Trazhenta

Trazhenta - Hipoglikemizējošus narkotiku iekšķīgai lietošanai.

Sastāvs, struktūra un iepakošana

 Trazhenta - Hipoglikemizējošus narkotiku iekšķīgi
 Šīs zāles ir formā apaļas tabletes spilgti sarkanā krāsā. Katrs no tiem ir ar slīpām malām un divas izvirzītu pusēm, no kurām viena ir simbols uzņēmuma, un, no otras - gravēšanas «D5».

Kā norādīts instrukcijā uz Trazhente galveno komponentu vienu tableti ir linagliptin tilpums 5 mg. Papildu elementi ietver kukurūzas ciete (18 mg), Kopovidons (5, 4 mg), mannīts (130, 9 mg), preželatinizēta ciete (18 mg), magnija stearāts (2, 7 mg). Struktūra ietver apvalks rozā Opadry (02F34337) 5 mg.

Trazhentu var iegādāties alumīnija blisteri (viens 7 tabletes). Ērtības labad, tie ir kastītēs, kur tas ir iespējams atrast 2, 4 vai 8 blisteri. 1 blister varētu arī saturēt 10 tabletes (šajā gadījumā, pakete 3 gab.).

Farmakoloģiskās iedarbības Trazhenty

Trazhenty galvenā aktīvā sastāvdaļa ir enzīma inhibitors dipeptidilpeptidāzes-4 (DPP-4), kas ātri iznīcina inkretīna hormonu (GLP-1 un GIP), kas nepieciešami cilvēka ķermeņa, lai uzturētu to normālu glikozes daudzuma. Šo divu hormonu koncentrācija palielināsies tūlīt pēc ēšanas. Ja asinis ir klāt normāla vai nedaudz paaugstināta koncentrācija no glikozes gadījumā, GLP-1 un GIP paātrināt insulīna biosintēzi un atbrīvo no tās, aizkuņģa dziedzera. GLP-1 arī samazina glikozes veidošanos aknās.

Analogus Trazhenty un narkotiku pati rīkojas, lai palielinātu skaitu inkretīni, un tos ietekmējot, padarīt tos diezgan ilgs laiks, lai saglabātu savu aktīvo darbību. Atgriezenisko saiti Trazhente atzīmēja, ka narkotiku glyukozavisimoy palielina insulīna sekrēciju un pazemina glikagona sekrēciju, normalizējot glikozes līmeni asinīs.

Indikācijas Trazhenty

Atgriezenisko saiti ar Trazhente teica, ka zāles ordinēts pacientiem, kuri ir atraduši II tipa cukura diabētu, kā arī:

  • Piešķirt kā iespējamu narkotiku pacientiem ar nepietiekamu glikēmijas kontroli, kas notiek, jo uzturu vai fizisko slodzi.
  • Kad metformīna nepanesamība vai ja pacients cieš no nieru mazspējas un tas ir stingri aizliegts lietot metformīnu.
  • To var lietot ar metformīnu, sulfonilurīnvielas vai tiazolidīndionu, ārstējot ar diētu vien ar šīm zālēm, kā arī sporta nedeva vēlamo rezultātu.

Kontrindikācijas Trazhenty

Norādījumus, lai Trazhente skaidri norādīts, ka zāles ir stingri aizliegts veikt I tipa diabētu, grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Ir aizliegts piešķirt rīks bērniem, kuru vecums nav sasniedzis 18 gadu vecumu.

Nelietojiet zāles cilvēkiem ar diabētisko ketoacidozi, kā arī tiem, kuriem ir pastiprināta jutība pret atsevišķām sastāvdaļām narkotiku.

Dozēšanas un dozēšanas režīms Trazhenty

Norādījumus, lai Trazhente teica, ka zāles jālieto iekšķīgi 1 tableti dienā pirms ēšanas laikā vai pēc ēšanas. Neiesakām izmantot vairāk nekā vienu tableti dienā.

Pārdozēt

Daudzi medicīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka pacientiem ir brīvprātīgie, reiz bija 600 mg (120 tabletes) nav nodarīts kaitējums viņu veselībai. Šajās dienās, nav lietas, kas varētu pārsniegt norādīto devu.

Atgriezenisko saiti ar Trazhente norādīja, ka, ja pacients bija lietojis medikamentus, nekavējoties izņemt vēl nav izšķīdis tabletes no kuņģa-zarnu trakta, un meklēt palīdzību no ārsta, kurš varēs piešķirt atbilstošu ārstēšanu.

Pieteikums Trazhenty grūtniecības un zīdīšanas laikā

 Tas ir stingri aizliegts lietot Trazhentu grūtniecības un zīdīšanas laikā
 Tas ir stingri aizliegts lietot Trazhentu Trazhenty un analogus grūtniecības un zīdīšanas laikā. Eksperimenti ar dzīvniekiem liecina, ka galvenā aktīvā sastāvdaļa ir narkotikas nonāk mātes pienā, un ir negatīva ietekme uz normālu attīstību dzīvē jaundzimušo.

Gadījumos, kad steidzami nepieciešams, lai saņemtu linagliptina must pārtraukt zīdīšanu.

Blakus efekti

Kā norādīts pārskatā, lai Trazhente, skaits blakusparādībām pēc lietojat šīs zāles, ir identisks skaitam negatīvo darbību pēc patērē placebo.

Pēc Trazhenty novērojat šādas blakusparādības:

  • Paaugstināta jūtība pret atsevišķo sastāvdaļu medikamenta;
  • Klepus, pankreatīts;
  • Dažreiz ir infekcijas slimība, piemēram, nazofaringīts.

Ar vienlaicīga lietošana Trazhenty vai analogus Trazhenty novērotas ar metformīnu nazofaringīts, klepus, pankreatīts un paaugstināta jutība pret konkrētām sastāvdaļām.

Ņemot reiz Trazhentu un sulfonilurīnvielas atvasinājumiem, bieži klepus, nazofaringīts, pankreatīts, hipertrigliceridèmijas, un daži pacienti ir jutīgāki pret no analizējamā narkotiku sastāvdaļu.

Vienlaicīga ārstēšana ar pioglitazonu linagliptina un veicina svara pieaugumu, rašanos nazofaringīts, pankreatīts, klepus, hiperlipidēmijas un paaugstināta jutība uz daļu no imūnās sistēmas konkrētam pacientam.

Piemērojot Trazhenty ar sulfonilurīnvielas un metformīnu parādās klepus, hipoglikēmiju, nazofaringīts, pankreatīts un paaugstināta jutība pret aģents.

Noteikumi un nosacījumi dzīves Trazhenty

Norādījumus, lai Trazhente paredz, ka šīs zāles jāuzglabā temperatūrā līdz 25 grādiem tumšā vietā. Nedod rokās bērnu. Uzglabāšanas laiks ir 2, 5 gadi.

Brīdinājumi

Trazhenta nav piešķirts cilvēkiem, kam ir noteikta organismā diabētiskās ketoacidozes, kā arī I tipa cukura diabētu. Hipoglikēmijas biežums saņemot Trazhenty kā iespējamu narkotiku bija vienādas ar tām, kas rodas no placebo.

Medicīniskie pētījumi liecina, ka iespējamība hipoglikēmijas saņemot Trazhenty vienlaicīgi ar citām zālēm, kas neizraisa hipoglikēmiju bija līdzīgs pēc patērē placebo.

Atvasinājumi sulfonilurīnvielas veicina attīstību hipoglikēmiju. Tieši tāpēc, ņemot tos linagliptinom, jābūt uzmanīgiem. Dažos gadījumos ārsts var ievērojami samazināt devu sulfonilurīnvielas atvasinājumu.

Līdz mūsdienām ir reģistrētas medicīnas pētījumiem, kas aprakstītas mijiedarbības Trazhenty ar insulīnu. Pacientiem ar smagu nieru mazspēju Trazhentu noteikts kopā ar citiem hipoglikēmiskiem līdzekļiem.

Glikozes koncentrāciju vislabāk samazināts gadījumā veikt Trazhenty analogu vai formulējumu pirms ēšanas. Sakarā ar iespējamu reiboni, lietojot šīs zāles ir labākais ne braukt.

Яндекс.Метрика