Tribestan

Tribestan - augu aizsardzības līdzekļiem, ko izmanto, lai stimulētu seksuālo funkciju vīriešiem.  Lipīdu līmeni pazeminošas narkotiku Tribestan

Farmakoloģiskās iedarbības Tribestan

Tribestan ir tonizējoša iedarbība un stimulē seksuālo funkciju vīriešiem. Aktīvās sastāvdaļas sagatavošanā - steroīdu saponīnus, kas ir furostanola veids un ir iegūti no augiem, piemēram, Tribulus terrestris L. narkotiku aktīvas pret procesa testosterona vīrieša ķermeņa, un turklāt veicina palielināt laiku erekciju un seksuālo vēlmi, samazināta spermatozoīdu kustīgumu un to summas . Sievietes Tribestan spēj stimulēt ražošanu estrogēnu un palielina libido, ir pozitīva ietekme uz endokrīno sistēmu un izpausmes klimakterialnogo periodu, uzlabo ādas stāvokli. Zāles ir hypolipidemic efekts, samazina ZBL un kopējā holesterīna un ABL holesterīna nemainot un triglicerīdu līmeni asinīs.

Indikācijas Tribestan

Norādījumus, lai Tribestanu teica, ka zāles lieto kā toniku, lai uzlabotu organisma izturību pret fizisko un garīgo stresu, kā arī, lai palielinātu efektivitāti ilgtermiņā un intensīvu vingrinājumu spirdzinošs pēc garas un smagas slimības.

Preparāts un tā analogi Tribestan veiksmīgi izmantota, lai ārstētu seksuālo traucējumu un disfunkciju, kas ietver: impotence, idiopātisku oligoastenoteratozoospermiya un azoospermiju kad imunoloģiskas neauglība. Turklāt Tribestan izmantot, lai uzlabotu libido un vīriešu erekcijas spēku; kad hormonālo neauglību sievietēm, vienaldzība, menopauzes sindroms.

Dozēšanas Tribestan

Sagatavošana un analogi Tribestan ņemt līdzi ēdienu trīs reizes dienā vienu vai divas tabletes. Nepieciešams Terapijas kurss ir izvēlēts, pamatojoties uz individuālu pieeju, pēc konsultēšanās ar ārstējošā ārsta.  Tribestan tabletes

Blakusparādības Tribestan

Atgriezenisko saiti ar Tribestanu norādīja, ka narkotiku lietošana var būt pievienoti blakusparādības, piemēram, alerģiskas reakcijas pret aktīvajām sastāvdaļām Tribestan un izraisīt nelabumu. Ja jūs novērojat kādas blakusparādības, ir nepieciešams uz laiku pārtraukt lietot zāles divas līdz trīs dienas vai samazināt ikdienas devu.

Pārdozēt

Dati par pārdozēšanu nav pieejami.

Grūtniecība un zīdīšana

Narkotiku lietošana un analogi Tribestan kontrindicēti grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Struktūra

Katra tablete sastāvs satur 250 mg Tribestan ekstrakts Tribulus terrestris L. Palīgvielas: povidons OPADRY, talks, magnija stearāts, silīcija dioksīds, KC krospovidonu.

Mijiedarbība ar citām zālēm Tribestan

Pārskatot Tribestane norādīja, ka tad, kad vienlaikus ar zālēm, kas stimulē ovulāciju sievietēm, kuras nav izslēgta iespēja, nostiprināšanos terapeitisko iedarbību.

Uzmanību!

Pirms sākat lietot zāles, jākonsultējas ar ārstu. Paredzētajām instrukcijām lietošanā Tribestan var izmantot tikai informatīviem nolūkiem. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet ražotāja ieteikto instrukciju.

Яндекс.Метрика