Teveten

Starptautiskais nosaukums zāļu: eprosartan. Tabletes Teveten

Struktūra

Viena tablete Teveten apvalkotās satur 735 mg aktīvās vielas 8. eprosartanamezilata kas salīdzina 600 mg eprosartan.

Kā tiek izmantotas palīgvielas: attīrīts ūdens, ciete, preželatinizēta, mikrokristāliskā celuloze, krospovidons, laktozes monohidrātu, magnija stearātu. Apvalks ir izgatavots no: Opadry balts (OY-S-9603) ar krāsu - titāna dioksīds (E171).

Farmakoloģiskā darbība narkotiku Teveten

Angiotenzīna receptoru blokatori, hipotensijas, vazodilatējošs rīcību.

Farmakodinamiku

Tā ir selektīva ietekme uz angiotenzīna receptorus nieru un virsnieru garozas. Tā veido ciešu saikni uz receptoriem, ar sekojošu lēnu disociāciju. Eprosartan samazina vai kavē ietekmes angiotenzīna II.

Samazina Arteriālā asinsvadu sašaurināšanās no plaušu cirkulācijas spiedienu, kopējo perifēro asinsvadu pretestību, sekrēciju aldosterona.

Ilgstoša lietošana Teveten nomāc proliferāciju darbību angiotenzīna II uz gludās muskulatūras šūnām miokarda un asinsvadiem. Antihipertensīvā iedarbība saglabājas vairāk kā 24 stundas, izņemot attīstību ortostatisku hipotensiju pēc pirmās devas. Regulāri lietojot, pēc 2-3 nedēļām tur nāk stabilizāciju antihipertensīvā darbība.

Nebija ietekmes uz līmeni eprosartan triglicerīdu līmeņa pacientiem ar hipertensiju. Teveten, tukšā dūšā neietekmē glikozes līmeni asinīs netiek atspoguļots purīnu metabolisma un būtiski neietekmē izdalīšanos urīnskābes. Pārtraukšana Teveten nav pievienoti pazīmēm "abstinences sindroms".

Farmakokinētika

Biopieejamība pēc vienreizējas ievadīšanas 300 mg 13%.

Eprosartan ir augsts olbaltumvielu saistīšanos ar plazmas - 98%, ar līmenis tiek saistīts nav atkarīgs no vecuma, dzimuma vai aknu funkcijas pacientam. Līmenis tiek saistīts nemainās, ja nav daudz izteiksmi, vai vidējais līmenis nieru mazspēja, bet var tikt samazināts, ja tā ir smaga.

Maksimālā koncentrācija narkotiku asinīs tiek sasniegta pēc 1-2 stundu laikā pēc ievadīšanas. Uzņēmība uzsūkšanās samazinās par 25%. Pusperiods 5-9 stundas.

Rakstiet galvenokārt ar fekālijām par 90% un 7% ar urīnu. Aptuveni 2% izdalās caur nierēm glikuronīda. Tāpat kā tā analogu Teveten gandrīz uzkrājas organismā. Sekss, svars, rase neietekmēja farmakokinētikas Teveten. No narkotiku pacientiem līdz 18 gadu farmakokinētika nav pētīta.

Indikācijas Teveten

Teveten ir indicēts hipertensijas.

Teveten ir kontrindicēta

 • ja Jums ir paaugstināta jutība pret aktīvo vielu vai citu sastāvdaļu narkotikas;
 • grūtniecēm;
 • zīdīšana;
 • pacientiem līdz 18 gadu vecumam;
 • nepanes laktozi vai glikozes-galaktoznoymalabsorbtsii sindromu.

Piesardzības pasākumi, kas veikti pēc: smaga hroniska sirds mazspēja, abpusēju nieru artēriju stenozi, nieru mazspēju (kreatinīna klīrenss mazāks par 60 ml / min).

Narkotiku Teveten grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Teveten nav ieteicams lietot grūtniecības laikā. Nosakot grūtniecību zāles būtu nekavējoties jāpārtrauc. Ja ir nepieciešamība nepieciešama ilgstoša terapija pāreju uz Teveten ekvivalentu vai alternatīvu antihipertensīvu narkotikām, pieņemamību, kas ir izveidota uzņemšana grūtniecības laikā. Uzņemšana Teveten par 2. un 3. trimestrī ir toksiska iedarbība uz augli - pasliktinās nieru darbība, izraisa kavēšanos pārkaulošanās galvaskausa kauliem. Jaundzimušie, kuru mātes paņēma laikā grūtniecības Teveten būtu jāizmeklē uz klātbūtni hipotensijas. Teveten paketē

Dati par iekļūšanu narkotiku pienā tika iegūta. Ja jums ir nepieciešams, lai veiktu terapijas Tevetenom, barošana ar krūti ir jāpārtrauc.

Devas Teveten

To lieto iekšķīgi, neatkarīgi no ēšanas. Dienas deva ieteicamie instrukcija Teveten ir 1 tablete (735, 8 mg) viena deva no rīta. Maksimālā dienas deva 1200 mg.

Praktiski pārskati Teveten attieksmi ir parādījuši, ka ir nepieciešama vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar aknu darbības traucējumiem devas pielāgošana. Pacientiem ar nieru mazspēju maksimālā atļautā dienas deva ir 600 mg. Atļauts nepārtraukta izmantošana Teveten.

Blakus efekti

No reģistrētajiem komentārus par Teveten ārstēšanu, blakusparādības bieži izpaužas kā:

 • astēnija;
 • galvassāpes;
 • reibonis;
 • izrunā asinsspiediena pazemināšanās;
 • alerģiskas ādas reakcijas;
 • tūska;
 • sūdzības par valsts gremošanas sistēmas (slikta dūša, caureja, vemšana);
 • nieru darbības traucējumi.

Pārdozēt

Par Teveten pārdozēšana iegūti ierobežoti dati. Pārdozēšanas simptomi var izteikt, pazeminot asinsspiedienu. Kā, lai ārstētu simptomātisku terapiju ieteicams.

Teveten Mijiedarbība ar citām zālēm

Teveten neietekmē farmakokinētiku varfarīna, digoksīna un ar glibenklamīdu. Savukārt par farmakokinētiku Teveten neietekmē flukonazols, ketokonazols un ranitidīnu.

Kombinācija ir atļauta Teveten ar tiazīdu diurētisko līdzekļu un kalcija kanālu blokatori, vienlaikus atzīmējot savstarpējo pastiprināšanu hipotensiju. Ceļvedis Teveten ļauj to izmantot kopā ar lipīdu līmeni pazeminošas zāles, tai skaitā: pravastatīna, lovastatīnu, gemfibrozilu, simvastatīna, fenofibrāta.

Brīdinājumi

Kā tas ir gadījumā ar lielāko Teveten analogiem, pacientiem ar samazinātu tilpumu cirkulējošo asiņu, pirms ārstēšanas ar vajadzīgs korekcijas BCC.

Pacienti ar nieru mazspēju, pirms iecelšanas un ārstēšanās laikā, jums ir nepieciešams kontrolēt nieru funkciju. Ar nieru darbības ārsta būtu jāpārskata nepieciešamība turpināt ārstēšanu.

Netika saņemtas piezīmes, kas Teveten nelabvēlīgi ietekmē spēju vadīt transportlīdzekli. Sakarā ar iespējamu reiboni ieteicams piesardzīgs, vadot un citas potenciāli bīstamas darbības.

Uzglabāšanas nosacījumi Teveten

Produkts tiek uzglabāts istabas temperatūrā, no bērniem nepieejamā vietā.

Uzglabāšanas laiks

2 gadi. Tas ir nepieņemami izmantot zāles pēc termiņa beigām.

Яндекс.Метрика