Theravit

Theravit - kompleksa vitamīnu un minerālvielu preparāts.  Theravit

Struktūrā ietilpst vairākas Teravita vitamīnu, makro- un mikroelementu. Narkotiku veido savu deficīts ar nepietiekamu pārtikas uzņemšana vai izglītības iestādi, kā arī pārmērīgu zaudējumu. Viņa ietekme uz organismu nosaka kombinētās darbības visiem vitamīniem un minerālvielām. Šī iemesla dēļ nav iespējams izpētīt farmakokinētiku Teravita.

Folijskābe (vitamīnu B9) - ir iesaistīta veidošanos nukleotīdu - celtniecības bloki nukleīnskābju, tāpēc tas nevar būt bez šūnu dalīšanās un veidojot jaunas šūnas, proti, izaugsme un audu atjaunošanos. Nozīmīgums vitamīna B9 spēlē asinīs, tā trūkums izraisa attīstību megaloblastiska anēmija.

Citas B vitamīnu (B1, B2, B3, B5, B6, B12) ir daļa no daudzu fermentu, kas katalizē bioķīmiskas reakcijas organismā, ir iesaistīti audu elpošana, uzturēt normālu darbību perifērās un centrālās nervu sistēmas. Kopā viņi darbojas daudz efektīvāk nekā katru no tiem atsevišķi.

Askorbīnskābe (C vitamīns) ir iesaistīts oksidēšanās-reducēšanās procesus, veicina īstenošanu darbības citu vitamīnu, stiprina imūnsistēmu, piedalās veidošanās strukturālo olbaltumvielu kolagēnu. C vitamīns arī uzlabo asins recēšanu un nostiprina asinsvadu sieniņas.

A vitamīns ir prekursora rodopsīna redzes pigmentu tīklenes, tas ir iesaistīta rekonstrukcijā bojāto audu, ēteriskās veselīgas ādas un kauliem.

E vitamīns - spēcīgs antioksidants, kas ierobežo brīvo radikāļu reakciju, kas iznīcina šūnas. Turklāt, tā ir iesaistīta veidošanos kolagēna, vairāku hormonu un fermentu.

D vitamīns regulē kalcija un fosfora, ir iesaistīts ēkā kaulu.

Sastāvā arī Teravita makroekonomiskās un mikroelementus - dzelzi, jodu, varu, cinku, kalciju, magniju, fosforu, molibdēnu, hromu, selēnu, mangānu un kāliju. Tie ir iekļauti struktūrā cofactors fermentu katalizēt iesaistīta veidošanos un hormonu vielmaiņas reakcijas.

Analogā Teravita - Theravit Tonic - satur papildu mikroelementus, kā arī izrakstus no žeņšeņs un Ķīnas magnolijas pašreizējo.

Form atbrīvot Teravita

Theravit ar manuālo tabletes apvalkotās tabletes.

Indikācijas Teravita

Vitamīnu komplekss lieto infekcijas slimību ārstēšanā, lai atbalstītu darbu imūnsistēmu. Produkts aizpilda trūkumu būtisku vitamīnus un minerālvielas, kas ir hipo- vai beri-beri, ar nepietiekamu uzturu, malabsorbcija, vai pārmērīgu zaudējumu uzturvielu.  Theravit tabletes

Kā uzskata Theravit uzlabo veselību cilvēkiem, kas strādā bīstamo profesiju.

Kontrindikācijas

Tāpat kā citi analogus Theravit nav lieto alerģijas ārstēšanai, lai vismaz vienā no tās sastāvdaļām. Nav ieteicams zāles bērniem līdz 12 gadiem, ar hipervitaminozi A un D. Atsauksmes par Theravit grūtniecēm un laikā barošana ar krūti nav saņemta. Šādos apstākļos vislabāk veikt speciāli izstrādātas iekārtas, ar drošām devām taukos šķīstošo vitamīnu.

Lietošanas instrukcijas Teravita

Saskaņā ar instrukcijām Theravit iekšķīgi ēšanas laikā vai pēc tās. Terapeitiskās devu nosaka ārsts individuāli. Lai novērstu narkotiku ņem 1 tableti katru dienu 1, kurss līdz 30 dienām. Jo gadījumā nelabvēlīgo ekoloģisko situāciju šajā reģionā dzīvo vai strādā bīstamu darbu, izmantojot gaitā: 1 - 3 mēnešiem, jūs varat atkārtot. Nepārsniedziet ieteikto devu vai apvienot sarežģīto uztveršanu ar citiem Teravita - bīstama attīstību hipervitaminoze un / vai D

Blakus efekti

Kā uzskata Theravit dažkārt var izraisīt alerģiskas reakcijas, caureja, slikta dūša, vemšana, galvassāpes vai bezmiegs. Šādos gadījumos, narkotiku apgāza.

Яндекс.Метрика