Totem

Totem - zāles, kas stimulē procesu asinsradi.

Farmakoloģiskā darbība

Totem - kombinētā narkotiku  Totem iepakojumā
 izmantoti, lai uzlabotu asinsradi.

Iekļauti tā palīdz sintezēt dzelzs ir daļa no hemoglobīna mioglobīnā un dažādu fermentu. Totem stimulē oksidēšanās-reducēšanās reakcijas, veicinot atgriezeniski saistās skābekli. Par oksidēšanās-reducēšanās procesi, kuros vara un magnija - būtiskos elementus enzīmu sistēmu kā daļu no narkotikām.

Turklāt rīcība narkotiku aktivizē veidošanos eritrocītos, tādējādi veicinot dažādas izpausmes anēmiju (piemēram, reibonis, sirdsklauves, nogurums, vājums).

Produkta veids

Totem ražots šķīdumā, kas paredzēts perorālai ievadīšanai.

Indikācijas Totēmi

Saskaņā ar norādījumiem, Totem ir galvenokārt izmanto, lai ārstētu dzelzs deficīta anēmija. Speciāli izmantošana totēmiem ieteicams pacientiem, kas pieder pie augsta riska grupas: Jaundzimušie, kuru mātes pacientiem ar dzelzs deficīta anēmiju, bērniem, kas dzimuši priekšlaicīgi, grūtnieces un dvīņi. Arī šīs zāles ir ļoti labs dzelzs deficīts, ko rada nesabalansētu diētu.

Ir pozitīvas atsauksmes par Totem piemērot pēc rezekcijas kuņģa un gastrīts ar pazeminātu sekrēciju. Totem arī palīdz paaugstināt organisma imunitāti pret vīrusu slimībām un vēzi.

Pozitīvas izmaiņas laboratorisko vērtību parādīties ne agrāk kā trīs mēnešus pēc pirmā šīs narkotikas lietošanu.

Noteikumi par piemērošanu Totem

Totem jāveic pirms ēšanas, izšķīdinot saturu flakonos jebkura šķidruma sastāvā, kas ir klāt etanols.

Ārstējot anēmijas pieaugušo ikdienas devu elementārā dzelzs ir no 100 līdz 200 mg patērē trīs līdz sešiem mēnešiem laikā. Bērniem, dienas deva aprēķināts kā 5-10 mg uz kg ķermeņa masas.

Izvairieties dzerot daudz tējas ārstēšanas Totem laikā, jo tā samazina uzsūkšanās dzelzs.

Piemērošana Totēmi pēdējos divos grūtniecības trimestris novērstu anēmija šajā nedzimušam bērnam: dienas deva dzelzs šajā gadījumā ir 50 mg.

Blakusparādības Totēmi

Totem var izraisīt nelabumu, grēmas, vemšana, kā arī pārkāpšanu  Totem ampulas
 izkārnījumi, vēdera uzpūšanās, kuņģa neiralģijas un smaguma sajūta pakrūtē reģionā. Ar samazināšanās devu šiem simptomiem pazūd.

Spriežot pēc atsauksmēm, Totem pārdozēšana izraisa zilgana ādas krāsa, hiperventilācija, slikta dūša, vemšana, sāpes vēderā, pārkāpjot krēslu, apjukumu vai šoks. Alerģiskas reakcijas ir arī iespējams.

Pirmā palīdzība, medicīniskā iejaukšanās - izmantošanu izejvielu olu vai pienu, lai samazinātu dzelzs.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Totem nevar uzskatīt par kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, gemosideroze, hemochromatosis un anēmija nav izraisījusi dzelzs deficīts organismā (sideroahresticheskaya, hemolītiski, aplastisko un citi).

Mēs neiesakām izmantot totēmiem administrēto kopā ar kuņģa apvedceļš kanāls dzelzs sāļus.

Zāles satur saharozi, lai cilvēki, kuri lieto ierobežotu daudzumu ogļhidrātu, jākonsultējas ar ārstu pirms ārstēšanas uzsākšanas.

Яндекс.Метрика