Triāde Evalar

Triāde Evalar - nodrošinot pretparazītu rīcību bioloģiski aktīvas augu bāzes piemaksu.

Farmakoloģiskā darbība Triāde Evalar

 Triāde Evalar kapsulas
 Pieteikums Triāde Evalar uzlabo un uzlabo sekrēciju dziedzeru, kuņģa-zarnu traktā. Iekļautas Triāde Evalar ziedu biškrēsliņi tonis muskuļus kuņģa-zarnu trakta, iekaisuma un antihelminthic rīcību.

Grass un lapas vībotne ir pretparazītu līdzekļi c plaša spektra darbības, uzlabo gremošanu, pastiprinot atdalīšanu žults un stimulē sekrēciju kuņģa sulas.

Krustnagliņu ir spēcīga aromātisks antiseptiķis, kas papildus samazinot procesus pūšanas un rūgšanas zarnās sagrauj Tārpu olas.

Produkta veids

Bioloģiski aktīva piedeva Triāde Evalar atbrīvošanu masas 1 un 5 g tabletēm un kapsulām, kuru svars ir 0, 2, un 0, 4 g flakonos daudzumā no 40 vienībām.

No Triad Evalar sastāvs

Kompozīcija Triāde Evalar vienā kapsulā 1 (0, 2 g) ietver:

 • Biškrēsliņi sausais ekstrakts - 14, 2 mg;
 • Biškrēsliņi - 28, 6 mg;
 • Mugwort sausais ekstrakts - 3, 8 mg;
 • Artemisia vulgaris - 8, 6 mg;
 • Dianthus sylvestris - 143 mg.

Indikācijas Triāde Evalar

Saskaņā ar instrukcijām Triāde Evalar parakstītas normalizēšanai, kuņģa-zarnu trakta un novērstu tārpu invāziju. Pieteikums Triāde Evalar atsauksmi efektīvi, vienlaikus ņemot naudu no pacientiem enterobiasis, giardiasis un askaridoze. Pirms pieteikšanās vēlamo medicīniskās konsultācijas.

Lai iegūtu vislabākos rezultātus Triāde Evalar jānorij kopā ar sorbenta, izvada toksīnus no organisma.

Dozēšanas Triāde Evalar

Pamatojoties uz norādījumiem Triāde Evalar in tablešu un kapsulu izmanto iekšā dzeramo ūdeni, kad ēd. Deva ir atkarīga no līdzekļiem uzņemšanas shēmas produktu, proti: Triāde Evalar bērni

 •   Bērni (12 gadi) un pieaugušie dod iespēju divas tabletes reizi dienā vai 2-4 kapsulas trīs reizes dienā. Kursa ārstēšanas ilgums nedrīkst pārsniegt 6-8 nedēļas;
 •   Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 12 gadiem pirmajā dienā ņem 1 tableti vai 2 kapsulas vienu reizi, nākamajā dienā tas pats deva diviem, trešā līdz septītā diena 1 tablete vai 2 kapsulas, kas veikti trīs reizes dienā. Atlikušie 6 dienas ārstēšanas kursa Triāde Evalar devā produkta ir 1 tablete vai 2 kapsulas vienā reizē.

Pēc kursa pabeigšanas, lai nodrošinātu ietekmi izmantošanas Triad Evalar turpina vēl 2-3 mēnešiem līdz 1 tabletei vai 2 kapsulām vienu reizi nedēļā.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Triāde Evalar kontrindicēts:

 •   Grūtniecība un zīdīšana;
 •   Kuņģa čūla;
 •   Paaugstināta jutība no sastāvdaļām, kas veido produktu;
 •   Erozijas gastrīts.

Ar aprūpes uztura bagātinātāju parakstītas no sirds, aknu un nieru slimībām, kā iekļauts Triāde Evalar biškrēsliņi un vērmeles ir kontrindicētas šo slimību. Bērni līdz 12 gadu vecumam atbilstoši norādījumiem Triāde Evalar nav piešķirta.

Blakusparādības Triāde Evalar

Pieteikums atsauksmi Triāde Evalar reizēm izraisa jūtas nogurumu un diskomfortu, ko izraisa toksīnu izdala parazītiem. Šajā gadījumā, instrukcijas Triāde Evalar nepieciešams mainīt shēmu par narkotiku.

Uzglabāšanas nosacījumi

Saskaņā ar instrukcijām Triāde Evalar atbrīvots bez iecelšanas, bet pirms piemērot vajadzīgo medicīnisko konsultāciju. Bioloģiski aktīvās piedevas jāuzglabā sausā vietā nav pieejami bērniem, vēsā vietā istabas temperatūrā līdz 25 ° C ne vairāk kā 2 gadus.

Яндекс.Метрика