Terpentīns ziede

 Terpentīns ziede

Terpentīna ziede - augu pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Terpentīns ziede ir dezinficēšana, novērš uzmanību, kairinošs, pretsāpju iedarbība. Ražot ziede pamatojoties terpentīnu - terpentīna eļļa, kas mēdz viegli iekļūt epidermu un kairināt nervu galiem. Ražot terpentīns no priežu sveķiem galvenokārt priedēm klintīm.

Uzbudināmība ir aktīvās sastāvdaļas, kas ir izlaisti reibumā terpentīnu. Histamīna un citi starpnieki, kas izraisa iekaisumu, izraisa apsārtumu, nelielu pietūkumu, asinsvadu paplašināšanos, un endorfīnu un enkephalins pretsāpju.

Terpentīna ziede ceļa došana sakarā ar to, ka ziedes nervu sistēmas saņem divi ierosināšanas plūsmas no iekšējo orgānu un tieši no apstrādes vietas uz ādas.

Pieteikums terpentīns ziede klepus iespējams, pateicoties tās mucolytic un atkrēpošanas rīcību.

Produkta veids

Terpentīns ziede ražo caurules un kannas no 25 līdz 50g.

Indikācijas terpentīns ziede

Terpentīns ziede efektīvai instrukciju ar neirīts, reimatisms, muskuļu sāpes, neiralģija, išiass, artralģija, hroniskas, akūtām respiratorām slimībām.

Tas arī palīdz terpentīns ziede utis, un to lieto klepus.

Mode piemērošanas

Terpentīns ziede ārstēšanai slimībām, kas saistītas ar locītavām, muskuļiem, piemēro slimiem jomām divu p / dienā, berzes apstrādes vietā un pārklāti ar apsēju sasilšanu.

Terpentīns ziede izmanto klepus kā berzes: līdzeklis viegli iemasē ādā augšējā ķermeņa, zoli, izvairoties ziedi uz sprauslas un uz sirdi. Pēc berzes pacientam vajadzētu palikt silts. Parasti, pēc diviem vai trim ārstēšanas stāvoklis uzlabojas. Tādējādi ir iespējams izārstēt pat hronisks klepus.

 Terpentīns ziede mēģenē
 Piemērojot kā rastirok terpentīna ziede bērniem, par pirmo procedūru ieteicams sajaukt vienādās daļās ar bērnu krēmu (lai izvairītos no apdegumiem uz ādas).

Labs palīgs terpentīns ziede utis. Būtu ārstētu galvas ādu, pārklāj ar celofāna plēvi un tur divas stundas. Pēc procedūras, utis un nits ir nepieciešams ķemmēt un mazgāt matus un galvas ādu ar parastu šampūnu.

Blakus efekti

Ja pacients ir individuāls jutība pret aktīvo vielu terpentīna ziedi var izraisīt alerģiskas reakcijas: dedzināšana, apsārtums, pietūkums, nātrene, ādas nieze. Dažos gadījumos ir aizrīšanās, spiediena kritums, apziņas traucējumi, krampji, apjukums, sirdsklauves zaudējums.

Ja blakusparādības parādās, tai vajadzētu atrisināt problēmu aizstāt līdzekļus.

Kontrindikācijas precizēti norādījumiem uz terpentīna ziedes

Saskaņā ar instrukciju, ēteriskās eļļas ziedes nevajadzētu lietot nieru, aknu slimības, ādas slimības, it īpaši tās, kurās integritāti bojātu ādu. Nav ieteicams lietot grūtniecēm ziedes, barojošām sievietēm.

Izvairieties no saskares ar terpentīna ziedes acīs, uz gļotādām.

Izmantojiet terpentīns ziedi bērniem saskaņā ar vienu un pusi, diviem gadiem, jūs nevarat (šajā vecumā, bērni ir counter jebkurš iesildīt berzes.), Ļoti cienījamā vecumā ziežu bērniem paredzētajām ar lielu piesardzību - jo trūkst informācijas par drošību līdzekļu pediatrijā.

Яндекс.Метрика