Tiamīna

Tiamīns - ir ūdenī šķīstošs vitamīns B1, kas tiek izmantots, lai kompensētu deficītu organismā, un, lai ārstētu slimību.  Tiamīns Capsules

Farmakoloģiskā darbība tiamīns

Organismā tiamīns pārvēršas koenzīma kokarboksilazu. Tā ir daļa no daudzu fermentu, kas katalizē bioķīmiskās reakcijas. Ar cocarboxylase vitamīna ir svarīga loma ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku vielmaiņu. Tādējādi regulējot vielmaiņu, tam ir pozitīva ietekme uz visu organismu dažādos patoloģisko procesu.

Tiamīns īpatnība ir tās spēja ietekmēt rīcību nervu ierosmes šajā sinapsēs, uzlabojot to. Tas ir iespējams tāpēc, ka izmaiņas polarizācijas membrānas neiromuskulārās krustojuma, tā ka ir mērena ganglijs bloķēšanas darbība. B1 vitamīns ir arī spēj aizsargāt šūnas no bojājumiem, ko skābekļa radikāļu, tas ir, piemīt antioksidanta īpašības.

Pēc iekrist asinīs produkts ir plaši izplatās audos, aptuveni pusi no saviem kritieniem muskulī. Izstāšanās tiek veikta ar fekālijām un urīnu. Kā ūdenī šķīstošo vitamīnu, tā nespēj uzkrāties organismā un ātri izdalās.

Produkta veids

Tiamīns instrukcijas ražo injekciju šķīdums, kapsulām un tabletēm.

Indikācijas tiamīns

Tiamīns tiek lietots atbilstoši norādījumiem aizpildīt ķermeņa deficīta pieaugošo pieprasījumu pēc tā, nepietiekama uzņemšana vai pārmērīgi zaudējumi, kā arī ārstēšanai noteiktām slimībām.

Nepilnīga tiamīns tiek saukta hypovitaminosis B1, un tās trūkums - B1 vitamīna deficīts (beri-beri).

Narkotika ir daļa no shēmas ārstēšanā nervu sistēmas slimībām - neirīts, polineirīts, radikulītu, perifēro parēzes un paralīzes, neiralģija.

Dermatoloģijas, B1 vitamīns tiek izmantots neirogēnu dermatozes, ādas nieze, piodermija, psoriāze, ekzēma.

Tiamīns saņēma labas atsauksmes sarežģītajā slimību ārstēšanai gremošanas sistēmas - kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, zarnu, aknu slimībām.

Ar ilgtermiņa fizisko un garīgo spriedzi, grūtniecības un zīdīšanas laikā, jo pacientiem, kuriem tiek veikta hemodialīze nepieciešams vitamīns B1 pieaug strauji, un prasa papildināšanas no ārpuses.

Kontrindikācijas

Tiamīnu nav iecelts saskaņā ar instrukcijām savā nepanesību, ja tā ir reģistrēta pirms tam.

Lietošanas instrukcijas tiamīns

Metodes pārvaldē ir dažādi - in un parenterāli (muskulī, zem ādas, intravenozi).  Šķīdums injekcijām tiamīns

Iekšķīgai lietošanai ar tiamīna hlorīds pieaugušo deva ir 10 mg 1 - 3 reizes dienā, bērniem, kas jaunāki par 3 gadiem - 5 mg katru otro dienu, no 3 līdz 8 gadiem - 5 mg 3 reizes dienā, dienā, kurss 30 dienas.

Ja nepieciešams, straujāks piesātinājumu ķermeņa tiamīna izvēlēta parenterāla lietošanas veidu. Zāles ievada vienu reizi dienā, 1 ml pieaugušajiem un bērniem no 0, 5 ml, ātrums ir starp 10 un 30 injekcijas. Sakarā ar zemo pH parenterālai injekcijas sāpīga.

Jūs nevarat vienlaicīgi parenterālai vitamīnus B1, B6 un B12 - tas samazinās ietekmi narkotiku un palielināt iespējamību alerģiskas reakcijas. Tiamīna un nikotīnskābes lietošana vienā šļircē neiespējamu.

Blakus efekti

Kā uzskata tiamīns ir laba panesamība, bet dažreiz var izraisīt alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene, angioneirotiskā tūska, nieze, retos gadījumos - anafilaktisko šoku. Parenterālas ievadīšanas reakcijas ir spēcīgāka nekā tad, ja lieto iekšķīgi. Arī tur svīšana un sirdsklauves.

Яндекс.Метрика