Tārps

 Worm Tabletes
 Worm - attārpošanas.

Farmakoloģiskā darbība

Worm - plaša spektra pretparazītu zāles ekspozīcijas. Tā aktīvā sastāvdaļa - Albendazols, kas ir efektīvs zarnu, audu veidi parazitāro slimību. Tārps ir aktīvs pret pieaugušiem tārpiem un to kāpuri un olām.

Pieteikums Worm iespējams saskaņā ar šiem tārpiem veidu: spalīši bērniem, roundworm, whipworm, ugritsa zarnu, necatoriasis, cūkas, pigmejs, liellopu lenteni, Fluke ķīniešu, opistorhoz, Giardia, cistisko un alveolu hydatid slimību.

Ir atsauksmes par Vormile, efektīvi izmanto ārstēšanai neurocysticercosis (kāpuru T. Solium) un kapillyaroza (Gnatostoma spinigerum).

Arī izmantošana Worm samazina izmēru un iznīcināšanu Echinococcus cistas granulu.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Worm saražotās formā košļājamās tabletes un svecītēm.

Indikācijas Worm

Instrukciju Worm norādīja, ka tā ir paredzēta, lai īstenotu parazītisku - enterobioze, taeniasis, hookworm, necatoriasis, hymenolepiasis, trihinelozi, strongyloidiasis, kapillyaroze, ādas Peri migrans, askaridoze, gnathostomiasis, clonorchiasis, bērnu giardiasis, toxocarosis.

Lietošanas instrukcijas Worm

Pirms izmantojot iekšējo Worm tabletes vajadzētu sakošļāt. Parasti nepieciešams deva narkotikas tiek noteikta individuāli.

Instrukciju Worm uzskaitītas šādas tipiskas terapijas kursus:

 • ārstēšanai askaridoze, hookworm, necatoriasis, enterobiasis, trihinoze Worm bērni vecāki par 2 gadiem un pieaugušajiem iecelt vienu rajons 400mg / dienā 3-5dn.
 • Ārstēšanai strongyloidiasis, teniasis, hymenolepiasis bērnus vairāk nekā 2 gadus vecs, pieaugušie iecelt vienu rajons Worm 400mg / dienā uz trim dienām. Ja pēc tam atkārtoja gimenolipedoz, ārstēšana tika atkārtots pēc 21 dienām.
 • Ārstēšanai, opisthorchiasis, clonorchiasis (Chinese parazīts) jaukto invāzijas bērnu vecāki 2 gadiem, pieaugušie iecelt 400 mg Worm divu p / dienā uz trim dienām.
 • Lai ārstētu bērnu giardiasis Worm 2-12l bērnus. iecelt vienu rajons 400mg / dienā. Ārstēšanas kurss - 5d.
 • Ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem kapillyaroza iecelt vienu rajons Worm 400mg / dienā 10d.
 • Ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem gnathostomiasis ieceļ vienu centralizēto Worm 400mg / 10-20dn dienā.

Ārstēšanai sistēmiskās Tārpu īstenošanas Worm deva aprēķināta no datiem par ķermeņa svara pacienta:

 • Worm pulveris suspensijas
 par cistiskās Ehinikokoze pacientiem, kuru svars ir vairāk nekā 60kg 400mg zāles nozīmēt divi p / dienā. Terapija ilgst 28d. Sver mazāk nekā 60kg pacientu Worm izmantoja likmi 15 mg uz kilogramu dienā. Parasti apjoms tika sadalīts divos posmos. Ņemiet vērā, ka maksimālo dienas devu - 800 mg.
 • Kad alveolārajos Ehinokokoze pacienti, kas sver vairāk nekā 60kg 400mg Worm ieceļ divus p / dienā. Parasti pavadīt trīs ciklus attieksmi par 28d. ar pārtraukumu no 2 nedēļām. Pacientiem, kas sver mazāk nekā 60 kg ievada 15 mg uz vienu kilogramu dienā. Rezultātā deva sadalīta divos posmos. Maksimāli pieļaujamā veikt 800 mg / dienā.
 • Ar sakāve ādas Peri migrans lietojat 400mg of Worm 1-3 dienas.
 • Kad neyrotsistetsirkoze pacienti, kas sver vairāk nekā 60kg 400mg Worm ieceļ divus p / dienā. Ārstēšana var ilgt nedēļu - mēnesī. Pacientiem, kas sver mazāk par 60kg, Worm ir aptuveni 15 mg uz kilogramu dienā (sadalīts divās devās). Nelietojiet vairāk kā 800 mg dienā. Ārstēšanas kurss, ja nepieciešams, pēc nedēļas vai divām var atkārtot.

Blakus efekti

Ir jauktas atsauksmes par Vormile runājam, kas izriet no dažādiem sistēmas un orgānus blakusparādības:

 • gremošanu - sausa mute, grēmas, vemšana, stomatīts, aizcietējums, sāpes vēderā, vēdera uzpūšanās, slikta dūša, caureja.
 • Nervu sistēma - bezmiegs, miegainība, galvassāpes, apjukums, reibonis, halucinācijas, apjukums, krampji.
 • Vision - samazinot tās smaguma pakāpi.
 • Asinsrades sistēma - leikopēnija, pancitopēnija

Ir arī atsauksmes par Vormile, norādot iespēju alerģisku reakciju pēc pieteikuma - dermatīts, drudzis, nātrene, pemfigus, niezi.

Kontrindikācijas

Neiecelt Worm bērniem līdz 2 gadiem sievietēm grūtniecības laikā, sagatavošana par to, zīdīšana, ar jutību pret albendazolu, citas sastāvdaļas Worm.

Яндекс.Метрика