Tireokomb

Tireokomb - hormonālās zāles, lai ārstētu vairogdziedzera slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Tireokomb stimulē vielmaiņu ogļhidrātu, tauku,  Tireokomb iepakojumā
 proteīni palielina audu skābekļa patēriņu, aktivitāti nervu un sirds-asinsvadu sistēmu.

Aktīvās sastāvdaļas Thyreocombum - kālija jodīda, liothyronine, levotiroksīns nātrija.

Lielās devās, šīs vielas kavē hormonu ražošanu ar hipofīzes un hipotalāmu.

Darbības sagatavošana līdzīgs Tireoidin, bet viņš rīkojas ātri. Pirmie izpausmes rīcības Thyreocombum novēro 4-8 stundu laikā.

Produkta veids

Tabletes.

Tiešie analogi ar Thyreocombum - zāles, kas satur to pašu aktīvo vielu, visi trīs, nē. Bet tur ir zāles, kas rada vienu vai divas pats kā detaļas Thyreocombum: L-tiroksīnu, Bagotiroks, Eutiroks (satur levotiroksīns) Yodokomb, Yodtiroks (satur levotiroksīns, kālija jodīda) Novotiral, Tireotom (levotiroksīns, liothyronine) .

Indikācijas Thyreocombum

Tireokomb Apmācības parakstītas euthyroid kāksli pusaudžiem un bērniem, hipotireoze, euthyroid difūzu goiter pieaugušajiem. Ir prakse veiksmīgai ārstēšanai euthyroid kākslis narkotiku lietošanu grūtniecēm.

Turklāt Tireokomb var veikt, lai novērstu atkārtošanos goiter, kas var atkal parādās pēc veikta radioaktīvā joda terapiju, vai rezekciju prostatas.

Instrukcijas Thyreocombum - lietošanas metodi

Narkotiku lieto iekšķīgi, ārstēšana ar katru devu 0, 5-2, 5 tabletēm sākas. Ja pacienta stāvoklis neuzlabosies, devu var palielināt līdz Thyreocombum 4-6 tabletes. Ja ārstēšana notiks slimnīcā, devu var palielināt līdz 150 mcg Liothyronine.

Maziem bērniem ir atļauts dot 0, 25-0, 5 tabletes Thyreocombum katru dienu. Pēc kāda laika bērnam tiek dota formulējums balstās 100-150 mikrogramus levotiroksīna 1 m² ķermeņa virsmas.

Lai novērstu Goiter pieaugušajiem atkārtošanos ir Thyreocombum 1-3 tabletes katru dienu, skolas vecuma bērni var tikt dota 0, 5-2 tabletes.

Analogs Thyreocombum ieteicams lietot tikai pēc iepriekšējas konsultēšanās ar ārstu.

Blakusparādības Thyreocombum

Tireokomb var izraisīt tahikardija, bezmiegs, stenokardija,  Tabletes Tireokomb
 caureja, svīšana, glikozūrija, svara zudums, nemiers, alerģijas.

Kontrindikācijas

Tireokomb instrukcijas netiek parakstītas akūta miokarda infarkta, tireotoksikozi, miokardītu, paaugstināta jutība pret narkotikām, astmu disfunkciju no virsnieru garozas, stenokardija diagnosticēta gados vecākiem pacientiem.

Piesardzība jāievēro pacientiem, kas cieš no koronārās aterosklerozes - varbūtība uzbrukuma stenokardijas dēļ saņemt Thyreocombum ievērojami palielinājās. Ja stāvoklis joprojām pieprasa lielākas devas, narkotiku, vajadzēja uzraudzīt EKG.

Tāpat ņemiet vērā, ka lietošana uzlabo līmeni Thyreocombum salicilātiem, klofibrāta, fenitoīns, furosemīds asinīs mazina hipoglikēmiskajām aģentu, uzlabo efektu perorālo antikoagulantu. Uz uzsūktspēja Thyreocombum Kolestiramin ir slikti.

Яндекс.Метрика