Tsernilton

Tsernilton - augu aizsardzības līdzekli paredzēts prostatīta ārstēšanai un labdabīgas prostatas hiperplāzijas raksturs.  Herbal Tsernilton

1 tablete Tserniltona - abpusēji izliektas, apaļas, gaiši dzeltenā krāsā ar tumšāku plāksteriem - satur:

  • Ūdenī šķīstošs frakcija raudzēta ziedputekšņu ekstrakta (Graminex TM G60) - 60 mg;
  • Taukos šķīstošo frakciju raudzēta ziedputekšņu ekstrakta (Graminex TM GFX) - 3 mg;
  • Palīgvielas (koloidālais silīcija dioksīds, mikrokristāliskā celuloze, magnija stearāts).

Farmakoloģiskās iedarbības Tserniltona

Saskaņā ar instrukcijām Tsernilton narkotiku, kas nodrošina anti-tūsku un pretiekaisuma iedarbība, normalizē regulējumu vielmaiņas procesus, pateicoties tās dalībvalstīm ogļhidrātus, aminoskābes un fitosterīni. Galvenais farmakoloģiskā īpašums ir devas atkarīgu inhibīciju 5-lipoksigenâzes un Cox, kas veicina apspiešanu sintēzi prostaglandīnu un leikotriēniem, un tāpēc samazina tūsku un iekaisumu prostatas. Turklāt, kā uzskata, ne tikai samazina Tsernilton pietūkums, bet sāpes. Narkotiku atslābina gludās muskulatūras elementus aizmugurējās sienas, urīnizvadkanāla, kā rezultātā uzlabošanā urinācija.

Izmantošana saskaņā ar instrukcijām Tserniltona kvalificētiem samazina prostatas lielumu, selektīvu alfa1 adrenoreceptoru bloķēšana vienmērīgu muskuļu no urīnizvadkanāla, kavējot 5-alfa-reduktāzes, veicinot labāku erektilās funkcijas un nodrošina ķermeņa vīriešu antiandrogenic rīcību.

Indikācijas Tserniltona

Tsernilton izmantoti kā daļa no kombinētās terapijas ārstēšanai akūtu un hronisku prostatītu un labdabīgas prostatas hiperplāzijas, prostatīts apgrūtināti, bieža urinēšana. Atsauksmes Tserniltonu raksturot narkotikas kā līdzekli veiksmīgi izmanto vispārējo vājumu vecākiem cilvēkiem.  Tsernilton Forte kapsulas

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība pret aktīvām un papildu sastāvdaļas. Nav paredzēti uztveršanai sievietēm (tai skaitā grūtniecības un zīdīšanas) un bērniem.

Blakusparādības Tserniltona

Dažas atsauksmes atzīmēja Tserniltonu izraisīt alerģiskas reakcijas, lietojot zāles, retos gadījumos - slikta dūša. Pārdozēšanas gadījumā Tserniltonom līdz šim nav identificēti.

Pieteikuma metode un devas Tserniltona

Tsernilton izmantot iekšpusē pusstundu pirms ēšanas, uzdzerot nedaudz šķidruma. Nelietot kopā ārstēšanas Tserniltonom un analogus par narkotiku ar alkoholu.

Ieteicamā deva narkotiku akūtas prostatīts: 4 tabletes 3 reizes dienā. Kursu ilgums tiek noteikts ārsts un ir apmēram 3 mēnešus.

Hronisku prostatītu: 1 tablete 3-4 reizes dienā. Vidējais ārstēšanās ilgums - 3-6 mēneši;

In labdabīgas prostatas hiperplāzijas: 2 tabletes 3 reizes dienā. Ārstēšanas kurss ir 6-12 nedēļas, bet norādes var pagarināt līdz sešiem mēnešiem.

Brīdinājumi

In bakteriāls prostatīts hronisks raksturs terapijas Tserniltonom un analogās narkotikas - Adenoprostalom iespējams tikai kombinācijā ar antibakteriālo narkotikām, kuras mērķis ir eksperts.

Storage Tserniltona veikta tumšā, sausā vietā temperatūrā ne augstāka par 25 grādiem pēc Celsija. Uzglabāšanas laiks ar līdzīgiem nosacījumiem - 5 gadiem.

Яндекс.Метрика