Tinktūra Aralia

Apraksts narkotiku

 Aralia tinktūra - izraksts no saknēm Aralia

Aralia tinktūra ir alkoholiķis ekstrakts saknes Aralia, kas aug Tālajos Austrumos, Sahalīnas, jo Piejūras teritorijā un Kuriļu salām. In saknēm Aralia ir triterpēnu saponīnus, antociānu, flavonoīdus, miecvielas un sveķains vielas, minerālsāļiem, ēteriskās eļļas, vitamīnus C un B1, holīna. Aralia atstāj bagāta ar alkaloīdu, organisko skābju, antociānu, ogļhidrātu.

Preparāti Aralia ir tonizējoša, anti-toksisks, pretiekaisuma iedarbība. Tāpat, pamatojoties uz šo medikamentu augi regulēt asinsspiedienu, ir diurētiķis īpašības un pazemina cukura līmeni asinīs.

Ūdens infūzijas un novārījums saknēm, Aralia satraukt centrālo nervu sistēmu, samazina ilgumu miega (ko izraisa narkotiku), uzlabo sirds muskuli. Aralia tinktūra stimulē elpošanu, mazina stresu. Sastāvdaļas auga palielina plaušu kapacitāti un muskuļu spēku.

Indikācijas tinktūra Aralia

Saskaņā ar norādījumiem uz tinktūra Aralia, to lieto nogurumu, kas ir izpausme vājums, nogurums, samazināts muskuļu aktivitāte, self-šaubas, biežās izmaiņas noskaņojumu. Aralia tinktūra mazina simptomus depresija, kas ir saistīts ar galvas traumām ar astēniski sindromu, tiek izmantotas arī zemu asinsspiedienu un impotenci, kas ir izstrādāts, ņemot vērā neirozes.

 Tinktūra Aralia

Lietošanas instrukcija un deva uzlējumi Aralia

Lietošanas instrukcija tinktūra Aralia ierosina tās piemērošanu. Saskaņā ar instrukcijām, Aralia tinktūra veikt 30-40 pilieni jāatšķaida ar ¼ tasi ūdens. Stājas medikamentus pusstundu vai stundu pirms ēšanas, tajā pašā laikā nav ieteicams tinktūras Aralia vakarā. Ārstēšanas kurss ar šo narkotiku, ir no 15 dienām līdz vienam mēnesim. Norādījumus, lai tinktūra Aralia teica, ka pozitīvais efekts būtu jāsasniedz pakāpeniski, vairāku dienu laikā pēc sākuma narkotikas.

Side Effects un iespējamās komplikācijas

Blakusparādība tinktūra Aralia - uzbudināmība. Ja zāles lieto diezgan ilgu laiku, var attīstīties hipertensija (augsts asinsspiediens). Uzņemšana tinktūra Aralia vakarā var radīt miega traucējumus.

Kontrindikācijas uzlējumi Aralia

Saskaņā ar norādījumiem uz Aralia tinktūra, zāles ir kontrindicēta bezmiegs, hipertensija (augsts asinsspiediens) un paaugstinātu uzbudināmību.

Atlaidiet formu un uzglabāšanas apstākļi

Tinktūra Aralia pieejams flakonos ar 50 ml. Uzglabāt zāles vēsā, tumšā vietā labi noslēgtā pudelē. Uzglabāšanas laiks tinktūra Aralia ir trīs gadi.

Яндекс.Метрика