Timalin

Timalin - zāles, kas ir imūnstimulējošā īpašības.  Timalin 10 mg

Farmakoloģiskās iedarbības timalin

Pieteikums timalin ļauj personai, lai atjaunotu savu imunoloģisko aktivitāti, tas ir, lai palielinātu aizsardzību pret slimību izraisītāju organismu. Ir Timalin no aizkrūts dziedzera liellopu.

Narkotiku ietekmē attiecība B un T limfocītu - šūnas, kas ir atbildīgas par uzkrāšanu aizsardzības spēkiem šūnas, aktivizē iznīcināšanu asins šūnu, patogēnu, palīdzot atjaunot procesu asinsradi, stimulē vielmaiņu šūnās.

Produkta veids

Valium tālākai atšķaidīšanai savas administrācijas intramuskulāras injekcijas veidā.

Analogs narkotiku Timalin - Timarin.

Indikācijas timalin

Zāles lieto terapiju ar samazinātu imunitāti šūnas: kaulu lūzumi, apdegumi, strutaina iekaisuma mīksto audu, kaulu, trofiskām čūlām, izdzēšana ateroskleroze, kuņģa-zarnu trakta čūlas, hypofunction no aizkrūts dziedzera.

Ir pozitīvas atsauksmes no timalin par tās piemērošanu inhibēšanu asins kaulu smadzenēs, rodas tāpēc, ka ķīmijterapijas vai staru terapiju. Tiek norādīts, ka reibumā narkotiku palielina efektivitāti citotoksisku narkotikas, staru terapiju.

Instrukcijas timalin: kā izmantot

Pieaugušajiem Timalin ievadīts devā no 5-20 mg. Kopējais pilnu ārstēšanas kursu pieaugušiem pacientiem ir 30-100 mg.

Zīdaiņi jaunāki par vienu gadu, var lietot 1 mg timalin, bērniem 1-3 gadi - 1-2 mg; 4-6 litri. - 3,2 mg; 7-14 litri. - 3-5 mg. Ievadiet narkotiku 3-10 dienas.  Timalin 30 mg

Ja tas ir nepieciešams, pēc 1-6 mēnešu ārstēšanas var atkārtot.

Mēs ieviest narkotiku dienā. Lyophilizate timalin atšķaidīts nātrija hlorīda šķīdumā.

Pirms pieteikšanās timalin pacientam ieteikts iziet apmācību, lai veicinātu emisiju prekursoru T-šūnas no kaulu smadzenēm. Šiem nolūkiem, izrakstīt zāles, stimulatori: nukleinat nātrija, pentoxy, metiluracila, Leucogen. Tām vajadzētu veikt 10-14 dienas.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm, Timalin var izraisīt alerģiskas reakcijas. Arī tur var būt pasliktināšanās ekzēma, neirodermīts, traucēta olnīcu funkciju, kas tiek izteikts īss dismenoreja, pēc atcelšanas iet timalin.

Kontrindikācijas

Timalin saskaņā ar instrukcijām, neizmanto, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotikām.

Яндекс.Метрика