Trigrim

Trigrim pieder diurētiskie līdzekļi.

Sastāvs, struktūra un iepakošana

 Aptiekas Trigrim pārdod kā plāksnītēs pa 10 gab.
 Norādījumus, lai Trigrimu teica, ka medikaments ir ražots kā apaļas, abpusēji izliektas tabletes Baltas. 2. viena tablete satur 5 mg torasemide. Papildu vielas pieder kukurūzas ciete, magnija stearāts, laktozes, koloidālo silīcija dioksīdu.

Arī veikt Trigrim kā baltas, apaļas, plakanas tabletes, kurām ir garš centrēta risku. 1 tablete satur 5 mg vai 10 mg torasemide. Papildu komponentus pieder kukurūzas ciete, magnija stearāts, laktozes, koloidālo silīcija dioksīdu.

Aptiekās pārdoto formā blisteri ar 10 gabaliem.

Farmakoloģiskās iedarbības Trigrima

Norādījums Trigrimu liecina, ka analizētais narkotiku un analogus Trigrima pieder grupai diurētiskie līdzekļi. Darbības princips ir paskaidrots tabletes torasemide saistībā ar kontransporterom Na + / 2Cl- / K +, kas atrodas virsotnes membrānai bieza augšupejošās segmentā cilpas HENLE. Tāpēc var teikt, ka cilvēka ķermenis ir ievērojami samazināta vai gandrīz pilnīgi palēnina un novērš reabsorbciju nātrija joniem. Šī procesa rezultāts ir no osmotisko spiedienu no starpšūnu šķidruma un ūdens reabsorbciju samazināšana.

Atgriezenisko saiti ar Trigrimu norādīja, ka narkotiku, pateicoties tās antialdosterone rīcību, kas ir daudz mazāk izteikta nekā furosemīds, gandrīz izraisot hipokaliēmija, neskatoties uz to vairāk aktīvās sastāvdaļas un ilgstošas ​​darbības.

Indikācijas Trigrima

  • Tūska saistīta ar nieru slimību, aknu, sirds;
  • Hipertensija ir pirmais grāds.

Kontrindikācijas

Anūrija, aritmija, grūtniecības un zīdīšanas, hronisku nieru mazspēju, un paaugstināta jutība pret atsevišķo Trigrima laikā.

Prasa turpmākas konsultācijas, pacientiem ar cukura diabētu, aknu slimības, podagra.

Dozēšanas un devu režīms Trigrima

Norādījumus, lai Trigrimu teica, ka zāles, kā arī analogi Trigrima iekšķīgi. Piešķirt Trigrim pieaugušajiem. Atļauja tiek piešķirta lietot tabletes pirms vai ēšanas laikā.

Ja pacientam ir tūska, kas šajā gadījumā zāles parakstītas 5 mg ne vairāk kā 1 reizi dienā. Ja tas ir absolūti nepieciešams, devu var palielināt līdz 20 mg (tas jādara pakāpeniski) 1 reizes dienā. Dažos gadījumos, ir jāizmanto Trigrim līdz 40 mg 24 stundu laikā.

Ja pacientam tiek konstatēts, tūska, iemesls, kas ir saistīta ar hronisku sirds mazspēju, speciālists paredz šādas pacientam no 5 līdz 20 mg dienā. Kā norādīts instrukcijā uz Trigrimu saskaņā ar medicīnas darbinieka uzraudzībā, devu var pakāpeniski palielināt līdz maksimāli 200 mg.

Kad tūska, kuras cēlonis ir saistīts ar hronisku nieru mazspēju, jo īpaši noteikt 20 mg dienā no analizētajiem fondiem. Ja ir akūta vajadzība, tad deva ir pakāpeniski pieaudzis (maksimāli 200 mg 24 stundu laikā). Tas tiek darīts, lai sasniegtu vislabāko diurētisku efektu.

Kad tūska, kas ir tieši saistītas ar aknu cirozi, pacientiem noteikti dienas devu pēc apjoma 5-10 mg. Dažos gadījumos devu var dubultot (tas jādara pakāpeniski), kas ļauj sasniegt vislabāko diurētisku efektu. Līdz šim, nav laika, lai veiktu medicīnisko pētījumu, kas varētu teikt par iespējamām sekām, kas rodas pacientiem, kas lietoja vairāk nekā 40 mg zāļu aknu slimība.

Ja pacientam ir galvenais hipertensija, tas tiek noteikts divas 5 mg dienā. Palielinot devu līdz 5 mg, asinsspiediens nemainās. Maksimālais efekts ārstēšanas notiek tikai pēc 12 nedēļām.

Atgriezenisko saiti ar Trigrimu atzīmēja, ka gados vecākiem pacientiem nav nepieciešams vairāk konsultācijas par zāļu un analogi Trigrima.

Pārdozēt

  • Palielināta urīna produkciju, kas saistīta hipovolēmiju elektrolītu līdzsvara traucējumi;
  • Asinsspiediena pazemināšanās, miegainība;
  • Apjukums;
  • Sabrukums;
  • Traucējumi no kuņģa-zarnu traktā.

Visefektīvākais ārstēšanas metode ir samazināt devu vai pilnībā atcelt narkotiku par konkrētam pacientam. Īpaša pretlīdzeklis līdz šim tur.

Narkotiku mijiedarbība Trigrima

Saņemot Trigrima ievērojami palielina uztveri miokarda sirds glikozīdi, ja tas nav pietiekami, lai institūcijā, kalcija un kālija. Ja esat lietojis Trigrim vai analogi Trigrima ar caurejas vai kortikosteroīdus, kas var pastiprināt procesu izdalīšanās kālija.

 Indikācijas Trigrima - tūska un hipertensija pirmās pakāpes
 Lietojot kopā ar antihipertensīviem līdzekļiem analizēta narkotiku uzlabo to ietekmi uz ķermeni. Saņemot Trigrima lielās devās, var palielināt toksisko iedarbību vairākām zālēm (cisplatīna, antibiotikas).

Ņemot salicilātu lielās devās, ir to toksisko mijiedarbībā uz ķermeņa pieaugumu. Solis pretdiabēta zāles kļūtu vājāka, kā arī daži vazokonstriktors (piem epinefrīna un norepinefrīna).

NPL dažos gadījumos, samazināt ietekmi antihipertensīvu un diurētisku Trigrima. Action kolestiramina dažreiz provocē uz torasemide uzsūktspēja samazināšanos no gremošanas sistēmas (tas ir apstiprināts ar daudziem eksperimentiem, kas veikti uz dzīvniekiem).

Blakusparādības Trigrima

Atgriezenisko saiti ar Trigrimu atzīmēja, ka viens no visbiežāk blakusparādības pēc lietojat šīs zāles, novēroja pazemināšanos koncentrācijas balto asins šūnu, sarkano asins šūnu un trombocītu.

Dažos gadījumos ir seruma urīnskābes, lipīdu, un pat glikozes pieaugums. Tas var notikt arī hipokaliēmiju. Ļoti reti ir traucējumi no asinīs, pavājināta asinsspiediens normālu cirkulāciju.

Atsauksmes Trigrimu lai parādītu, ka bieži ir problēmas ar kuņģa-zarnu traktā, samazināta apetīte, un diskomfortu mutē. Diezgan reti - pankreatīts un paaugstināts aknu enzīmu, urīna aizture, un kreatinīna līmeni serumā palielināšanās un urīnvielas plazmā.

Ir arī biežas smagas galvassāpes, vājums, reibonis, apjukums, miegainība, krampji rokās un kājās, dzirdes traucējumi, redzes, un pilnīgs kurlums, nieze un izsitumi.

Nosacījumi un noteikumi Trigrima

Turēt prom no bērniem, pie temperatūras 25 grādi. Glabāšanas laiks ir ne vairāk kā 3 gadus.

Brīdinājumi

Trūkuma dēļ atbilstošu eksperimentu nav ieteicams dot Trigrim bērniem vecumā līdz 18 gadiem. Pēc ilgu uzņemšanas zāļu Jāizpēta, ķermeņa attiecībā pret līmeni glikozes, lipīdu un urīnskābes. Piedaloties hipokaliēmiju, hipovolēmiju Trigrim jāņem tikai pēc pilnīgas likvidēšanas simptomiem šo slimību.

Яндекс.Метрика