Tsefekon

Tsefekon - pretdrudža  Iepakošanas Tsefekon
 un anestēzijas.

Farmakoloģiskās iedarbības Tsefekona

Narkotiku pieder grupai nav narkotisko pretsāpju līdzekļiem. Struktūra ietver Tsefekona aktīvo vielu paracetamolu. Tās darbības mehānisms, bloķējot enzīmu ciklooksigenāzes termoregulācija centra līmeni smadzenēs. Tas samazina prostaglandīnu - vielas, kas izraisa iekaisumu un termoregulācija sliekšņa atgriežas normālā līmenī. Ar šo Tsefekon ir pretiekaisuma un pretsāpju darbība, nemaina normālu ķermeņa temperatūru. Šīs šūnas audu iznīcinot fermenti peroksidāzes paracetamolu, tāpēc tas ir pretiekaisuma efekts ir niecīgs.

Pieteikums Tsefekona nav saglabāts ķermeņa lieko ūdeni un nātrija jonu nav negatīvas ietekmes uz gļotādas kuņģī un zarnās.

Jo taisnās zarnas svecītes Paracetamola absorbcijas notiek arteriālā tīklā taisnajā zarnā. Maksimālā koncentrācija narkotiku asinīs uzkrājas pēc 0, 5 - 1 stundas laikā. Viņš ir spējīgs iekļūt hematoencefālisko un placentāro barjeru.

Pārveidojot narkotikas par neaktīviem metabolītiem aknās. Salīdzinot ar vienaudžiem Tsefekona perorālajiem ar taisnās zarnas tā ierodas pirmā pāriet aknu pagājušo paracetamola. Ar šo narkotiku slodzi uz to tādā metodi ievadīšana samazināts. Izvadīšana no narkotiku metabolītu notiek caur nierēm ar urīnu.

Produkta veids

Tsefekon instrukcijas ražo taisnās zarnas svecīte satur 50, 100 vai 250 mg paracetamola.

Indikācijas Tsefekona

Narkotiku lieto bērniem vecumā no 3 mēnešiem līdz 12 gadiem, lai samazinātu ķermeņa temperatūru gadījumā akūtas elpceļu slimībām un bērnu slimībām (masalas, vējbakas, skarlatīnu), ar mēri pēc vakcinācijas periodā. Tas palīdz novērst nepatīkamus pavada tādi simptomi kā galvassāpes un muskuļu sāpes.

Ir labas atsauksmes par Tsefekone kā pretsāpju līdzeklis zobu šķilšanās laikā.

Kontrindikācijas

Nelietojiet zāles personiskai neiecietību, iekaisums taisnajā zarnā vai asiņošana no viņas bērniem, kas jaunāki par 1 mēnesi.

Lai izmantotu piesardzību patoloģijas Tsefekon asinsrades orgāniem (anēmija, neitropēnija), iedzimtu trūkumu glikozes-6-fosfātdehidrogenāzes.

Neskatoties uz to, ka kompozīcija Tsefekona drošs lietošanai bērniem agrīnā vecumā, lai samazinātu temperatūru pēc vakcinācijas vecumā no 1 līdz 3 mēnešiem, tas tiek izmantots tikai vienreiz ārsta uzraudzībā.

Lietošanas instrukcijas Tsefekona

Svecītes labāk  Sveces Tsefekon
 ievietota taisnās zarnas pēc izkraušanas vai klizmu. Taisnās zarnas forma ir īpaši noderīga maziem bērniem, kuriem ir apgrūtināta rīšana, medikamentus par vai ja slimība pavada vemšana.

Deva ir atkarīga no bērna vecuma un ķermeņa masas. Vidēji tas ir 10 - 15 mg / kg / dienā, intervāls starp piemērošanas svecīte ir 4 - 6 stundas.

Viena deva: bērniem no 1 līdz 3 mēnešiem ievietoto svecītēm 50 mg, no 3 līdz 12 mēnešiem, ir piemēroti taisnās zarnas svecītes devā 100 mg, 1 līdz 3 gadiem, bet 1 - 100 mg svecīte 2, 3 līdz 10 gadiem - 250 mg no 10. līdz 12. gadiem: 2 250 mg no svecīte.

Maksimālā panesamā deva 60 mg / kg / dienā. Share svecīte nevar, jo iespējamo nevienlīdzīgo sadalījumu paracetamola pie tās kodols.

Kā pretdrudža bez konsultēšanās ar ārstu, lai saņemtu instrukcijas Tsefekon izmanto ne ilgāk par 3 dienām, kā anestēzijas - līdz 5 dienām. Ārsts, ja nepieciešams, var pagarināt kursu.

Tsefekon vēlams lietot kopā ar salicilātiem - iespējamo toksisko kaitējumu nierēm. Narkotiku uzlabo antikoagulantu iedarbību.

Blakus efekti

Kā uzskata Tsefekon var izraisīt alerģiskas reakcijas, slikta dūša, sāpes vēderā, hemoglobīna, trombocītu un balto asins šūnu skaits.

Яндекс.Метрика