Trīs Mercy

Kombinētā fāze  Package Trīs Mercy
   kontracepcijas iekšējai lietošanai. Aktīvās sastāvdaļas: etinilestradiola, dezogestrels. Palīgvielas: povidons, D, L-α-tokoferols, koloidālais silīcija dioksīds, stearīnskābe, kartupeļu ciete, laktozes monohidrāts. Apvalks sastāv no: makrogols, hipromeloze, titāna dioksīds, talks.

Farmakoloģiskā darbība

Ietekme Trīs Žēlsirdības balstās uz dažādiem faktoriem, galvenais no kuriem - nomākšana ovulācijas. Papildus kontracepcijas darbības kombinēto perorālo kontracepcijas ir virkne citu pozitīvu iedarbību. Viņi ražo regulējumu menstruālā cikla rezultātiem mazāk sāpīgas menstruācijas, asiņošana no mazākā intensitāti. Tas, savukārt, samazina biežumu dzelzs deficīta anēmiju. Kombinēto perorālo kontraceptīvo ar augstu hormonu lietošana samazina risku: cistisko fibrozi krūts, olnīcu cistas, iegurņa iekaisumu, olnīcu vēzi, ārpusdzemdes grūtniecību.

Farmakokinētika Trīs Mercy

Dezogestrels ar mutisku lēmumu pilnīgi un ātri uzsūcas, kam sekoja pāreja uz etonogestrel.Etonogestrel saistās ar globulīns, dzimumhormonu saistošs. Biopieejamība ir 62-81%.

Zāles pilnībā metabolizējas ar metabolisma ceļiem steroīdo hormonu. Tika konstatēts, mijiedarbība starp gan etonogestrela un etinilestradiola pieņemts. Pēdējais posms pussabrukšanas no narkotiku pēc 30 stundām. Narkotiku un tā metabolīti izdalās ar urīnu un žulti, īpatsvara 6: 4.

Globulīns, dzimumhormonu saistošs ietekme uz farmakokinētiku dezogestrēla. Dienas devu palielina līmeni narkotiku asins plazmā 2-3.

Etinilestradiola mutiski lēmumu pilnīgi un ātri uzsūcas. Biopieejamība, kā rezultātā vielmaiņas un konjugācijas presistemna, sākotnējā šķērsošanu aknas laikā ir aptuveni 60%.

Etinilestradiola koncentrācija asinīs samazinās divos posmos. Pēdējais posms ir raksturīgs pusperiodu Three Mercy par vienu dienu.

Stabils līmenis koncentrācijas narkotiku tiek sasniegta pēc 3-4 dienu regulāras lietošanas.

Devas Trīs Mercy un lietošanas instrukcijas

Tabletes tiek pieņemti norādīta uz iepakojuma shēmu, katru dienu vienā un tajā pašā laikā, tas ir iespējams ar šķidrumu. Ikdienas pārvaldes protams ilgst 21 dienas. Tad do nedēļu pārtraukums, kura laikā asiņošana menstrualnopodobnoe.

Ar nosacījumu, ka nav iepriekšējas uzņemšanu (pēdējā mēneša laikā) hormonālās kontracepcijas līdzekļus, saņemot trīs Žēlsirdību jāsāk no pirmās dienas menstruālā cikla, bet ne vēlāk kā 5 dienas no sākuma ciklā. Ja jūs aizkavēt sākumu uzņemšanu pirmajā nedēļā ieteicams apvienot saņemšanu Mersis Trīs citi nav kontracepcijas metodes.

Kad darīts I grūtniecības trimestrī abortu, jūs varat uzreiz sākt lietot trīs Mersey. Šajā gadījumā nav nepieciešams izmantot citas kontracepcijas metodes.

Pēc II trimestrī aborta vai dzemdībām, zāļu ieteicams sākt 21-28 dienu laikā. Sākumā par šīs narkotikas lietošanu pēc termiņa pirmajās septiņās dienās pēc tā saņemšanas, ieteicams kombinēt ar barjeru kontracepcijas.

Kad vienvietīgas neatbildētos tabletes, ja kavējums ir ne vairāk kā 12 stundas, kontraceptīvā efektivitāte netiek samazināta. Tas jālieto tabletes, cik drīz vien iespējams, un turpina saglabāt ņemot parastā laikā.

Ja kavēšanās grafikā narkotikas bija vairāk nekā 12 stundas, kontraceptīvā ticamība narkotiku samazinās. Pēc trim žēlsirdību norādījumus, lai panāktu drošu kontracepcijas efektu, zāles būtu jāveic katru dienu 7 dienas.

Mainot periodu menstruācijas

Par tīšu kavēšanās menstruāciju var izmantot baltas tabletes no trim dažādām kompleksiem Žēlsirdības kombinācijā ar parasto shēmu. Tajā pašā menstruālā cikla laikā, var tikt aizkavēta līdz 7 dienām.

Liecība

Zāles ievada kā kontracepcijas lai izsargātos no grūtniecības.

Kontrindikācijas

Kombinētā mutvārdu  Trīs tabletes Mercy
 kontracepcijas nebūtu jāņem ar šādām slimībām, un gadījumā, ja diagnoze uzņemšanas laikā - nekavējoties izbeigt.

• vēnu vai artēriju tromboze;

• klīnisko izpausmju asinsvadu trombozes klātbūtne;

• Cukura diabēts ar asinsvadu komplikācijām;

• riska faktoriem artēriju vai vēnu tromboze klātbūtne;

• ir smaga aknu slimība, stabilu kritumu tās funkcijas;

• labdabīgi vai ļaundabīgi aknu audzēji;

• Maksts asiņošana nav skaidrs izcelsmi;

• Grūtniecība;

• paaugstināta jutība pret zālēm, kas ir daļa no Trīs Žēlsirdības.

Pārdozēšana Trīs Žēlsirdību

Ja pārdozēšana bija saņēmuši trīs Mersey pārskats pierādījumi par nopietniem sarežģījumiem. Iespējamie simptomi Pārdozēšanas būt slikta dūša, vemšana un jaunām sievietēm - smērēšanās. In ieteicams Pārdozēšanas gadījumā simptomātiska ārstēšana, nav antidota.

Blakusparādības Trīs Mercy

Iespējamās blakusparādības var izpausties kā: krūšu jutīgums, izskatu izdalījumi, galvassāpes, sāpes krūtīs, depresija, izmaiņas libido, neiecietību, lai kontaktlēcas, vemšana, slikta dūša. Tomēr, nav pierādīta tieša saikne starp uzņemto iepriekš minētajām trim žēlsirdību un blakusparādībām.

Narkotiku mijiedarbība Trīs Mercy

Dažu medikamentu kombinācija var izraisīt pārmērīgu asiņošanu un samazina efektivitāti perorālo kontracepcijas. Līdzīga ietekme tika ierakstīts, ja lietojat barbiturātus, rifampicīns, karbamazepīns, kā arī, cik iespējams, ņemot grizeofulvīnu un okskarbazepīnu. Tas ir saistīts ar indukcijas šo preparātu aknu fermentu iesaistīto vielmaiņā kombinēto perorālo kontracepcijas. Efekts var ilgt līdz vienam mēnesim pēc atcelšanas narkotiku.

Saskaņā ar saņemtajiem trīs Mercy var samazināt to efektivitāti, ja tā saistīta ar noteiktām antibiotikām, piemēram, ampicilīnu un tetraciklīnu. Kad dati ir saņemti antibiotikas visam saņemošās periodā plus septiņu dienu, ir jāieraksta papildus hormonālās pretapaugļošanās barjeru, bet rifampicīnu, plus vēl 28 dienas pēc uzņemšanas.

Laktācija

Liela mēroga pētījumi nav noskaidrota risku negatīvo ietekmi uz bērniem, kuru mātes lieto perorālos kontraceptīvos pirms grūtniecības, kā arī kļūdas dēļ grūtniecības laikā. Hormonālie kontraceptīvie līdzekļi var ietekmēt daudzumu un sastāvu pienā, tāpēc to lietošana nav ieteicama zīdīšanas laikā.

Uzglabāšanas laiks Trīs Mercy

Uzglabāšanas laiks 3 gadi. Glabāt tumšā, sausā vietā prom no bērniem. Temperatūra glabāšana 2 līdz 30 ° C.

Яндекс.Метрика