Timolols

Timololu attiecas uz grupu, beta-blokatoriem un Pretglaukomas narkotikas. Narkotiku strauji normalizē palielināts acs iekšējo spiedienu, mazina spazmas acs muskuļu  Timolols Acu pilieni
 un palīdz atjaunot redzi.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā viela - timolol februāris 05-05 mg.

Aksesuāri: benzalkonija hlorīds, nātrija dihidrogēnfosfāts, attīrīts ūdens.

Timolols ir ražots acu pilienu formā, gels uzklāšanai uz ādas.

Farmakoloģiskās iedarbības Timolols

Timolols ir pretiekaisuma un antihipertensīvie zāles lieto, lai ārstētu acu slimības. Tas samazina šķidruma, atvieglojot tās aizplūšanu no acs.

Kad sistēma saņem Timolols uzlabo redzes asumu un vizuālo uztveri dienas laikā un naktī. Ārstējošā iedarbība ir 30 minūtes pēc iepilināšanas sagatavošanas laikā acīmredzama. Terapeitiskais efekts ilgst 20-24 stundas.

Ārstēšanas laikā regulāri jānovērtē acs iekšējo spiedienu un pārbaudīt redzes asums.

Labas atsauksmes timolola saņēma par efektīvu narkotiku novēršanai deģeneratīvām procesus acs, samazinot vīziju.

Indikācijas Timolols

Timololu paredzēts, lai ārstētu atvērta kakta glaukomu un iedzimtu glaukomu, acu hipertensijas, muskuļu spazmas redzes slēgtā tipa.

Pozitīvas atsauksmes ir timolol kā papildu zāles, lai atjaunotu redzi pēc iekaisuma slimības acs.

Analogus Timolols

Timolols analogs ir līdzīgas farmakoloģiskās darbības ir Pilokarpīns, Azopt, Fotil, Xalatan, un Betoptik Okumed. Šīs zāles ir efektīvas, samazinot acs iekšējo spiedienu un ārstē glaukomu dažāda veida.

Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukciju nepieciešams timolol jāiepilina konjunktīvas maisiņā 1-2 pilieniem 2 reizes dienā. Ārstējošais ārsts var palielināt narkotiku devu līdz 3 pilienus 0, 5% šķīdums, 2 reizes dienā.

Lai novērstu un uzturēšanai normālā intraokulārā spiediena Bury 0 25 2% timololu divas reizes dienā un 1 pilienu katrā acī.

Saskaņā ar norādījumiem timololu nedrīkst ordinēt bērniem līdz 10 gadiem, un bērni 10-14 gadiem ir iecēlusi 2 pilienus 0, 25% šķīdumu 1 reizes dienā.

Ārstēšanas laikā, pacienti, kas vada transportlīdzekli, un veikt darbības, vājā apgaismojumā, ievērot uzmanību. Zāles var īslaicīgi nejūtīgu uzmanību un neskaidra redze.

Hroniska administrēšana Timolols ir nepieciešams kontrolēt integritāti radzenes, slimība, skolēnu un izmērīt acs iekšējo spiedienu.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas iecelšanu timolola paaugstināta jutība un neiecietību uz narkotiku, deģeneratīvas acu slimības, hipotensija, myasthenia gravis, grūtniecības un zīdīšanas laikā, bērniem komponentiem zem 10 gadiem, rinīts, diabētu.  Timolols caurulēs, droppers

Piesardzība zāļu parakstītas cerebrovaskulāru nepietiekamību, hipoglikēmiju, un vecumdienās.

Blakusparādības Timolols

Timolols var izraisīt šādas blakusparādības:

  • Tipisks stils - palielināta jutība pret gaismu, dulling uzmanības, miglains acīm, radzenes tūska, konjunktīvas hyperemia, dedzināšana acīs, asarošana, blefarīts, keratīts, ptoze;
  • sistēmas tips - iesnas, deguna asiņošana, parestēzija, sabrukums, straujš asinsspiediena pazemināšanās, bradikardija, galvassāpes un reibonis, elpas trūkums, nogurums, depresija, halucinācijas, vemšana, caureja, plaušu mazspējas.

Hroniska administrācija Timolols var parādīties alerģiska reakcija - nātrene, dermatīts, bronhu spazmas, izsitumi uz ādas.

Яндекс.Метрика