagms, ataksija, galvassāpes, vājums, sirds slimība un zems asinsspiediens, krampji, svīšana, nervu uztraukums.

Pārdozēšanas gadījumā kuņģa skalošanu tiek parādīts. Jums arī vajadzēs tērēt simptomātiska terapija ar pastāvīgu uzraudzību pamata vitālo funkciju (elpošanas, pulsa, asinsspiediena līmeni).

Uzglabāšanas nosacījumi

Narkotiku Teofedrin jāuzglabā vietā aizsargāta no gaismas temperatūrā no 15 līdz 25 ° C.

Яндекс.Метрика