Trimetazidine

 Trimetazidine normalizē procesu patēriņa un enerģijas ražošanai šūnās
 Trimetazidine - ir zāles, kas pieder zāļu grupai, kas uzlabo vielmaiņu (vielmaiņu) audos neirosensors orgānu un miokarda apstākļiem, kādos asinsrites traucējumi (išēmija).

Darbības veids trimetazidine

Trimetazidine normalizē procesu patēriņa un enerģijas ražošanu (enerģijas metabolisma) šūnas iziet kā rezultātā asinsrites traucējumi skābekļa deficītu. Kā uzskata Trimetazidine novērš samazināšanos starpšūnu koncentrācijas adenozīna trifosfātu (ATP), kas ir galvenais enerģijas avots nepieciešami normālai šūnu darbības uzturēšanai. Turklāt zāles palīdz pareizu membrānas jonu kanāliem, tādējādi saglabājot nemainīgu iekšējo vidi (homeostāzes) šūnām.

Norādījumus, lai trimetazidina atzīmēja, ka, ņemot to palielina izturību pret skābekļa trūkuma miokarda šūnu, dzirdes un tīklenes.

No trimetazidine lietošana pacientiem ar stenokardiju, var samazināt saslimstību ar uzbrukumu un palielina stabilitāti miokarda (pielaides) uz fizisko stresu. Arī terapijas laikā narkotika ievērojami samazināja lietošanu nitroglicerīna pacientu.

Kā uzskata Trimetazidine uzlabo dzirdes un samazina, un dažos gadījumos pilnīgi novērš vertigo in Menjēra slimības.

Ja zāles ieņemtas Trimetazidine gandrīz pilnībā, un ļoti ātri uzsūcas caur gļotādu kuņģa-zarnu traktā. Tās biopieejamība ir 90%. Maksimālā koncentrācija asinīs divas stundas pēc sākotnējās devas. Trimetazidine atvasina galvenokārt nieres nemainīgs.

Indikācijas trimetazidina

Šīs zāles lieto ilgstošai ārstēšanai koronārās sirds slimības kombinētā terapijā, un kā monoterapijā.

Saskaņā ar instrukcijām Trimetazidine var izmantot arī, lai ārstētu dzirdes zudums, troksnis ausīs, vestibulārā traucējumi cochle radītā išēmiska. Turklāt norādes ir trimetazidina chorioretinal asinsvadu bojājumi.

Devas trimetazidina

 Trimetazidine lieto iekšķīgi 2-3 reizes dienā 20, 0 mg
 Narkotiku lieto iekšķīgi 2-3 reizes dienā 20, 0 mg. Ilgums trimetazidine nosaka ārsts individuāli katram pacientam, atkarībā no konkrētā klīniskā aina slimības.

Brīdinājumi

Trimetazidine neietekmē veiktspēju darbā nepieciešamas labas psihomotorās reakcijas, it īpaši spēju transportlīdzekļu vadību.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Trimetazidine ir kontrindicēta grūtniecības un zīdīšanas periodā, kā arī visām personām ar paaugstinātu jutību pret no narkotiku sastāvdaļām.

Blakusparādības trimetazidine

Kā uzskata Trimetazidine ir labi panesama pacientiem. Ļoti reti, tas var novest pie alerģiskas reakcijas, kas izpausties izskatu niezi un izsitumus. Ļoti retos gadījumos ārstēšana ar trimetazidine slikta dūša, vemšana, sāpes pakrūtē laikā. Ja jums ir individuāla nepanesība šo narkotiku, tad jūs trimetazidina analogi ir arī kontrindicēta.

Analogus trimetazidina

Analogi tādu zāļu, kas minētas līdzekļiem, kam pats ar viņu starptautisko bez īpašuma nosaukums. Attiecīgi, analogi trimetazidine ir Adeksor, Kardazin, Kardimaks, Kardital, Trikard uc Energoton.

Uzglabāšanas nosacījumi trimetazidina

Saskaņā ar instrukcijām Trimetazidine jāuzglabā tumšā, sausā vietā istabas temperatūrā. Glabāšanas laiks ir divi gadi.

Яндекс.Метрика