Tiaprid

Tiaprīds - orientēta ar antipsihotisku zāļu ārstēšanai, nervu sistēmas slimības.

Farmakoloģiskā darbība

Tiaprid pēc savas būtības ir netipisks antipsihotisks.  Tiaprid 30 tabletes
 Viņš ir antipsihotisks, pretsāpju, nomierinoša, anksiolītiskā un hipnotisks efekts. Tās darbības mehānisms ir bloķēt receptorus dažādu smadzeņu struktūru. Tas spēj selektīvi saistās ar dopamīna 2.tipa receptorus mezolimbiskās un Mesocortical zonām būtībā neietekmē 1. tipa receptoriem, tādējādi realizēts neiroleptisko rīcību. Rīkojoties uz tiem pašiem receptoriem hipotalāmu (centrā termoregulācija) tiaprid ir hypothermic efekts, vemšanas centrā - pretvemšanas efektu. Nomierinošs efekts, jo adrenoblokatoru ar reticular veidošanos smadzenēs.

Tiaprid arī novērš somatiskās un iekšējo orgānu sāpes. Tas kavē produktīvu simptomus, novēršot centrālā diskinēzija palielina ietekmi citu antipsihotisko līdzekļu, pazemina slieksni epilepsijas aktivitātes pacientiem ar epilepsiju un uzlabot kognitīvās spējas veciem cilvēkiem.

Narkotiku gandrīz uzreiz nonāk asinsritē, kad lieto iekšķīgi, ar vienlaicīgu saņemšanu pārtikas ietekmē absorbcijas tiaprid. Viņš ir arī iet caur asins-smadzeņu barjeru. Jo organisms tiaprid izdalās neizmainītā veidā caur nierēm.

Produkta veids

Tiaprīds instrukcijas pieejami tabletes 100 mg un risinājumu intramuskulāras vai intravenozas flakonos pa 2 ml (50 mg / ml).

Indikācijas tiaprid

Zāles tiek izmantots, lai ārstētu hiperkinēzes un diskinēzijas, ieskaitot parkinsonismu. Piemērot to ar nervu tic, trīce, gadījumā, akūtu un hronisku horeju, ar uzvedības traucējumiem vecumā, ar psihomotorās uzbudinājuma un alkoholisma.

Kā uzskata tiaprid labi tas novērš sāpes gadījumā hroniskas sāpes, vēža slimniekiem, sāpes neirogēnu izcelsmes galvassāpes. Tas spēj novērst uzvedības traucējumi ar agresiju un uzbudinājums.

Kontrindikācijas

Tiaprid nevar izmantot, ja pacients prolaktinzavisimyh audzējiem, feohromocitoma, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku grūtniecības un zīdīšanas laikā, bērniem līdz 7 gadu vecumam. Uzmanīgi tas tiek izmantots attiecībā uz epilepsiju, dekompensētu sirds slimību, hronisku nieru mazspēju. Laikā, kad ārstēšana ir jāatturas no darba, kas prasa koncentrēšanos.

Lietošanas instrukcijas tiaprid

Tiaprīds iekšķīgi ar minimālo efektīvo devu sākt ar mazu devu. Vidējā pieaugušam cilvēkam tas ir 2 - 4 tabletes dienā.

Gadījumā, kustību traucējumiem, deva ir 1 - 2 tabletes trīs reizes dienā, jo psihomotoro ierosināšanas maksimālās pieļaujamās devas 12 tabletēm dienā.

Galvassāpes, alkoholisms sākas ar 200 - 400 mg / dienā, pakāpeniski samazinot devu, 100-200 mg / dienā.

Horeja tiaprid lai saņemtu instrukcijas kopš stāšanās 25 mg / dienā, pakāpeniski samazinot to līdz 300-800 mg / dienā.

Bērni deva aprēķināta, ķermeņa svaru, un kopš 7 gadu 3 - 6 mg / kg / dienā.  Tiaprid 20 tabletes

Intravenozai un intramuskulārai injekcijai gadījumā stipras sāpes pietiekami 200 - 400 mg / dienā, bērniem no 7 gadu vecuma - 100-150 mg / dienā. Ārstēšanas ilgums ir individuāls, tas nosaka ārsts atkarībā dinamiku simptomiem.

Blakusparādības tiaprid

Kā uzskata tiaprid var izraisīt miegainību, reiboni, galvassāpes, menstruālā cikla traucējumi, krūšu palielināšanās, galaktoreja.

Яндекс.Метрика