Trimedat

Trimedat - spēcīgs spazmolītiskais zāles. Trimebutinamaleat - aktīvā sastāvdaļa  Trimedat tabletes
 Trimedata.

Analogus Trimedata

Ar Trimedata kolēģiem par narkotiku ietekmi ietver Betamax, Halidorum, Baktistatin, Irmalaks, Mukofalk, No-spa forte Novo-Passy, ​​Platifillin, Spakovin, Spazmonet forts Eglek.

Farmakoloģiskās iedarbības Trimedata

Norādījumus, lai Trimedatu teica, ka zāles ir paredzēta norēķiniem motorās funkcijas un iekšējo orgānu jutīgumu gremošanas trakta, kā arī relaksējoša vienmērīgu muskuļu kontrakcijas muskuļus zarnās. Reviews Trimedate norāda, ka zāļu veicina kuņģa iztukšošanās, samazinot spiedienu sfinktera no barības vads, un tādējādi atjaunojot pilnu fizioloģiskā aktivitāte zarnu muskuļus. Tā nodrošina savlaicīgu reakciju gludās muskulatūras resnajā zarnā nesagremojams pārtiku.

Trimedat efektīvi uzsūcas, tādējādi radot visā garumā kuņģa-zarnu traktā. Aptuveni divas stundas pēc tā sasniedz limitu koncentrāciju organismā. Tā izšķīst narkotiku aknās. Urīns tiek izvadīts neizmainītā veidā metabolītu.

Trimedat - lietošanas indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Trimedat izmanto dispepsijas traucējumiem un izpausmēs, slikta dūša, vemšana. Zāles tiek izmantots, lai ārstētu kuņģa traucējumu at - sāpes jomā, kuņģa un sāpes vēderā, gremošanas traucējumi, sajūta, piepildīta. Trimedat bieži izmanto, ārstējot gastroezofagealnogoreflyuksnogo slimības, ārstēšanai, kairinātu zarnu sindroms, kas izpaužas kolikas, sāpes vēderā, aizcietējums vai caureja, zarnu spazmas. Trimedat arī izmanto sarežģītos gatavošanos endoskopijas vai rentgena pārbaudi kuņģī un zarnās.

Pieteikums Trimedata parādīts, ārstējot dispepsijas traucējumu un traucējumu ārstēšanai bērniem, ko izraisa vai kas saistīti ar dysmotility no kuņģa un zarnu.

Trimedat - Lietošanas instrukcija

Tabletes jānorij veselas Trimedat un dzeriet lielu daudzumu ūdens. Pieaugušie un bērni vecāki par divpadsmit gadiem Trimedat iecelt Iekšlietu 100-200 mg trīs reizes dienā. Lai novērstu kairinātu zarnu sindroma atkārtošanos pēc ārstēšanas kursa, remisijas laikā, būtu jāturpina saņemt medikamenta terapeitiskā devā 300 mg dienā divpadsmit nedēļām.

Bērni, kas jaunāki par pieciem līdz divpadsmit gadiem noteiktajā 50 mg trīs reizes dienā bērniem vecumā no trim līdz pieciem gadiem - 25 mg zāļu trīs reizes dienā.

Saskaņā ar instrukciju, piemērojot putriņu Trimedata piešķirts šādi:

  • bērni  Trimedat iepakojumā
 kas jaunāki par sešiem mēnešiem - pusi tējkarotes divas līdz trīs reizes dienā;
  • bērniem no sešiem mēnešiem līdz gadam - viena tējkarote divreiz dienā;
  • no viena gada līdz pieciem gadiem - vienu tējkaroti trīs reizes dienā;
  • bērni vecāki par pieciem gadiem - divas tējkarotes trīs reizes dienā;
  • pieaugušajiem - divas ēdamkarotes trīs reizes dienā.

Kontrindikācijas Trimedata

Trimedat nevar izmantot bērniem līdz triju gadu vecumam, un pacientiem ar paaugstinātu jutību pret jebkuru sastāvdaļu formulēšanā. Būtu arī jāņem Trimedat baro bērnu ar krūti bērnu, un pirmajā grūtniecības trimestrī.

Blakusparādības Trimedata

Pārskatot Trimedate tā saka, ka zāles neizraisa saasināšanos blakusparādības. Ļoti reti var būt alerģiskas reakcijas dažādu intensitāti. Alerģiskas reakcijas daba visbiežāk saistīta ar neiecietību pret atsevišķām sastāvdaļām šo narkotiku.

Uzglabāšanas nosacījumi Trimedata

Zāles ieteicams Trimedat glabāti nepieejamā bērniem. Uzglabāšanas temperatūra - ne augstāka par 25 ° C

Яндекс.Метрика