Trental

Trental - ir zāles, kas pieder grupai narkotiku, kas uzlabo mikrocirkulāciju angioprotectors. Trental 100 mg tabletes
 Produkts satur aktīvo vielu - pentoksifilīns. Zāles ir spēja uzlabot reoloģiskās īpašības asinīs, normalizē elastību sarkano asins šūnu, samazinātu trombocītu agregāciju, samazina asins viskozitāti. Pazeminot koncentrāciju plazmā plazminogēna Trental uzlabo procesu fibrinolīzes. Kad izmantojot Trental uzkrāta ciklisko AMF ar gludo muskuļu šūnās asinsvadu sieniņu un asinīs. Trental spēj bloķēt enzīmu fosfodiesterāzes, ir dažas Myotropic vazodilyatiruyuschy efektu. Šīs zāles samazina sistēmisko asinsvadu pretestību un palielina minūšu sirds produkciju, kas būtu jāņem vērā, piešķirot Trental. Indikācijas šīs narkotikas lietošanas ir diezgan plašs, jo būtisku uzlabošanos mikrocirkulāciju un šūnu elpošanu, uzlabošanu vielmaiņas procesus centrālajā nervu sistēmā.

Kad perorāli Trental labi uzsūcas kuņģa-zarnu traktā. Maksimālā koncentrācija plazmā sasniegta vienu stundu pēc zāļu ieņemšanas. Metabolizējas galvenokārt aknās. Organismā Trental metabolizējas gandrīz pilnīgi izdalās caur nierēm. Puse - 05-02 janvāris stundas. Kad aknu slimība un nieru mazspēja palielina pusperiods narkotikas, kas ir jāņem vērā, piešķirot Trental.

Indikācijas Trental

Norādījumus, lai Trentalu norādīts šādas norādes, tās izmantošanai:

 • aterosklerotiska encefalopātija, encefalopātija, išēmiska insulta;
 • patoloģija perifēro apgrozībā dažādu etioloģiju, tai skaitā diabēta, aterosklerotisko un izraisa iekaisuma procesus;
 • Reino slimība, citas angioneyropatii;
 • trūkums asinsriti asinsvados tīklenes;
 • asinsrites mazspēja iekšējās auss, kopā ar dzirdes zudums;
 • elpošanas orgānu slimības ar simptomiem obstrukcijas (tai skaitā hronisku plaušu slimību un astmas);
 • čūlas, apsaldējumus, gangrēna;
 • patoloģija seksuālo funkciju, ko izraisa asinsrites mazspēja.

Kontrindikācijas Trental

Saskaņā ar instrukcijām, Trental ir kontrindicēta:

 • paaugstināta jutība uz zāļu sastāvdaļu;
 • nosliece uz asiņošanu;
 • hemorāģisko insultu;
 • hemorrhages tīklenē;
 • Grūtniecība un zīdīšana.

Lietošanas instrukcijas, dozēšana Trental

Šķīdums injekcijām

Saskaņā ar instrukcijām, Trental kā injekciju šķīdums tiek lietots intravenozi vai reaktīvo dzinēju. Lai sagatavotu infūzijas šķīdumu lieto kā šķīdinātāju Ringera šķīdumu, fizioloģiskajā šķīdumā vai glikozes. Devas svārstās dažos gadījumos, 100-600 mg vienu vai divas reizes dienā. Zāles jāievada lēnām 100 mg vismaz 60 minūtes. Smagos pārkāpumiem asinsrites procesu var piešķirt infūziju 24 stundu laikā. Šādā situācijā, deva Trental aprēķināta, pamatojoties uz svara pacienta: 0, 6 mg / kg, 1200 mg dienā. Infūzijas šķīduma daudzums nedrīkst pārsniegt 1500 ml dienā.

Devas Trental JET pieteikums ir 100 mg. Time tintes infūzijas - vismaz 5 minūtes. Daudzveidība - 1-2 reizes dienā. Kad reaktīvo infūzija pacients ir horizontālā stāvoklī.

Ja nepieciešams, iespējams paralēli piemērošana Trental tablešu formā.

Tabletes

Devas un ārstēšanas ilgums ir izraudzīts ārstu individuāli. Vidējā dienas deva ir 6-8 tabletes Trental. Indikācijas par tablešu formā - pagarinājums terapiju vai kombinētas terapijas. Maksimālā dienas deva nedrīkst pārsniegt 1200 mg. Trental 400 mg tabletes

Blakusparādības Trental

Trental un analogi parasti ir diezgan labi panes. To apliecina no pacientiem, lai izmantotu to ar daudzajiem pārskatiem Trentale. Lietojot šo produktu, ietver šādas blakusparādības:

 • No gremošanas trakta: slikta dūša, vemšana, sāpes vēderā, pārkāpjot krēsla;
 • par daļu no SSA un asinīm: skalošanu sejas, ķermeņa augšdaļas, sirds ritma traucējumi, stenokardija, zemāks asinsspiediens, gipofibrinogenemia, trombocitopēnija;
 • CNS: reibonis, galvassāpes, nemiers, traucējumi miegā un nomodā, aizkaitināmība; savukārt palielinātas teica instrukcijā devu Trentalu atzīmēja rašanos aseptisku meningītu;
 • Alerģiskas reakcijas: izsitumi, nieze, tūska, alerģisks rinīts, anafilaktiskais šoks.

Brīdinājumi

Jārūpējas, lai ieceltu Trental un analogus pacientiem ar smagu koronāro aterosklerozi, smadzeņu kuģiem, ar nestabilu asinsspiedienu, čūlainais bojājumiem, kuņģa-zarnu trakta, sirds mazspēju, pēcoperācijas pacientiem.

Pārdozēt

In Pārdozēšanas Trental atzīmēja izraisīt sliktu dūšu, vemšanu, kuņģa asiņošana, tahikardija, reibonis, hipotensija. Ja to izmanto atkārtoti pārsniedz noteikto maksimālo devu bija ķermeņa temperatūra, uzbudinājums, krampji, samaņas zudums, arefleksija pieaugums. Nav specifiska antidota. Ir ieteicams veikt kuņģa skalošanu simptomātiska terapija, uzņemšanas enterosorbents. Smagas intoksikācijas nepieciešama pastāvīga uzraudzība vitālo funkciju.

Atsauksmes Trentale

Trental ir būtisks uzlabojums mikrocirkulāciju. Atsauksmes Trentale ārsti norāda augstu efektivitāti smagas CNS patoloģiju, no sirds un asinsvadu sistēmas, perifērās cirkulācijas. Atsauksmes Trentale pacienti arī runāt par efektivitāti un vieglu pārnesamību narkotiku, ievērojot norādīto devu režīmam.

Analogus Trental

Pašlaik aptiekas var atrast šādus analogus Trental: Agapurin, Arbifleks, puķu, Pentamon, Pentilin, Pentogeksal, pentoksifilīns, Pentomer, Rabomin, Ralofekt, Trenpental, Fleksital.

Trental mijiedarbība ar citiem medikamentiem

Trental uzlabo heparīna ietekme un fibrinolītisko narkotikām. Pastāv savstarpēja potencējoša, savukārt izmantošanas Trental un AKE inhibitoriem, insulīnu, perorālie pretdiabēta līdzekļi.

Uzglabāšanas nosacījumi

Trental jāuzglabā istabas temperatūrā.

Pirms produkta uzmanīgi izlasiet norādījumus Trentalu izmantojot. Narkotikas ir dots tikai ārsts.

Яндекс.Метрика