Teotard

Teotard - bronhus aģents zāļu forma, kas ir pārstāvēta kapsulas, ilgstošas ​​darbības tabletes (nodalāms vai pārklājumu) un taisnās zarnas svecītēm.  Teotard 350 mg

Farmakoloģiskā darbība

Kā norādīts instrukcijā Teotard ir ievērojama ietekme uz dažādām ķermeņa funkcijas. Bronhodilatatora nomāc fosfodiesterāzes bloķēts purīna (adenozīna) receptoriem un izraisīt uzkrāšanos šūnās 3-5 cikliskās AMP, kas veicina samazināt saraušanās aktivitāti gludās muskulatūras, noņem bronhu spazmas.

Narkotiku atslābina bronhu muskuļus, zināmā mērā paplašinot koronāro, perifērijas, nieru asinsvadus, nomācot trombocītu salipšanu. Teotard ir vieglas diurētiķis (diurētisku efektu). Kā uzskata Teotard ir mazāk izteikta ietekme uz centrālo nervu sistēmu, nevis kofeīns, palielinot saraušanās aktivitāti sirds muskuli.

Indikācijas Teotardu

Ar norādēm šīs narkotikas lietošanu ietver hronisku astmu, asu bronhostenozes (bronhospazmas), hronisks bronhīts, emfizēma (samazināta toni plaušu audos), plaušu hipertensijas, miega apnoja, tūska sindroms nieru izcelsmes.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas Teotardu instrukciju ir paaugstināta jutība pret aģentu (ieskaitot ksantīna atvasinājumiem - pentoksifilīns, kofeīns, teobromīns), peptiskas čūlas un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūla, epilepsija, gastrīts ar paaugstinātu skābumu, smagas arteriālās hipo- un hipertensija, hemorāģisko insultu, smagas tahiaritmiju, asiņošana no kuņģa-zarnu trakta nesenajā vēsturē asiņošana tīklenē, bērnu vecums (par mutvārdu ilgstošu formām - līdz 12 gadiem) .  Pacientiem, kas cieš no smagas koronārās, nieru, aknu mazspēja, ateroskleroze, biežiem kambaru priekšlaicīgu sitienu, palielinot konvulsīvs gatavību, prostatas hipertrofiju, ilgstošas ​​hipertermija ieteicams lietot zāles ar piesardzību .  Neveiciet ārstēšanas Teotardom grūsnības, laktācijas un cilvēkiem gados vecākiem cilvēkiem un bērnībā .  Atsauksmes Teotardu lai tajā būtu informācija par Bad šīs narkotikas lietošanu (formā taisnās zarnas svecītēm) no taisnās zarnas slimību .

Blakusparādības Teotarda

No nervu sistēmu Teotarda lietošana var izraisīt galvassāpes, reibonis, bezmiegs, nemiers, trīce no ekstremitātēm, aizkaitināmība. No gremošanas sistēmas blakusparādībām Teotarda, jo viedoklis pacientiem ir vemšana, slikta dūša, grēmas, gastralgia, caureja, paasināšanās peptiskas čūlas slimības. Hroniska administrācija narkotikas var būtiski samazināt apetīti.  Teotard 200 mg

Sirds un asinsvadu sistēma var reaģēt uz neapzinīgu Teotardom paaugstinātu sirdsklauves, tahikardija, aritmija, pazemina asinsspiedienu. Starp citām blakusparādībām atzīmēja alerģiskas reakcijas (izsitumi, nieze), sāpes krūtīs, piesarkums, pastiprināta svīšana, paaugstināts diurēzi.

Smagas saindēšanās Teotardom, norādes, kas nedrīkstētu liegt stingri jāievēro devas, var rasties epilepsijas lēkmes, metabolisko acidozi, hipoksija, apjukums, rabdomiolīze. Ārstēšana tiek piešķirts mazgāt kuņģi, zarnas, caurejas zāles, aktīvā ogle un citi medikamenti nodrošina simptomātisku terapiju.

Devas un administrēšana Teotarda

Ārstēšana Teotardom saskaņā ar norādījumiem sākt ar mazām devām, pakāpeniski palielinot devu 100-200 mg dienā. Optimālā deva pieaugušajiem ir 300 mg 2 reizes dienā, no konkrētu norāžu klātbūtnes Teotardu (gadījumā vakara vai rīta uzbrukumiem), var ņemt 500 mg narkotiku gulētiešanas vai palielināt devu līdz 300 mg 3 reizes dienā. Ja vēlaties saņemt lielākas devas ārstēšanā tiek veikta saskaņā ar Teotardom koncentrācijas teofilīna asinīs uzraudzībā. Astmas ārstēšanai ir pievienots, mērot teofilīna koncentrāciju katrus sešus mēnešus.

Devu ieteicams pacientiem ar smagu aknu, sirds, vīrusu infekcijām samazināšana. Bērniem, kuru svars nepārsniedz 30 kg, ieteicams novērot devu 10-20 mg / kg / dienā (dalītās devās) bērniem no 3-7 gadus - 0, 1 g, bērniem 7-12 gadiem 0, 2 g divas reizes dienā.

Action Teotarda atzinuma pacientu novēroja 3-4 dienu laikā no dienas, kad ārstēšanu.

Brīdinājumi

Zāles nav paredzēts, lai atvieglotu smagu ārkārtas apstākļos. Ja to izmanto Teotarda par liecību vajadzīgi, lai izpildītu pasākuma izmantošanas caffeinated dzērienu.

Šis ceļvedis Teotardu iesniegta tikai informatīviem nolūkiem. Nemēģiniet lietot narkotikas bez receptes.

Яндекс.Метрика