Trombozes ASS

Trombozes ASS - līdzeklis, lai novērstu asins recekļu.

Farmakoloģiskā darbība

Kā daļa no preparāta  Trombozes ASS tabletes (100 mg)
 Tā satur nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis - aspirīnu. Tās darbības mehānisms ir tāds, ka tas selektīvi bloķē funkcija enzīma ciklooksigenāzes 1, izjaucot veidošanos vielām, kas var izraisīt iekaisuma reakciju -. Prostaciklīnam, prostaglandīnu un citi sintezēt jaunu trombocītu ciklooksigenāzes nevar, tāpēc prettrombocītu iedarbība īpaši izpaužas, samazinot viņu saite ir .

Ietekme narkotiku uz trombocītu ilgst vairākas dienas, kas ir svarīgi atcerēties, ja kādu plānota operācija.

Pieteikums par trombotisku ACC samazina asins trombocītu salipšanu starpā atceļot tos veidošanos tromboksāna A2.

Šā medikamenta lietošana var samazināt saturu dažu asins recēšanas faktoru un palielinātu plazmas fibrinolītisko aktivitāti.

No gremošanas trakta trombotisku ACC uzsūcas labi un ātri, bet daļējs absorbcija acetilsalicilskābi metabolismu. Asinīs, tas ir labi saistās ar plazmas olbaltumvielām. Saskaņā ar rīcības vielmaiņu aknu fermentu notiek galvenokārt narkotiku tādējādi veidojot aktīvu metabolītu - salicilskābi. Izvadīšana no metabolītu tiek veikta caur nierēm.

Form atbrīvot trombotiski ASS

Saskaņā ar instrukcijām Trombotiska ASS pieejams tabletēs 50 un 100 mg. Īpaša zarnu mētelis zāles var pasargāt kuņģa gļotādas no negatīvajām sekām aspirīnu.

Lietošanas indikācijas Trombotiska ASS

Lai izmantotu šo narkotiku trombotisku ACC rādījumus var būt gan ārstnieciskiem. To izmanto primārās un sekundārās profilakses akūta miokarda infarkts, insults, plaušu embolija un dziļo vēnu trombozes ekstremitāšu, attiecībā uz stabilas un nestabilas stenokardijas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar norādījumiem par trombotisku ACC nav piemērojams, ja iespējamā asiņošana no kuņģa un zarnu trakta (progresēšanas kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūla, asiņošana diatēze), neiecietību pret aspirīnu un citiem NPL, ar smagu nieru un aknu, kā arī hronisku sirds mazspēju, bet ārstēšana ar metotreksātu pie bronhiālā astma, kas tiek izraisītas ar aspirīnu. Nav pierādīts, narkotiku grūtniecības laikā (1 un 3 trimestrī) un zīdīšanas, bērnu laikā līdz 18 gadu vecumam.

Uzmanīgi, jūs varat to izmantot, lai ārstētu podagru, peptiska čūlas slimība remisijas, hroniskas slimības, elpošanas sistēmas, pirms operācijas, tai skaitā zobu ekstrakcijas.

Lietošanas instrukcijas Trombotiska ASS

Narkotiku lieto iekšķīgi  Trombozes ASS tabletes (50 mg)
 pirms ēšanas, vēlams, ne badošanās, lai samazinātu iespējamās blakusparādības. Lai to izdarītu, ir vērts, lai noskalotu tabletes ar lielu daudzumu šķidruma. Kā preventīvs pasākums tas ir pieņemts uz ilgu laiku, un dozas būtu nosaka ārsts.

Indikācijas trombotisku ACC novēršanai sirdslēkme, insults, un stenokardiju attieksme ietver izmantošanu par 50 - 100 mg / dienā. Lai novērstu plaušu embolija un dziļo vēnu atsauksmju trombotisku ACC ir efektīvs, par summu, no 100 - 200 mg / dienā.

Nelietojiet zāles vienlaicīgi ar citiem NPL.

Blakus efekti

Kā uzskata Trombotiska ACC sniedz daudz blakusparādības - slikta dūša, vemšana, sāpes vēderā, kuņģa un zarnu trakta asiņošana, reibonis, izmaiņas vispārējos un bioķīmiskās asins analīzes, dažādas asiņošanu.

Яндекс.Метрика