Tolterodīna

Tolterodīna - viela, kas ir konkurējoša bloķētājs, m-holīnerģisko receptoru, un kas ir daļa no zālēm, kuras lieto, ārstējot uroloģisko slimību.

Farmakoloģiskā ietekme narkotiku tolterodīna

 Saskaņā ar instrukcijām tolterodīnu daļa no sagatavošanās Detruzitol, Urotol un Debye-
 Iekļautas dažādas narkotiku tolterodīnu vielas antagonizes m-holīnerģiskajiem receptoriem, kuri ir lokalizētas siekalu dziedzeri un urīnpūšļa, ir holinoliticheskoe un spazmolītiskais efektu.

Aktīvā 5-hidroksimetil atvasinājums tolterodīnu ir ļoti specifiska muskarīna receptoriem, nav nekādas ietekmes uz citiem receptoriem, un ir, atšķirībā no receptoriem siekalu dziedzeri, selektivitāti par receptoriem urīnpūsli.

Saskaņā ar instrukcijām tolterodīnu, kas ir daļa no spazmolītisku narkotikas, ne tikai samazina aktivitāti urīnpūšļa, bet arī samazina urīnpūšļa spiedienu un siekalošanās, veicina vājināšanos un izzušanu nesaturēšana un palielināt intervālu starp urinēšanu.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām tolterodīnu daļa no sagatavošanās Detruzitol, Urotol un Debye- izdota formā tablešu un kapsulu.

Analogs of tolterodīna

Detruzitol, Urotol Debye- un ir analogi tolterodīna saturošu preparātu aktīvās vielas. Par analogiem, kas satur tolterodīnu narkotikas darbības mehānisms, un pieder pie tās pašas farmakoloģisko grupā ietilpst medikamenti:

 • Vesicare;
 • Enableks;
 • Driptan;
 • Novitropan;
 • Spazmas-lit;
 • Spazmeks;
 • TOVIAZ.

Indikācijas izmantošanas tolterodīna

Saskaņā ar instrukcijām tolterodīna ir paredzēta, lai ārstētu hiperaktīva urīnpūšļa, kas izpaužas kā urīna nesaturēšanas vai biežas urinēšanas obligāti.

Dozēšanas tolterodīns

Saskaņā ar instrukciju tolterodīnu satur narkotikas lieto iekšķīgi 2 mg divas reizes dienā. Klātbūtnē aknu vai nieru mazspējas pacientam, un attīstību blakusparādības, deva tika samazināta uz pusi (1 mg divas reizes dienā). Ārstēšanas ilgums ar narkotikas saturošu tolterodīnu no trim līdz sešiem mēnešiem.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām tolterodīnu ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret vielas, urīna aizture, grūtāk ārstēšana myasthenia gravis, slēgta kakta glaukoma, smagas čūlainais kolīts un resnās zarnas paplašinājums.

Blakusparādības tolterodīna

 Saskaņā ar instrukcijām tolterodīna ir paredzēta, lai ārstētu hiperaktīva urīnpūšļa
 Narkotiku, kas ietver būtību tolterodīna atsauksmēm lietošana izraisa blakusparādības dažādo sistēmu organismā, proti:

 • Neskaidra redze, reibonis, galvassāpes, xerophthalmia, miegainība un nogurums (nervu sistēmas un maņu orgāni);
 • Hipertensija (sirds un asinsvadu sistēma);
 • Sausa mute, slikta dūša, gremošanas traucējumi, aizcietējums, meteorisms, caureja un sāpes vēderā (kuņģa-zarnu trakta);
 • Urīnceļu infekcija un dizūrija (uroģenitālā sistēma).

Arī zāles satur tolterodīnu par atbildēm izraisīt alerģiskas reakcijas un gripai līdzīgi simptomi, svara pieaugums, sinusīts, bronhīts, un ādas sausumu.

Zāļu mijiedarbība

Kombinētā lietošana tolterodīnu ar antiholīnerģiskie preparāti uzlabo terapeitisko iedarbību narkotiku un palielina blakusparādību risku. Kombinētā lietošana tolterodīnu ar muskarīna holinerģisko receptoru agonists samazina ietekmi vielas.

Paralēli lietošanu tolterodīnu fluoksetīna novērota ievērojama metabolisma kavēšana tolterodīna ar plašu metabolizantov.





Яндекс.Метрика