Travokort

Travokort - par sēnīšu infekciju ārstēšanai ādas.  Pretsēnīšu zāles Travokort

Farmakoloģiskās īpašības Travokorta

Aktīvā viela formulējums Travokort - isoconazole nitrāts, kam aktīva pretmikrobu. Narkotika ir efektīvs pret patogēnu ādas slimībām, tai skaitā, kam ir nospiedošu ietekmi uz sēnīšu kultūras rauga un pelējuma. Šo narkotiku kā diflukortolona valerāts sastāvdaļa ir izteikta anti-tūska efektu iekaisuma slimībām un alerģiskām reakcijām, kas palīdz mazināt sāpes simptomus, kā arī ādas dedzināšanu un niezi.

Indikācijas

Travokort izmanto sēnīšu infekciju ārstēšanai ādas (ādas roku, starppirkstu jomas kājām, dzimumorgānu dzimumorgānu), kas ir pievienota ar iekaisuma vai ekzemopodobnye simptomiem.

Pieteikums Travokorta

Narkotiku piemēro plānās divreiz dienā skartajiem ādas rajoniem.

Ārstēšana tika pārtraukta pēc noņemšanas no iekaisuma parādības, bet ne vēlāk kā divas nedēļas pēc sākuma Travokorta. Vēlāk, pēdējā posmā ārstēšanas līdz pilnīgai atlabšanai ir ieteicams izmantot nesteroīdos krēms travogen.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai Travokortu teica, ka ir vairāki kontrindikācijām ar narkotiku lietošanu. Tie ietver paaugstinātu jutību pret aktīvo narkotiku sastāvdaļas, syphilitic vai tuberkulozes bojājumi uz ādas, un šādu vīrusu slimības, piemēram, herpes zoster, mutes dermatīts ādas. Turklāt, tas nav ieteicams piemērot krēmu un analogus Travokorta uz ādas pēc vakcinācijas.

Blakusparādības Travokorta

Norādījumus, lai Travokortu atzīmēja, ka lietojot krēmu, var parādīties tādi simptomi kā dedzinoša sajūta uz ādas, nieze, veidojot pūslīši. Jo kortikosteroīdu piemērošanu lielu teritoriju ādas uz ilgu laiku (vairāk nekā četras nedēļas), nav izslēgta tādas parādības kā aknepodobnye izsitumi, ādas atrofija, telangiectasia, folikulīts, alerģiskiem izsitumiem un dermatītu. Lietojot zāles un analogs Travokorta sievietes trešajā grūtniecības trimestrī, nākotnē, jaundzimušo nevar izslēgt, tādas blakusparādības kā hypofunction no virsnieru garozas.  Cream Travokort

Brīdinājumi

Atgriezenisko saiti ar Travokortu atzīmēja, ka, lietojot zāles, ir nepieciešams, lai aizsargātu acis no krējuma. Ārstējot sēnīšu slimību starppirkstu telpu rokām un kājām, izmantot marles sloksnes iemērc krējumu. Lai izvairītos no ieteicamās diennakts maiņu lokšņu un apakšveļa, dezinfekcijas sūkļi, spilventiņi, dvieļus un citus personīgās higiēnas produktu atkārtošanos. Bez tam, jums ir stingri ievērot personīgo higiēnu: ikdienas pārmaiņu zeķes un zeķes, un rūpīgi noslaukiet sausu ādu starp pirkstiem un pirkstiem.

Pārdozēšana Travokortom

Pārskatot Travokorte tā atzīmēja, ka nav aprakstīti gadījumi akūtas pārdozēšanas, lietojot narkotikas. Tomēr ilgstoša lietošana krējuma Travokort dažos gadījumos var būt izpausme hroniskas pārdozēšanas simptomi, kas aprakstīti sadaļā "blakusparādības".

Яндекс.Метрика