Torvakard

Torvakard - narkotikas lieto holesterīna līmeņa pazemināšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikums Torvakarda  Torvakard iepakojumā
 Tas samazina zema blīvuma lipoproteīnu, apolipoproteīna B, triglicerīdu, kopējā holesterīna.

Aktīvā viela Torvakarda - atorvastatīns.

Produkta veids

Torvakard tabletes.

Analogi Torvakarda: Anvistat, Atokor, Atomaks, Atorvoks, atorvastatīns. Visu šo preparātu ietverts to pašu aktīvo vielu.

Indikācijas Torvakarda

Torvakard parakstītas primāro hiperholesterinēmiju, pārmantotā hiperholesterinēmija un ārpus ģimenes heterozigotu pārmantotā hiperholesterinēmija, jaukta hyperlipidemia, ko var attiecināt uz IIa vai IIb tipa no Fredrickson.

Instrukciju Torvakarda arī norādīja, ka tā var iecelt disbetalipoproteinemii (no Fredrickson trešais veids); paaugstināts seruma triglicerīdu līmenis (ceturtais veids Fredrickson); homozigotiska ģimenes hiperholesterinēmija.

Ir labas atsauksmes par Torvakarde, ko izmanto, ārstējot pacientus, kas cieš no sirds un asinsvadu slimībām. Narkotika ir efektīvs līdzeklis sekundāro profilaksi - tas palīdz novērst attīstību sirdslēkme, insults, stenokardija uzbrukums.

Instrukcijas Torvakarda - lietošanas metodi

Pirms un ārstēšanas laikā pacientam tiek ieteikts ievērot lipīdu līmeni pazeminošu diētu.

Sākumā noteiktā 10 mg Torvakarda reizi dienā ārstēšanas. Ārstēšanas devas palielināšanu laikā - tas svārstās 10-80 mg. Veikt narkotikas vienu reizi dienā, jebkurā diennakts laikā. Pieteikums Torvakarda neatkarīgi no ēdienreizēm.

Sākumā terapijas un ar pakāpenisku pieaugumu devu, kas nepieciešama, lai kontrolētu asins lipīdu līmeni ik pēc 2-4 nedēļām. Pieļaujamā deva, kas nevar pārsniegt ieteicams - 80 mg.

Ja sajauc primāro hiperholesterinēmiju, un hiperlipidēmiju daudzos gadījumos, lai sasniegtu vēlamo terapeitisko efektu pietiekoši Torvakarda 10 mg.

Būtiskas terapeitiskā iedarbība var novērot tikai pēc divu nedēļu ārstēšanas, maksimālais - mēnesī.

Spriežot pēc pārskatiem Torvakarde, ilgstošas ​​lietošanas narkotiku terapeitisko efektu tiek saglabāts.

Izmantot analogo Torvakarda iespēja jāapspriež ar savu ārstu.

Blakusparādības Torvakarda

Application Torvakarda var izraisīt nogurumu, miegainību, galvassāpes,  Tabletes Torvakard
 depresija, amnēzija, reibonis, perifēra neiropātija, slikta dūša, ēstgribas zudums, sāpes vēderā, vēdera uzpūšanās, aizcietējumi, pankreatīts, hepatīts, holestātiska dzelte, izsitumi, nieze uz ādas, krampji, muguras sāpes, muskuļu sāpes, miozīts, artralģija, anafilaktiskais šoks, epidermas toksisks nekrolīze, hiperglikēmija, hipoglikēmija.

Ir arī atsauksmes par Torvakarde, norādot, ka tas var izraisīt matu izkrišanu, vājums, svara pieaugums, troksnis ausīs, impotence, trombocitopēnija, sekundāro nieru mazspēja.

Kontrindikācijas

Torvakard apmācības ir kontrindicēta aknu darbības traucējumiem, aktīvas aknu slimības, paaugstināts aknu enzīmu, iedzimtām slimībām (laktāzes deficīts, laktozes nepanesamība, glikozes-galaktozes malabsorbciju), grūsnības, laktācijas, bērni līdz 18 gadu vecumam, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Ir vēlams apvienot Torvakard un analogus par narkotiku ar etanolu. Ar aprūpes izrakstītājiem pacienti cieš no aknu agrāk bija veikta nopietna ķirurģiska iejaukšanās, traumas slimībām, un tiem, kas ir diagnosticēta slimība: pārkāpšana ūdens elektrolītu līdzsvaru, arteriālā hipotensija, smaga akūta infekcija, nekontrolēta epilepsija, slimību un skeleta muskuļu, endokrīnās sistēmas patoloģiju, vielmaiņas vielas.

Яндекс.Метрика