Tropikamid

Tropikamid - narkotiku atspoguļoti acu pilienu formā.

Aktīvs  Acu pilieni Tropikamid
 viela - tropikamīds (5 mg). Palīgvielas: nātrija hlorīda (7 mg), dinātrija etilēndiamīn- (0, 5 mg), benzalkonija hlorīds, 50% (0, 2 mg), sālsskābe, ūdens injekcijām.

Farmakoloģiskā darbība Tropikamīds

Farmakoloģiskā darbība Tropikamīds - holinoliticheskoe, mydriatic. Narkotika izraisa paralīzi naktsmītnes, midriāze (skolēnu dilatācija), veicina bloķējot m-holīnerģiskajiem receptoriem. Par atbildēm uz Tropikamīds, zāles ir mazāk nekā atropīna paralīze naktsmītnes un ir vājākas ietekme uz acs iekšējo spiedienu. Tomēr, piemērojot Tropikamīds instrukcijas spēj zināmā mērā izraisīt tās pieaugumu, kas būtu jāuzskata par pacientiem, kas cieš slēgšanas glaukoma.

Action tropikamīds attīstās pēc 5-10 minūtes pēc zāļu iepilināšanas, sasniedzot maksimumu 15-20 minūtes. Midriāze (0, 5% šķīdums) tiek uzturēta 1 stundu, izmantojot šķīdumu 1% - 2 stundas. Paralīze naktsmītnes (pēc iepilināšanas 1% šķīdums) tiek turēti 30 minūtes. Optimālais laiks acu pētījumiem - 30-40 minūtes (izmantojot 0, 5% šķīdums), un 25-30 minūtes pēc atkārtotas iepilināšanas 1% šķīdumā. Pilna pabeigšana paralīze naktsmītnes iespējams pēc 3 stundām pēc iepilināšanas.

Tropikamid un analogi narkotiku labi uzsūcas un nonāk sistēmiskā cirkulācijā, padarot iespējamu rašanos sistēmisko blakusparādību, kas, kā uzskata par Tropikamīds galvenokārt novērota zīdaiņiem un gados vecākiem pacientiem.

Liecība

Saskaņā ar instrukcijām piešķirtajiem Tropikamid pētniecības acs lēcai fundus, noteikšanai refrakcijas. Zāles ir veiksmīgi izmantota ķirurģisko praksē (minēto darbību stiklveida ķermeņa, tīklene, tīklenes fotokoagulāciju), ārstējot iekaisuma slimības, acu, kā arī kompleksu terapiju, kā profilaksei, lai konstatētu pēcoperācijas saaugumu.

Kontrindikācijas

Jauktas un slēgta kakta glaukoma, paaugstināta jutība uz Tropikamīds sastāvdaļām. Narkotiku lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā nav vēlama, tomēr, iespējams, ja sagaidāmais efekts, izmantojot Tropikamīds pārsniedz potenciālo apdraudējumu bērna attīstību.

Blakusparādības tropikamīds

Par Tropikamīds sekas  Iepakošanas Tropikamid
 var būt vietējie traucējumi: redzes pasliktināšanos, akūtu lēkmi slēgta kakta glaukomu, paaugstināts acs iekšējo spiedienu, bailes no gaismas, kā arī sistēmiskas reakcijas, kas ir, kā uzskata to Tropikamīds, izpausmes trauksme, sausa mute, uzbudinājums, hipertermija, dizūriju, tahikardija.

Kad nejaušs izmantošana tropikamīds bez instrukcijas var pārdozēšanas. Pretlīdzeklis aģenti ir beta blokatori, benzodiazepīni, fizostigmīns salicilāts (devā 0, 03 mg / kg lēnas intravenozas injekcijas veidā).

Lietojot intravenozi tropikamīds var attīstīties smaga narkomāniju.

Tropikamid un analogi

Analogi ir tropikamīds acu pilieni Midriatsil, Midrum izmanto diagnostikā un ārstēšanā no acs ābola slimības.

Brīdinājumi

Saskaņā ar instrukcijām Tropikamid tikt jāiepilina apakšējā konjunktīvas maisiņā. Ārstēšanas laikā jāatturas no braukšanas transportlīdzekļiem un okupācijas potenciāli riskantas darbības, kas prasa ilgstošu koncentrēšanos un reakcijas ātrumu. Par atbildēm uz Tropikamīds valkājot kontaktlēcas, lietojot narkotikas var būt nevēlamas sekas.

Saņemot nav medicīnisku intravenozas Tropikamīds rodas šādi simptomi: apjukums, uzbudinājums, halucinācijas izskatu. Sekas no narkotiku injicēšanas tropikamīds ļoti nopietna ieviešanu: dzeltena āda, strauju kritumu hemoglobīna, neizmantojams redzes zudums (ieskaitot aklums), krampji. Ievada intravenozi Tropikamid noved pie sirds slimībām, sāpēm muskuļos un iekšējos orgānos, audu atdalīšanu no skeleta, atmiņas, ārprāts zudums, degradāciju smadzenēs un prasa tūlītēju visaptveroša ārstēšana no narkotiku atkarības.

Яндекс.Метрика