Tramadol

Starptautiskais nosaukums: Tramadol (Tramadol).

Darbības veids tramadolu

Narkotiku Tramadol - sintētisks pretsāpju,  Iepakošanas Tramadol
 attiecas uz grupu opioīdu, tas ir iedarbība uz centrālo nervu sistēmu un muguras smadzenēs, kas izraisa hyperpolarization membrānu un kavē sāpju impulsus. Tas dod spēcīgu pretsāpju efektu, kas ilgst ilgu laiku. Aktivizē opiātu receptorus smadzenēs un kuņģa-zarnu traktā. Tas palēnina iznīcināšanu un, lai stabilizētu koncentrāciju kateholamīnu centrālajā nervu sistēmā.

Narkotiku Tramadol - selektīvs agonists no MU-opioīdu receptoriem, selektīvi inhibējot reverse neironu serotonīna un norepinefrīna. Pretsāpju efekts tramadolu pašās devās 5-10 reizes vājāks nekā morfiju.

Ievērojot devas norādīts instrukcijā, Tramadol nav būtiskas ietekmes uz elpošanas un hemodinamikas, nemaina parametrus spiediens plaušu artērijā, nav būtiskas mērenā uz zarnu motoriku.

Tas ir nomierinošs un viegli pretklepus iedarbība. Kad ilgtermiņa terapija ir iespējams attīstība toleranci. Pretsāpju efekts rodas 15-30 minūtes pēc iekšējai lietošanai narkotiku laikā un turpina darboties līdz pat 6 stundām.

Farmakokinētika Tramadol

Pēc iekšķīgas lietošanas, narkotiku ir aptuveni 90% uzsūcas kuņģa-zarnu traktu. Maksimālā koncentrācija tramadolu plazmā sasniegta divas stundas pēc lietošanas. Vienreizējas devas zāļu, biopieejamība ir 68%, un palielinās pieteikumu.

Narkotiku saistās ar plazmas olbaltumvielām par 20%. Tramadol var iekļūt caur placentāro barjeru tādā koncentrācijā, kas ir līdzīga koncentrācijai plazmā. Tas metabolizējas metabolītus līdz 11, no kuriem viens ir aktīvs. Izejas par 10% un zarnu par 90%, ko nierēm.

Lietošanas indikācijas Tramadol

Tramadol lieto smagu vai vidēji smagas sāpes iekaisuma sajūta, traumatisks un asinsvadu etioloģiju. Veicot diagnostisko vai terapeitisko procedūras, kas saistītas ar sāpīgas sajūtas. Un arī pēcoperācijas periodā, un pacientiem ar vēzi. Ar vāju sāpes šīs narkotikas lietošanu nav ieteicams.

Kontrindikācijas Tramadol

Tramadol nav ieteicams lietot:

  • paaugstināta jutība pret tramadolu;
  • valstis ar elpošanas nomākumu, vai depresija centrālās nervu sistēmas dēļ alkohola vai narkotiku saindēšanās;
  • grūtniecība;
  • baro bērnu ar krūti (izņemot gadījuma pieņemšanām);
  • saņemot monoamīnoksidāzes inhibitori;
  • smagi nieru vai aknu mazspēju.

Instrukcijas Tramadol nav ieteicams bērniem līdz 1 gadam (parenterālas ievadīšanas) un bērniem līdz 14 gadiem (iekšējais pieņemšanas).

Būtu jālieto piesardzīgi pacientiem ar Tramadol: atkarību, apjukums, intrakraniāla hipertensija, smadzeņu traumas, epilepsijas sindromu (cerebrālā izcelsmes), sāpes vēderā nezināmas izcelsmes.

Tramadol blakusparādības

Saskaņā ar saņemtajiem Tramadol var izraisīt blakusparādības veidā pastiprināta svīšana, reibonis, galvassāpes,  Tramadol Capsules
 vājums, letarģija, paradoksāla stimulācijas centrālās nervu sistēmas (halucinācijas, nervozitāte, nemiers, uzbudinājums, muskuļu spazmas, trīce, eiforija, emocionāla labilitāte), miegainība, miega traucējumi, apjukums, koordinācijas traucējumi, krampji, depresija, amnēzija, izziņas traucējumi , nestabila gaita.

Tramadol Blakusparādības gremošanas sistēmā var būt: sausa mute, slikta dūša, meteorisms, sāpes vēderā, aizcietējumi vai caureja.

Sirds-asinsvadu sistēma formā tahikardija, ortostatiska hipotensija, ģībonis, sabrukums.

No urīnceļu sistēma: grūtības urinēšanu, dizūriju, urīna aizturi.

Tas ir arī iespējamās blakusparādības, piemēram: alerģiskas reakcijas, redzes traucējumi, garšas, menstruālā cikla traucējumi.

Ilgstoša lietošana narkotiku atkarību. Ar asu pacelšanas izpaužas sindroms "Atcelt".

Pārdozēt

Šie pārdozēšanas tramadols atsauksmes norādīt iespējamos izpausmes šādiem simptomiem: kolapss, koma, mioze, apnoja, vemšana, depresija elpošanas centra, krampji.

Ārstēšana pārdozēšanas tiek veikta ar atbalsta elpceļu un uzturēšanu sirds un asinsvadu sistēmu. Par atvieglojumu opiātu efektus, izmantojot naloksona, krampjos - benzodiazepīna.

Deva

Saskaņā ar instrukcijām, Tramadol ievadīts intravenozi, intramuskulāri, zemādā, mutiski, un rektāli.

Mutiski: pieaugušajiem un bērniem no 14 gadiem, viens pieteikums - viena tablete vai kapsula 0, 05 g šķidrā vai 20 pilieni šķīduma uz iekšējo uzņemšanu ar šķidrā vai par cukuru. Atkārtota uztveršana ir iespējama pēc 30-60 minūtēm, tādā pašā devā, ne vairāk kā 8 reizes dienā.

Taisnās zarnas: 0, 1 grams līdz 4 reizēm dienā.

Intravenozi (lēni), zemādā un muskulī: 0,05-0,1 g Ar maz ietekmē turpmāko infūziju pie 12 mg / h vai papildu uzņemšanu. Kopējā dienas deva nedrīkst pārsniegt 0,4 g

Bērniem, kas vecāki par vienu gadu, bet tikai kā pilienu vai parenterāli, deva 1-2 mg / kg. Dienas deva ir 8 mg / kg.

Gados vecāki cilvēki un pacienti ar nieru mazspēju, recepte Tramadol jāpielāgo individuālo devu.

Brīdinājumi

Tramadol nedrīkst lietot, lai ārstētu sindromu "atcelšanu" narkotikas. Nav pieejams kopā ar etanolu. Kad viens pieteikums atļauta ne pārtraukt zīdīšanu. Terapijas laikā, jums ir jābūt uzmanīgiem, lai personām, kas iesaistītas potenciāli bīstamu darbu, ieskaitot braukšanas mehāniskajiem transportlīdzekļiem.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Tramadol nesaderīgs ar šķīdumiem diklofenaku, indometacīnam, diazepāms, nitroglicerīns, fenilbutazonu, flunitrazepams. Tā uzlabo efektu narkotiku kas nomākt centrālo nervu sistēmu, un etanola.

Ar ilgstošu lietošanu barbiturātu vai opioīdiem ir attīstība savstarpējas tolerances. Kad kopā ar barbiturāti saņem Tramadol atsauksmes Rādīt pieauga anestēzijas efektu.

Kombinācijā ar monoamīnoksidāzes inhibitoriem, furazolidona, prokarbazīnu un antipsihotropnymi nozīmē samazinājumu krampju slieksni, un pastāv risks, krampjiem.

Uzglabāšana sagatavošana

Tramadol tiek saglabāti uz noteikumiem, kas līdzīgi noteikumiem uzglabāšanas morfīna un citu narkotisko. Atstājiet aptiekās tikai uzrādot recepti Tramadol.

Яндекс.Метрика