Tobreks

Tobreks - antibakteriāls līdzeklis, lai ārstētu infekciju slimībām, acs.

Farmakoloģiskā darbība

Daļa  Acu pilieni Tobreks
 aminoglikozīdu antibiotiku zāles ievada grupu - tobramicīnu. Tā darbības mehānisms baktericīda, kas saistīts ar bloķēšanu proteīna sintēzi baktēriju šūnas un pie augstākas koncentrācijas tas tiek traucēta caurlaidība citoplazmas membrānas.

Saskaņā ar instrukcijām Tobreks kā plaša spektra antibiotiku spēj cīnīties ar infekcijām, ko izraisa gan Gram-pozitīvo (dažādu stafilokoku) un Gram-negatīvas flora (Escherichia ir, Haemophilus influenzae, un jo īpaši Pseudomonas aeruginosa, Proteus, Klebsiella, serratsii un citi). Maloaktiven to pret enterokoku, nerīkojas hlamīdiju un anaerobo patogēnu.

Pieteikums Tobreksa lokāli uz virsmas konjunktīvas nav sistēmiskas iedarbības uz organismu, jo tas ir praktiski nav absorbēts no virsmas.

Analogs Tobreksa - Tobreks 2X izņemot tobramicīna satur xanthone gumija, kas ļauj ilgāk nodrošinātu koncentrāciju no antibiotiku uz virsmas konjunktīvas.

Form atbrīvot Tobreksa

Tobreks saskaņā ar instrukcijām, kas pieejami 2 veidu: 0, 3% acu pilieni flakonah- un acu ziede ievelkot plakstiņu (1 g ziedes satur 3 g tobramicīna).

Indikācijas Tobreksa

Zāles ir indicēts infekcijas un iekaisuma slimību un acs un tās piedēkļu: konjunktivīts, keratokonjunktivītu, keratīts, blefarīts, endoftalmītu, meybomita (miežu). Laba atsauksmēm Tobreks saņemti, pielietojot to iekaisuma slimību ārstēšanai acs bērniem. Jo īpaši, jūs varat izmantot Tobreks jaundzimušajiem, tas tiek galā arī ar iekaisumu asaru sac un Asaru kanāla kanāla aizsprostojuma - dacryocystitis.

Zāles ir pierādījis sevi kā līdzeklis profilaksei infekcijas komplikācijām laikā acu operācijas.

Kontrindikācijas

Kā aminoglikozīdu analogs Tobreks nepiemēro, ja pacientam pagājušajā paaugstināta jutība pret narkotikām vai citām antibiotikām šajā sērijā.

Lietošanas instrukcijas Tobreksa

Instruments ir paredzēts uzklāšanai uz ādas - konjunktīvas acs un piedēkļiem no slimajā acī. Drops 1 iedvest katrā acī ik pēc 4 stundām, ja akūtas traumas pirmajā dienā ļāva apglabāt narkotiku katru 0, 5 - 1 stunda.

Acu ziede gulēja ar stikla lāpstiņu uz augšējo plakstiņu 2 - 3 reizes dienā. . Par katru gadsimtu, pietiekami ilgi sloksnes 1, 25 cm Smagos gadījumos infekcija var palielināt reisu biežumu, ar ko un darīt to ik pēc 3 - 4 stundas, lai iegūtu redzamu efektu, un tad samazināt devu. Vidējais ārstēšanas ilgums ir 7. - 10. dienas. Tobreks izmanto jaundzimušajiem un 1 pilienu 5 reizes dienā, nav ilgāks par 7 dienām.

Lai uzlabotu efektu ārstēšanas Tobreks pilieni naktī var būt, lai pagarinot kontakta laiku narkotiku ar gļotādām, acīm gulēja acu ziedi ar tādu pašu nosaukumu.

Nevēlama kontakta ar mīkstu narkotiku  Acu ziede Tobreks
 oftalmoloģijas lēcas. Pirms iepilināšanas narkotiku viņu acīs jāizņem un atkārtota izmantošana var būt ne agrāk kā 30 minūtes.

Atvērts pipete pudeles un krējuma veikalu ledusskapī ne ilgāk kā 1 mēneša laikā.

Blakus efekti

Kā uzskata Tobreks var sniegt vietējās alerģiskas reakcijas veidā dedzināšana, pietūkums un apsārtums plakstiņu, pārmērīgs asarošana, ļoti reti - chemosis (konjunktīvas tūska), sāpes acīs vai radzenes čūlas.

Яндекс.Метрика