Baldriāna tinktūra

 Setwell

Baldriāna tinktūra - no augu izcelsmes ar nomierinoša iedarbība.

Farmakoloģiskā darbība

Aģents ir tinktūra baldriāna saknes, kas satur ēteriskās eļļas, alkaloīdus, miecvielas, Baldriānskābe, Borneols. Šīs aktīvās sastāvdaļas veicina izzušanu uzbudinājums centrālajā nervu sistēmā, uzlabotu ietekmi miega, nomierinoši līdzekļi, pretsāpju un spazmolītisku narkotikām.

Produkta veids

Zāles tiek ražots veidā alkoholisko tinktūras iepildīti pudelēs.

Indikācijas izmantošanas baldriāna tinktūra

No tinktūra baldriāna izmantošana ir efektīvs, lai palielinātu emocionālo uzbudināmība, miega traucējumi, aizkaitināmība, ar funkcionāliem traucējumiem, sirds un asinsvadu sistēmas (distonija neurocirculatory).

Saskaņā ar norādījumiem baldriāna tinktūra ieceļ un spazmas gremošanas traktā.

Kontrindikācijas

Ne Baldriāna tinktūra bērni līdz 12L, pacientiem ar depresiju un citām slimībām, kas saistītas ar CNS depresija, grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Neizmantojiet šo tinktūra baldriāna pacientus, kas atrasti jutību pret aktīvo vielu un alkohola līdzekļiem.

Saskaņā ar norādījumiem baldriāna tinktūra ārstēšanas kursa laikā vajadzētu atturēties no pārvaldīt sarežģītu mehānismu, transportu, lai veiktu darbu, kas prasa ātru reakciju un uzmanību.

Lietošanas instrukcija baldriāna tinktūra

 Baldriāna tinktūra
 Pieaugušie baldriāna tinktūra lieto iekšķīgi, lai 20-30kap. 3-4 p / dienā. Parasti ārstēšana tiek veikta pirms uzlabošanās pazīmes un stabilizāciju pacienta.

Baldriāna tinktūra ir paredzēts bērniem ar 12L. Devas tiek aprēķināts no tā, cik gadus - vienu gadu dzīves viens piliens nozīmē. Bērnu infūzijas ir paredzēts arī iekšā.

Ārstējošais ārsts var attiecināt uz citiem terapeitiskajiem režīmiem, atkarībā no pacienta veselību.

Blakus efekti

Ilgstoša lietošana tinktūra baldriāna un tā pārdozēšanas var izraisīt galvassāpes, miegainība, reibonis, sāpes vēderā, vispārējs vājums, neskaidra redze, dzirdes zudums, slikta dūša, depresija, samazina fizisko un garīgo veiktspēju.

Likvidējot šos simptomus pēc simptomātiska ārstēšana, vai avārijas maijs - kuņģa skalošanu, sorbentu.

Klātbūtnē pacientam ir paaugstināta jutība aģents var būt alerģiskas reakcijas: nieze, nieze, ādas izsitumi.

Яндекс.Метрика