Thoroughwax

 Golden thoroughwax
 Thoroughwax - daudzgadīgs augs ar horizontālo bumbuļaugi. Tas ir taisni stumbra, kas parasti ir vientuļnieki, vienkāršu vai virsū nedaudz zarotas. Augs var sasniegt augstumu 1, 5 metri. Zemākas un bazālo kāts lapas iegarenas, vidēja - ovāla, top lapām - mazas, spilgti zaļā krāsā. Uz apakšā lapām ir zilganu ziedu. Ziedi dzelteni ziedi ar zeltītu toni, pulcējās lielos lietussargus. Augļi ir ļoti svarīgus spārnotos samazināšanu.

Vietas biotopu un sugu thoroughwax

Ir aptuveni 150 sugas šo augu. Galvenokārt tie aug Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Kaukāzā un Ziemeļamerikā. Krievijā, var redzēt tikai dažas sugas - parasti Sibīrijā, Eiropas daļu Krievijas un Tālajiem Austrumiem.

Zāles vērtības ir tikai trīs veidu augu:

  • Thoroughwax zelta - tas ir lielas lapas ar zilganu ziedu un diezgan lielas lietussargus līdz 10 cm diametrā. Tā aug reti mežos, gravās, meža malās, par bankām, upes un ūdenskrātuves. To var atrast teritorijā Sibīrijā un Urālos. Šī auga veids bieži lieto dekoratīvos nolūkos.
  • Thoroughwax mnogozhilchataya - ir šauras lapas, bāzi paplašinās. Tā aug meža bārkstis, pļavu, nogāžu un kalniem Sibīrijas, kalnu jostām Salair un Altaja. Tiek uzskatīts, ka augstu kalnos ārstnieciskās īpašības augu pieaugumu.
  • Thoroughwax kozeletselistnaya - kāts ir zema (līdz 0, 5 m), un vienkārša sakņu sistēma (atšķirībā no citām sugām). Tā aug uz akmeņiem, sausās nogāzes, pļavas un klinšu sanesu noguldījumiem Sibīrijā un Tālajos Austrumos. Cilvēkiem, to sauc par "vilks ozols."

No thoroughwax ķīmiskais sastāvs

Augu satur miecvielas, askorbīnskābi, karotīnu, saponīnus, alkaloīdus, fitosterīnus un flavonoīdus (rutīna, izokvertsetin, un quercetin rutinoside).

Ārstnieciskas īpašības thoroughwax

Zinātniskā medicīna thoroughwax vērtīga ārstniecības augs, ārstējot dažādas aknu slimībām: hepatīts, holangīts, holecistīts, ciroze, angioholitah.

Klīniskajos un eksperimentālos pētījumos ir pierādīts, ka, izmantojot zelta uzlabo sekrēcijas thoroughwax aknu un aizkuņģa dziedzeri. Augu palielina žults plūsma maina savu ķīmisko sastāvu veicināt izdalīšanos holesterīna, skābēm un pigmentu. Iekārta ir plaši izmanto, lai attīrītu ķermeni.

Pieteikums thoroughwax

 Thoroughwax mnogozhilchataya
 Ir zināms, ka aknas - ir sava veida "filtrs" organismā. Tāpēc jebkāda veida saindēšanās (alkohola, pārtika, medikamenti un citi.) Tā ņem triecienu, tā ka cieš vairāk nekā citiem orgāniem. Pieteikums thoroughwax aizsargā aknas no negatīvās ietekmes no saindēšanās seku emisiju naftas ķīmijas rūpnīcām, kaitīgo ietekmi ogļūdeņražiem, un pat no sekām, radio viļņiem. Novārījumu un uzlējumi augu veikti pēc trekna maltīte. Tie ir efektīva visos aknu slimībām.

Jau zināms, ka augs ir pretsāpju un pretiekaisuma darbība.

Tautas medicīnā augs tiek izmantots kā cholagogue no žultspūšļa un aknu slimībām. Thoroughwax antiseptiska, choleretic un tonizējoša iedarbība. Regulāra lietošana thoroughwax maina žults ķīmisko sastāvu, palielinot tās holesterīna, bilirubīna un taukskābes.

Jo augu organismā ir tonizējošs efekts un veicina normalizēšanai vielmaiņas procesus. Thoroughwax izmanto arī kā diurētisku un caureju.

Thoroughwax - contra

Papildus derīgās īpašības, ir kontrindikācijas thoroughwax. Piemēram, thoroughwax kontrindicēts cilvēkiem, kas cieš no kuņģa čūlas slimības un kuņģa skābumu.

Thoroughwax arī kontrindicēts cilvēkiem ar tieksmi uz alerģijām. Tā gadās, ka par saņemšanu auga var attīstīties alerģiska reakcija pret noteiktām ķīmiskām vielām.

Яндекс.Метрика