Tiberal

Tiberal - narkotiku ar pretprotozoju un antibakteriāla iedarbība.  Tiberal

Tiberal 1 tablete satur 500 mg ornidazole - aktīvo sastāvdaļu narkotiku.

Farmakoloģiskās īpašības

Norādījumus, lai Tiberalu ziņoja par ievērojamu vīrusu ietekmi narkotiku pret anaerobo koki un anaerobo baktēriju - piemēram, Entamoeba histolytica, Clostridium spp, Bacteroides, Fusobacterium spp un citi.

Absorbcija Aktīvās vielas pēc iekšķīgas lietošanas ir straujš tiberal un sasniedz 90%. Maksimālā koncentrācija plazmā sasniegt ornidazole 3 stundas pēc lietošanas. Aktīvā viela tiberal arī vērā šķidrumos un audos.

Tiberal metabolizējas aknās, veidojot hidroksimetil metabolītu - mazāk aktīvs pret anaerobo baktēriju vielu nekā ornidazole nemainīgs.

Izvadīšanas tiberal ilgums parasti ir 13 stundas. 85% no devas, kas saņemta vienu izejas metabolītus 5 dienas. Apmēram 4% no aktīva savienojuma izvadīts caur nierēm.

Indikācijas tiberal

Pārskatīšana Tiberal efektīvs pret uroģenitālo infekciju izraisa Trihomonas vaginalis, zarnu infekcijas, tai skaitā Amoebic dizentērijas, giardiasis, gardnerelez. Pieteikums tiberal lietderīgi kā profilaktisku terapijas ginekoloģijā, un veicot darbības ar kolu.

Kontrindikācijas

Uzņemšana tiberal un analogi narkotikas nav ieteicams klātbūtnē paaugstināta jutība pret narkotikām, centrālās nervu sistēmas (klātesot audzēji, cistas, epilepsija) slimības, I grūtniecības trimestrī, laktācijas laikā. Piesardzības pasākumi būtu jāveic ārstēšana Tiberalom cilvēkiem, kas cieš aknu mazspēja.

Atsauksmes Tiberalu sniegt informāciju par nepieciešamību atturēties no alkohola lietošanas laikā, jo no šiem savienojumiem kombinācija nav pilnībā izprasta.

Blakusparādības tiberal

Daži, kas saistīti ar neuzmanīgu lietošanu tiberal blakusparādības, ir reibonis, galvassāpes, traucētas apziņas, stīvumu, trīce, krampji, discoordination kustībām, jaukta vai maņu perifērā neiropātija, vemšana, slikta dūša, caureja. Atgriezeniskā saite ar Tiberalu norādīja pārdozēšanas simptomi, depresija, perifēro neirīts, krampji, simptomātiska ārstēšana tika veikta.  Dazolik - līdzīgi tiberal

Pieteikums un deva tiberal

Norādījumus, lai Tiberalu ziņoja iespējamību narkotiku 30-60 minūtes pēc ēšanas.

Trichomoniasis kā vienu reizi iecelts saņem trīs tabletes (1 5 g) vai 2 tabletes pa 250 mg divas reizes dienā 5 dienas. Sievietēm ir ieteicams apvienot šo ārstēšanu ar svecēm vai intravaginālai tabletēm.

In Amoebic dizentērijas pieteikums tiberal veica 3 dienas. No 12-34 kg svara iesaka lietot zāles devā 40 mg uz kilogramu tiberal 35-59 kg - 1, 5 g dienā; kas sver vairāk nekā 60 kg narkotiku izmanto 2 g dienā.

Kad giardiasis Tiberal un analogi narkotiku ņemot 1-2 dienu laikā.

Neiecelt zāles bērniem, kuru svars sasniedz 12 kg, sakarā ar lielu devu aktīvās vielas, kas ietvertas vienā nedalāmā tableti.

Analogus tiberal

Analogi narkotiku Tiberal ir zāles, piemēram, Geir, Dazolik, Lornizol, Ornidazole, Ornisid un kādu citu darbību, ir balstīti uz kaitīgās sekas, kas iedarbojas uz ģenētisko aparātu parazītiem. Tiberal un aizstājēji bloķēt dalīšanas DNS mikroorganismu, kas izraisa nāves.

Vai nav ķerties pie sevis pieņemšanu tiberal. Pirms produkta izmantošanas, konsultējieties ar ārstu.

Яндекс.Метрика