Trivita

Trivita - multivitamīnu līdzekļiem.  Multivitamīnu preparāti Trivita

Farmakoloģiskās iedarbības Trivita

Trivita - kombinēts preparāts, kas nodrošina vairāku vitamīnu un vielmaiņas efektus .  Sakarā ar klātbūtni aktīvo vitamīnu un makroekonomikas un mikroelementiem, Trivita veicina normalizēšanai ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku vielmaiņu, piepilda organismu ar ēteriskajām vitamīnus, kā arī atbalstu un stimulētu organisma imunitāti, atjauno tā darbību pēc noguruma dēļ fizisku vai garīgu darbu, novērš negatīvo ietekmi nelabvēlīgiem vides faktoriem vide .  Struktūra ietver Trivita aktīvo vielu retinols (A vitamīns), kas ir aktīvi iesaistīti sintēze vizuālās pigmenta nodrošinot krēslas un krāsu redze .  Turklāt, retinols piedalās saglabājot epitēlija audus un regulē kaulu veidošanos .  Tokoferols (E vitamīns) ir aktīvs antioksidants, kas veiksmīgi aizsargā nepiesātinātas taukskābes, kas struktūrā membrānas lipīdu peroksidācijas; iesaistīts sintēzi starpšūnu vielas no saistaudu šķiedrām, muskulatūras no sirds un asinsvadu sistēmas, kuņģa-zarnu trakta .  Kolekaltsiferol (D vitamīns) ir pilnvarotu Ca2 + apmaiņu un fosforu, kas ir iesaistīti ēkā kaulu un nieru fosfātu izdalīšanos .  K vitamīns ir iesaistīts sintēzi protrombīna kompleksa recēšanas sniedz .  Tiamīns (B1 vitamīns) ir iesaistīts procesos ogļhidrātu metabolismu, kā arī nodrošina pārraidi nervu impulsus centrālajā nervu sistēmā, kā arī visos organisma audos .  Riboflavīns (B2 vitamīns), darbojas kā katalizators šūnu elpošana un oksidēšanās ksenobiotiku un endogēno savienojumi .  Pantenolu (vitamīns B5) ir iesaistīta oksidējoties taukiem un ogļhidrātiem, sintēzi steroīdu un taukskābju .  Piridoksīna (vitamīns B6) ir iesaistīta olbaltumvielu un dažādu aminoskābju metabolismu un sintēzei neirotransmiteru .  Folijskābe ir iesaistīts sintēzi olbaltumvielu struktūru un ir nepieciešama sastāvdaļa normālai eritropoēzi .  Ciānkobalamīns (Vitamīns B12) iesaistīts sintēzi nukleotīdi un neironu šūnu membrānu, kas nodrošina pieaugums no organisma .

Indikācijas Trivita

Trivita lieto ārstēšanai un profilaksei vitamīnu trūkumu, paaugstinātas prasības attiecībā uz vitamīniem, mikroelementiem, minerālvielas, un palielināta fiziskā aktivitāte un garīgo aktivitāti laikā pēcoperācijas rehabilitācija, grūtniecības un zīdīšanas laikā. Trivita ieteicams uzņemšanai periodā aktīvās augšanas bērniem un pusaudžiem ar simptomiem intoksikācijas, stresa situācijās, bojāta vai nelīdzsvarota diētu.  Trivita kapsulas

Kontrindikācijas

Trivita un tā analogi ir kontrindicētas lietošanai ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām un hipervitaminoze sastāvdaļām.

Blakusparādības Trivita

Norādījumus, lai Trivita atzīmēja, ka savā pieteikumā iespējamās izpausmes blakusparādības, piemēram, alerģijas, ādas izsitumi, nieze. Nav izslēgts hipervitaminoze simptomi: gremošanas traucējumi, slāpes, galvassāpes, īslaicīgi redzes traucējumi, ēstgribas zudums, anēmija, vemšana. Šādos gadījumos jums ir pārtrauciet Trivita un nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.

Brīdinājumi

Pirms terapijas sākšanas pacientiem ar anēmiju, pārliecinieties, ka neviens B12 deficīta anēmija. Tas būtu jāatturas no saņemšanas Trivita grūtnieces, kas vecāki par 35 gadiem, ar atkārtotu aborts vēsturi. Šajā procesā, ņemot šo narkotiku un analogu Trivita iespējamu krāsas izmaiņas fekālijām un urīnu, kas nav iemesls pārtraukt ārstēšanu.

Яндекс.Метрика