Teraflex

Teraflex - aģents ārstēšanai deģeneratīvām slimībām, muskuļu un skeleta sistēmas.

Farmakoloģiskās iedarbības Teraflex

Struktūra ietver divus terafleks aktīvā sastāvdaļa - Hondroitīnsulfāts un glikozamīns.  Teraflex per pack
   Gan uzlabotu reģenerācijas (atgūšana) no skrimšļa uz locītavu virsmām deģeneratīvu bojājumiem.

Glikozamīns ir iesaistīta veidošanos glikozaminoglikānu (ieskaitot hialuronskābi), kas veido pamatu skrimšļa. Darbojoties kā antioksidanti, tas aizsargā skrimšļus no iznīcības skābekļa radikāļu, kas veidojas iekaisums laikā. Arī glikozamīns aizsargā skrimšļa locītavu virsmas no kaitīgās sekas vielmaiņas produktiem, izmantojot nesteroīdos pretiekaisuma zāles un glikokortikoīdus. Ir informācija par tās pretiekaisuma iedarbību mērena.

Hondroitīna sulfāts pieder strukturāli grupai uz Mikopolisaharīdi. Tas samazina aktivitāti skrimšļa-iznīcināt fermentus. Veidošanos proteoglikānu, kolagēna un gialuronona stimulēt, tā arī atjauno struktūru skrimšļa un atbalstītu vajadzīgo viskozitāti sinoviālā šķidruma. Glikozamīns un hondroitīns sulfāts komplekss pastiprināt viens otra iedarbību.

Pieteikums Teraflex palēnina deģenerācija locītavu skrimšļa un uzlabo vielmaiņu skrimšļa. Tas samazina locītavu sāpes un stīvumu savā kustībā. Kā uzskata Teraflex samazināt devu NPL un pretsāpju līdzekļiem.

Zāles tiek absorbēts no gremošanas trakta un sasniedz maksimālo koncentrāciju serumā pēc 4 stundām, un kas sinoviālā šķidruma pēc 4 - 5 stundas. Aptuveni viena trešdaļa no tās koncentrācijas samazināšanos kopīgajā šķidruma un skrimšļiem. Zemā biopieejamība ir saistīts ar liela izmēra molekulām glikozamīna un hondroitīna sulfātu.

Zāles metabolizējas aknās ražot drošus produktus vielmaiņu, un vienu dienu izņemta no organisma caur nierēm.

Ir vairāki unikāli Teraflex, tie ietver papildu sastāvdaļas, kas uzlabo terapeitisko efektu. Piemēram, Advance terafleks kompozīcija satur arī NPL ibuprofēnu un Teraflex M veidā ziedes satur kamparu un mētru eļļu.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Teraflex darbības kapsulas.

Indikācijas Teraflex

Zāles tiek izmantots ārstēšanai kaulu un locītavu slimību, klātesot deģeneratīvas izmaiņas skrimšļa. Tie ietver - osteoartrīta, osteoporozes, spondylosis, osteohondroze un citas deģeneratīvas distrofiski slimības mugurkaula. Labas atsauksmes Teraflex ieguva praksē pēctraumas valstīs - tas paātrina Rumbojums veidošanos un, līdz ar to, fusion kaulu lūzumus.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Teraflex kontrindicēta nepanesības gadījumā tās sastāvdaļu, fenilketonūrija, bērniem līdz 15 gadiem. Atsauksmes Teraflex grūtniecības un zīdīšanas laikā nav pieejami, tāpēc zāles šiem nosacījumiem nav ieteicama.  Teraflex tabletes

Piesardzības pasākumus var piemērot paaugstinātā asiņošana, cukura diabēts, hroniskas nieru mazspējas.

Lietošanas instrukcija Teraflex

Narkotiku lieto iekšķīgi, dzeramais ūdens, neatkarīgi no ēdienreizēm. Pirmajās 3 nedēļas ieteiktu 1 kapsula trīs reizes dienā, tad jāturpina lietot 1 kapsula 2 reizes dienā 3 laikā - 6 mēnešiem. Par kursa, ilgums atkarībā no slimības stadijas nosaka ārsts. Pēc pārtraukuma par vienu mēnesi, protams, ja nepieciešams, atkārto.

Ir svarīgi atcerēties, ka, tāpat kā tās kolēģiem, Teraflex uzlabo antikoagulantu iedarbību. Tas arī samazina aktivitāti penicilīna antibiotikām.

Blakus efekti

Parasti no Teraflex lietošana būtu droša un netraucē labklājību pacientu. Reti ir sāpes vēderā, caureja, aizcietējums, galvassāpes, miegainība, bezmiegs, vai alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика