Teturam

Teturam (starptautiskais nosaukums - disulfirāmu) attiecas uz zāļu grupai ārstēšanai alkoholismu. Galvenā prasība ir atcelšana teturama alkohola atkarības. Produkts parāda ķermeņa kaitīgu vielu un atvieglo simptomus alkohola reibumā.  Teturam iepakojumā

Plašais pielietojums ir Teturam kā efektīvu narkotika attīrīšanai un stabilizāciju ķermeņa pēc ilga alkohola iedzeršana.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - disulfirāms 0 '15

Auxiliary sastāvdaļas: kartupeļu ciete, stearīnskābe, talks, aerosil.

Teturam nāk tablešu formā 0, 15 0, 25 g iepakojumā pa 30-50. un implanti.

Farmakoloģiskās darbības teturama

Teturam efektīvu medicīnisko ārstēšanu alkoholisma dažādos posmos. Iespaidā par aktīvajām vielām, kas organismā maina oksidēšanos alkohola. Teturamovuyu narkotika izraisa reakciju, kas izpaužas neiecietību alkohola, elpas trūkums, drudzis, tahikardija, nomākts.

Ārstēšanas laikā, pacients nedrīkst lietot teturama alkoholu un jebkādus produktus, kas satur alkoholu.

Galvenie farmakoloģiskie darbības ir teturama noņemšana alkohola atkarības, paplašināšanās asinsvadu, novēršot simptomus augļa alkohola sindromu un paaugstinātu jutību pret alkoholu.

Labas atsauksmes Teturam saņemti kā efektīvu zāļu, kas rada refleksu reakciju uz noraidījumu alkohola pacientiem ar smagu hronisku slimības stadijā.

Terapeitiskās iedarbības ilgums ir 40-48 stundas. Produkts kā pastāvīgu implanta, kam antialcoholic organismu. Teturanovaya reflekss reakcija ilgst 4-8 mēnešus.

Pirms implantācijas implantu pacientam jāveic diagnostisko analīzi un apstrādi pret etanola atkarības.

Indikācijas

Teturam piešķirts recidīva profilaksei un ārstēšanai hroniskas alkohola atkarības, alkohola intoksikāciju un detoksikācijas niķeļa.

Pozitīvas atsauksmes ir Teturam kā efektīvu tīrīšanas un vazodilatatora narkotiku.

Lietošanas instrukcijas teturama

Saskaņā ar instrukcijām Teturam tabletes jālieto kopā ar 500 mg dienā no rīta un tukšā dūšā. Devas tiek pakāpeniski samazināta līdz 250 mg dienā.

Implantācija narkotiku tiek veikta pēc dezinfekcijas un anestēzijas. In gūžas reģionā veikt nelielu griezumu (apmēram 5 mm) un dziļumu 4-5 cm implantu administrētu 150 mg. Procedūru atkārto 3-4 reizes vairākas dienas. Maksimālā deva nedrīkst pārsniegt 700 mg. Jomā implantācijas uzlikts īpašs saspiešanas un sterilu pārsēju.

Saskaņā ar instrukciju Teturam nav var tikt ņemti kopā ar antidepresantiem, askorbīnskābes un metronidazola. Narkotiku palielina toksicitāti diazepāma fenazepama un antipirīna. Pēc vienlaicīgas uzņemšanas teturama, Fenotoina un izoniazīds palielina blakusparādību risku. Augstas devas teturama var izraisīt iekšēju asiņošanu.  Tabletes Teturam

Kontrindikācijas

Kontrindikācija teturama ir paaugstināta jutība un neiecietību uz zāļu sastāvdaļu, smags posms sirds slimības, smadzeņu slimības, tuberkuloze, astma, epilepsija, emfizēma pie smagas posmā plūsmu, erozijas gļotādu kuņģa, peptiskas čūlas slimības, grūtniecības un zīdīšanas laikā, diabēta, glaukomas, neirīts, garīgās slimības.

Ar aprūpi izrakstīt zāles, kas vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī cerebrovaskulāras slimības, un endarterīts.

Blakusparādības teturama

Ārstēšanas teturama var parādīties rūgta garša mutē, galvassāpes, reibonis, atmiņas traucējumi, bezmiegs, nemiers laikā.

Visbiežāk novērotās blakusparādības ir alerģiskas reakcijas teturama - nātrene, ādas izsitumi, angioneirotiska tūska, bronhu spazmas, dermatīts.

Kad implantācijas tabletes var teturama noraidīšanu, kas izpaužas kā sabrukumu, aritmijas, smadzeņu tūska, pūžņojums, sirdslēkmes.

Яндекс.Метрика