Tsedeks

Tsedeks - antibiotika cefalosporīnu grupas.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām Tsedeks  Iepakošanas Tsedeks
 Tas satur aktīvo vielu ceftibuten un pieder 3. paaudzes cefalosporīnu antibiotiku iekšķīgai lietošanai. Darbības ar narkotiku baktericīdās mehānisms, ietver pārkāpumu sintēzi baktēriju šūnas sienas. Tsedeks efektīvi pat pret baktērijām rezistentas pret citiem cefalosporīniem. Viņš gandrīz iznīcināja savu fermentami- penicilināzi un cephalosporinase. Plašs darbības ļauj to nelabvēlīgo ietekmi uz grampozitīvo (streptokoki) un Gram-negatīvām baktērijām (Escherichia coli un Haemophilus influenzae, morakselly, Klebsiella, Proteus). Attiecībā anaerobu antibiotika, uzrāda vāju aktivitāti.

Tsedeks labi uzsūcas, ja lieto iekšķīgi, vienlaicīgu saņemšanu kapsulu ar pārtiku neietekmē uzsūkšanos antibiotikas, un absorbcija apturēšanas vairākas palēninājās. Vaislas notiek nemainītā veidā caur nierēm. Antibiotiku arī vērā šķidrumos un audos. Netika sasniegts terapeitiskais līmenis var būt cerebrospinālais šķidrums.

Produkta veids

Tsedeks darbības kapsulas pa 400 mg, un kā pulveris suspensijas iekšķīgas lietošanas 36 mg / ml.

Indikācijas Tsedeksa

Pēc antibiotiku izraisītu infekciju ārstēšanai uzņēmīgi pret mikroorganismu. Tie ir infekcijas slimībām, piemēram, tonsilīts, faringīts, skarlatīnu, akūtu vidusauss iekaisumu, akūts sinusīts, akūts hroniska bronhīta paasinājums, akūtu sadzīves plaušu karsoņa, uroģenitālās infekcijas (komplicētas un nekomplicētas). Pozitīvā atgriezeniskā saņēma Tsedeks kā perorālas cefalosporīnu ārstēšanai, zarnu infekciju bērniem.

Kontrindikācijas

Kā analogiem Tsedeks nav parakstītas hronisks kolīts, alerģiskas reakcijas pret narkotikām vai citām cefalosporīnu antibiotikām. Dažreiz ir cross-alerģiskas reakcijas pret Tsedeks ar penicilīnu. Nelietojiet zāles bērniem, kas jaunāki par 6 mēnešiem. Ar mātes pienu nesaņem antibiotikas, bet tā lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā ieteicams piesardzīgi.

Lietošanas instrukcijas Tsedeksa

Tsedeksa kapsulas iekšķīgi neatkarīgi no ēdienreizēm. Par pieaugušo devas ir 400 mg / dienā 1 uztveršanai. Attiecībā uz attieksmi pret Kopienas iegūtas pneimonijas, dienas deva ir sadalīts 2 devām (200 mg 2 reizes dienā ik pēc 12 stundām). Ja nieru slimību devas samazināšana ir nepieciešama, ja ievērojami samazināt kreatinīna klīrensu.

Pediatric Dose Tsedeksa no 6 mēnešiem līdz 10 gadiem, rēķinot uz vienu kilogramu ķermeņa masas, un ir 9 mg / kg / dienā 1 uztveršanai, bet ne vairāk kā 400 mg / dienā. Gadījumos, enterīta (iekaisums zarnu sienas) vēlams deva sadalīta 2 devās. Bērniem, kas vecāki par 10 gadiem, var saņemt dienas devu pieaugušajam.

Ērta forma  Kapsulas Tsedeks
 maziem bērniem ir suspensija ar ķiršu garšu. Viņas ņem 1 stundu pirms vai pēc ēšanas, pēc sakratot pudeli enerģiski. Lai sagatavotu apturēšanas Tsedeksapo instrukciju pulverim flakonā atšķaida ar 25 ml auksta ūdens. Gatavo apturēšana tika glabāta ledusskapī līdz 2 nedēļām.

Antacīdi pasliktināt absorbcijas Tsedeksa starp tām un ņemot antibiotiku jābūt intervālu 1 stunda.

Analogs narkotiku Tsedeksa Supraks.

Blakusparādības Tsedeksa

Kā uzskata Tsedeks dažreiz izraisīt alerģiju, dispepsija, slikta dūša, sāpes vēderā, vemšana, caureja, galvassāpes un reiboni, izmaiņām bioķīmisko un vispārējās asins analīzes. Pārtraucot zāļu viņi ir vieni.

Яндекс.Метрика