Trombovazim

Trombovazim - fermentu preparātu grupai fibrinolītiskie līdzekļi, lai atvieglotu iznīcināšanu fibrīna, to uzsūkšanos svaigu, vēl nav izveidota recekļi. Narkotiku lieto kompleksā ārstēšanā Trombovazim iepakojumā
   vēnu mazspēja. Arī veica pētījumu par efektivitāti narkotiku ārstēšanā miokarda infarkta, akūtu koronāro sindromu, bet šai indikācijai zāles netiek reģistrēts, un nepiemēro. Narkotiku Trombovazim pieejams tabletēm un kapsulām, ar dažādu saturu aktīvās vielas (trombovazima). Zāles ir anti-trombolītisku, fibrinolītisku, kardioprotektīvu rīcību. Trombovazim ir zems toksisks narkotika. Trombovazim neietekmē asins recēšanu, ilgums asiņošanas nesamazina līmeni trombocītu skaits asinīs.

Trombovazim: lietošanas instrukcija

Trombovazim lieto, lai normalizētu venozo asinsriti, uzlabo aizsardzību sienām vēnām, novērš veidošanos jaunu asins recekļi vēnu mazspēju. Zāles ir trīskāršs darbības mehānisms:

 • Esošo recekļu vēnās apakšējo ekstremitāšu likvidācija;
 • Mikrocirkulāciju, atveseļošanās normalizāciju, un palielināt ātrumu venozās limfas plūsmu, mazinot tūsku apakšējo ekstremitāšu samazināšana sāpēm;
 • Pretiekaisuma darbība, stiprināt un atjaunot integritāti vēnu sienu, novērš veidošanos jaunu asins recekļu, pārtraucot fibrīna polimerizācijas (neglobulyarnogo, augstu olbaltumvielu šķiedras, kas ir galvenā strukturālā komponente trombu veidošanos).

Narkotiku Trombovazim arī veicina ātru sadzīšanu venozās čūlas.

Saņemot Trombovazima ceļvedis narkotiku devu, un pielāgo biežumu pārvaldē. Ārsti parasti noteikts standarta devu narkotiku, pamatojoties uz klīnisko ainu. Tādējādi, maksimālā dienas deva Trombovazima norādījums definē kā 2000ED. Trombovazimom pārdozēšanu ziņots.

Ieteicamā ārstēšanas režīms ietver divas devas narkotiku Trombovazim dienā 1-2 kapsulas / tabletes 20 dienas. Zāles ieteicams lietot 30-40 minūtes pirms ēšanas.

Tā kā nav gaidāmo ietekmi uz Trombovazima meklēt medicīnisko palīdzību. Sākumā attieksme var palielināt Trombovazimom varikozās slimības, hroniskas vēnu nepietiekamības.

Galvenās blakusparādības narkotiku Trombovazim ietver:

 • Alerģiskas reakcijas;
 • Traucējumi, kuņģa-zarnu (caureja, slikta dūša, vemšana, smaguma sajūta kuņģī).

Narkotiku Trombovazim neietekmē cilvēka spēju vadīt transportlīdzekļus, kā arī, lai veiktu darbu, kas prasa īpašu uzmanību un ātrumu fizisko un garīgo reakciju, jo tās sastāvdaļas nav vielas, kas regulē psihomotorās cilvēka stāvokli.

Narkotiku Trombovazim droša sakarā ar tās zemo toksicitāti. Saņemot Trombovazima nepieciešams apsvērt tās mijiedarbību ar citām zālēm grupām. Narkotikas, piemēram, heparīns, aspirīns, dipiridamolu veicina stiprināt Trombovazima antitrombotisku darbību, bet palielināts asiņošanas risks.

Antibiotikas Trombovazim tabletes
 tetraciklīni (hlortetraciklīnu hidrohlorīds, tetraciklīnu, oksitetraciklīna hidrohlorīds) uzlabotu efektu fibrinolītiskie līdzekļi. Ja nepieciešams, vienlaikus narkotiku lietošana no tetraciklīna grupas un Trombovazima ieteicams ievērot intervālu uztveršana no 30 līdz 40 minūtes.

Trombovazim: Kontrindikācijas

Kontrindikācijas Trombovazim var būt radinieks vai absolūta.

Absolūti kontrindikācijas izmantošanas Trombovazima ir:

 • paaugstināta jutība pret narkotikām Trombovazim, alerģiskas reakcijas pret narkotiku lietošanu vēsturē;
 • divpadsmitpirkstu zarnas čūlas un kuņģa akūtā fāzē;
 • Grūtniecība, zīdīšanas periods;

Relatīvās kontrindikācijas izmantošanas Trombovazima ir:

 • Pacientu vecums 18 gadiem (pētījumu par efektivitāti un drošību narkotikas nav bijis šajā vecuma grupā);
 • Saņemšana Trombovazima saturošie preparāti divvèrtìgâ metālu sāļi (magnija, dzelzs, cinks, kālijs) un tetraciklīna antibiotikas. Ja nepieciešams, vienlaicīga lietošana šo medikamentu grupām vajadzētu konsultēties ar ārstu. Ārstējot Trombovazimom norādījumus lietot medikamentus atsevišķi no citu zāļu intervālos līdz 40 minūtēm;
 • Asiņošanas barības vads, divpadsmitpirkstu zarnas čūlas un kuņģa remisijas, hroniskas obstruktīvas plaušu slimības draudi.

Trombovazim: analogi narkotiku

Pamats ārstēšanā hroniskas vēnu nepietiekamības izmanto narkotiku un grupām venotoniki fleboprotektorov. Trombovazim atšķiras no analogiem nodrošināt integrētas darbības, iznīcinot esošo asins recekļu veidošanos un mazinātu risku trombu veidošanos jaunu asinsvadu apakšējo ekstremitāšu. Trombovazim analogs, kas ir vairākas kontrindikācijas, ir drošs medikaments, kas ir efektīvs likvidēšanas simptomu nepalielina asiņošanas risku.

Arī Trombovazim analogs, kas liecina, efektivitāti atveseļošanos elastības asinsvada sienas, nav nopietnas blakusparādības un ir apstiprināts lietošanai plašu pacientu grupai.

Saskaņā ar izstrādātājiem no narkotikām, Trombovazim ir unikāls līdzeklis, kas tiek izmantots, lai izstrādātu kodolfizikas un, lai panāktu metodi elektronu staru imobilizācijas, kas ļauj grozīt bioloģiski aktīvo vielu, izmantojot starojuma-aktivētā polimēra. Trombovazim ir unikāls sastāvs narkotiku analogiem nepastāv. Aktīvā viela pārstāvēja Trombovazima proteināzi ferments papildināt aktīvu polimērs, kas aizsargā fermentu no uzbrukuma un iznīcināšanas imūnsistēmu.

Trombovazim: atsauksmēm pacientu medicīnisko atzinumu

Trombovazim ir droši lietot zāles, kuras mērķis ir radikālas pārmaiņas klīnisko ainu. Trombovazim, atsauksmes no kurām liecina par samazinājumu slimības simptomus, pietūkumu apakšējo ekstremitāšu, nogurums un smaguma sajūta kājās, tiek pozicionēts kā efektīvs līdzeklis, lai ārstētu asins recekļi un novērstu turpmāku trombozi. Tomēr Trombovazim, atsauksmes par kuru var atrast internetā, saskaņā ar ārstiem nav tik efektīva, lai pretotos asins recekļi. Tradicionālā prakse tiek izmantota, lai novērstu asins recekļu vai intravenozas narkotiku tieši receklis pati. Present trombolītisks efektivitāte tabletēs ir ļoti grūti.

Яндекс.Метрика