Trigan

Trigan - spazmolītiskais, ir pretsāpju iedarbība.  Trigan tabletes

Sastāvs TRIGANA

Kompozīcija TRIGANA ietver šādus komponentus: kā aktīvo ingredientu - ditsikloverina hidrohlorīda; Palīgvielas: dinātrija EDTA, betatsiklodekstrin, propilēnglikols, citronskābes monohidrāts, nātrija hlorīds, ūdens injekcijām.

Farmakoloģiskā darbība

Trigan ir spazmolītiskais rīcību ar spēcīgu pretsāpju efektu. Sakarā ar antiholīnerģiska aktivitāte veicina relaksāciju no gludās muskulatūras.

Farmakokinētika TRIGANA

Norādījumus, lai Triganu teica, ka aktīvās sastāvdaļas narkotiku ir augsts uzsūktspēja sastopamas 10-20 minūtes pēc intramuskulāras ievadīšanas. Pēc iekšķīgas zāļu pilnībā uzsūcas pēc 60-90 minūtēm. Trigan izdalās ar urīnu 9-10 stundu laikā un mazos daudzumos ar fekālijām.

Indikācijas TRIGANA

Norādījumus, lai Triganu atzīmēja, ka zāles ir parakstītas gludās muskulatūras spazmas - algomenorrhea, nieru, aknu un zarnu kolikas.

Kontrindikācijas

Pārskatot Trigane teica, ka zāles ir vairākas kontrindikācijas, kas ietver: paaugstināta jutība pret aktīvo narkotiku sastāvdaļas, obstruktīvām žultsceļu slimībām, urīnceļu un zarnu, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas zarnu akūtas atviļņa ezofagītu, sešu mēnešu vecumu, grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Pieteikuma metode un devas TRIGANA

 Trigan ampulas
 Pieaugušie zāles ievada intramuskulāri 20 mg vienu reizi. Ja nepieciešams, atkārtot injekcijas ik pēc četras līdz sešas stundas. Pieaugušajiem ieteicamā maksimālā dienas deva - 80 mg. Mazuļi Trigan izraugās vienu 5-10 mg. Ja nepieciešams, atkārtots sešas stundas. Ārstēšanas ilgums ir ne vairāk kā divas dienas. Lai turpinātu terapiju vai palielināt devu narkotiku Jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu.

Blakusefekts

Pārskatot Trigane tā atzīmēja, ka zāles var papildināt ar blakusparādībām, piemēram, alerģiskas reakcijas pret aktīvajām sastāvdaļām narkotiku, miegainība, apetītes zudums, reibonis, garšas zudums zudums, paaugstināts acs iekšējais spiediens, urīna aizturi.

Pārdozēšana Triganom

Intoksikācija iespējamos narkotiku tādas izpausmes kā tahikardija, ātra elpošana, paaugstinātu ķermeņa temperatūru, stimulāciju centrālo nervu sistēmu. Lai noņemtu krampjus un uzbudinājums ir ieteicams ņemt fenotiazīna.

Brīdinājumi

Apstākļos augsta apkārtējās vides temperatūras, zāles var izraisīt paaugstinātu ķermeņa temperatūru, vai karstuma dūriens. Lai samazinātu šo efektu, ieteicams lietot paracetamolu. Pēc TRIGANA ieteicams izvairīties no darbībām, kas prasa lielāku koncentrēšanos, ātrumu psihomotoro reakciju.

Яндекс.Метрика