Timogen

Timogen - Imūnstimulējoša aģents.

Narkotiku uzrāda zāļu formas, piemēram, deguna pilienu, deguna aerosols,  Timogen ampulas
 lyophilisates injekciju šķīduma intramuskulāra, intranazālajai, lyophilisates injekciju šķīduma pagatavošanai.

Farmakoloģiskās īpašības timogena

Aktīvā viela ir dipeptīda timogen kas ietekmē humorālo atbildes, šūnu imunitāti. Narkotiku stimulē atjaunošanās procesus organismā, ja to apspiešanu, uzlabojot starpšūnu vielmaiņas procesus. Saskaņā ar pētījumu tika identificēti radioprotective īpašības narkotiku, spēja inhibēt attīstību timogena histamīna un serotonīna tūsku, kā arī stimulēt augšanas procesus, kas atbilst antivielas. Saskaņā ar tajos Timogenu atzīmēts, pretiekaisuma īpašības narkotiku.

Timogen normalizē attiecību pretiekaisuma citokīnu patoloģijām un slimībām, kas saistīti disfunkcijas no imunoreaktīvo funkcijas.

Indikācijas timogena

Medikaments ir efektīvs komplekss hronisku un akūtu infekcijas un iekaisuma slimību ārstēšanai, kas ir pievienota samazināšanās, kas ir šūnu imunitāti. Pieteikums instrukcijas timogena ļauj novērst depresiju un asinsradi, imūno un infekcijas komplikācijām pēcoperācijas atgūšanas mehānismus un pēctraumas periodu gaitā ķīmijterapijas vai staru terapiju, lielu devu antibiotiku.

Turklāt uzņemšanas timogen, atsauksmes pacients ir izplatīts veids, kā novērst slimības, piemēram, atopiskais dermatīts (ieskaitot un sarežģī sekundāras bakteriālas infekcijas formā), mikrobu vai pareizs hronisku ekzēmu, hronisks piodermas, termiskās, mehāniskās un ķīmiskās kaitējumu ādai .

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas izmantošanas timogena ir paaugstināta jutība pret aktīvo vielu un zāļu, kā arī grūtniecības un zīdīšanas. Iespējamās blakusparādības narkotiku var atzīmēt, alerģiskas reakcijas un gripai līdzīgi simptomi. Atgriezenisko saiti ar Timogenu satur informāciju par ne-toksicitāti narkotiku, pat ja ņem iepriekš terapeitiskās devās vairāki tūkstoši reizes.

Devas un lietošana timogena

Šķīdums intramuskulāri izmantojot intramuskulāri un intranazāli.  Spray Timogen
 No profilakses līdz Timogen iecēla ārstu devā 100 mikrogramu pieaugušajiem un bērniem 50-70 mg, ārstēšanas ilgumu, kas ilgst 3-5 dienas.

Deguna aerosols piemērots pieaugušajiem devā 25 mikrogrami katrā nāsī vienreiz dienā bērniem - devā 25 mikrogrami katrā nāsī vienreiz dienā.

Norādījumus, lai Timogenu satur kopējo garumu gaitā zāļu terapijas - līdz izbeigšanu izpausmēm slimības, bet ne vairāk kā 20 dienas.

Brīdinājumi

Saskaņā ar instrukcijām Timogen ir imunomodulējošu īpašības - un jau ir veiksmīgi izmantota pret slimībām, piemēram, tuberkulozi, vīrusu hepatītu, gripa, SARS, sepsi, papillomatosis. Saskaņā ar klīnisko pētījumu timogena pieteikumu kompleksa terapijā, ārstējot hemorāģisko drudzi, vēdertīfu, roze, dizentērijas, difterijas un citu slimību rezultātus būtiski uzlabo pacientu veselību, veicinot normalizēšanu imunoloģisko un bioķīmisko parametru organismā.

Uzņemšana timogena ārstēšanai bronhupulmonālu slimības būs saīsināt tā ilgumu, lai atgūtu imūnsistēmu un samazināt riskus komplikācijas.

Atbildes uz Timogenu pārsvarā pozitīvi: viņi ziņoja sekmīgu izmantošanu narkotiku devas veidā krējumu, vienlaikus likvidējot simptomus hroniskas dermatozes bērniem. Narkotiku efektīvi nomāc iekaisumu slimības uzliesmojuma, samazina tūsku un ādas nieze, atjaunot tās integritāti un aizsargājošo funkciju ādas

Яндекс.Метрика