Tiramīna

Tiramīna - zāles, ko izmanto slimības  Tiramīna iepakojums
   vairogdziedzeris.

Farmakoloģiskā darbība

Tiramīna - papildinājums pārtikai, kam darbību vairogdziedzera pateicoties tās sastāvā olbaltumvielām un nukleoproteīnu kompleksu. Tas nozīmē, ka pārtikas piedevas, kas var atjaunot metabolismu vairogdziedzera, kā arī pielāgot līmeni hormonu ka tā izdala.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku atbrīvošanu no vairogdziedzerī liellopiem.

Nejaukt ar ļoti aktīvas zāļu vielas Tiramīna Tiramīna, kas ir tās ietekmi uz cilvēka ķermeni līdzīgi adrenalīna un var provocēt smagas galvassāpes, nervu uzbudināmību, uzlabotu muskuļu tonusu, spiediens, cukura līmeni asinīs. Atrodas tiramīna pārtikā, tāpēc viņš nonāk cilvēka organismā. Pieaugušie, kuri cieš no galvassāpēm, bērni ar sindromu un uzmanības deficīta hiperaktivitātes traucējumi jānovērš daži pārtikas produkti, kas var izraisīt to stāvokļa pasliktināšanos. Tiramīna atrodami tādos pārtikas produktos: pārgatavojušos dārzeņiem, augļiem, šokolādi, fermentēti sieru. Līderi starp augļiem Tiramīna uzskatīts avokado un banānu.

Form atbrīvot Tiramīna

Tiramīna tabletes.

Indikācijas

Ir pozitīvas atsauksmes no tiramīna, uzņēmējas  Tiramīna tabletes
 hipotireoze, vairogdziedzera apspiešana, endēmiska kākslis.

Dozēšanas Tiramīna

Uztura bagātinātājs, veikt pirms ēšanas - 0, 02-0, 06 g dienā 10-15 minūtes 2 vai 3 devās. Terapija Tiramīna ilgst 10-15 dienas. Veicot atkārtotas protams pēc trim vai sešiem mēnešiem.

Blakusparādības Tiramīna

Nekādas blakusparādības novērotas pēc zāļu lietošanas.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas, kā arī blakusparādības no narkotiku tika atrasti.

Яндекс.Метрика