Tsetrin

Starptautiskais nosaukums - Cetirizīns Tsetrin kā tabletes

Farmakoloģiskās iedarbības Tsetrina

Tsetrin - ir antagonists histamīna bloķēšanas H1 - histamīna receptoriem .  Aktīvā viela - cetirizīna .  Tsetrin parādīts kā profilaktisku līdzekli pret alerģisku reakciju, un lai veicinātu to plūsmu .  Tā ir pretniezes efektu un protivoekssudativnoe .  Tā ietekmē alerģisku reakciju sākumposmā .  Sākumā posmā alerģiskas reakcijas medikamentu ierobežo iekaisuma mediatoru atbrīvošanos .  Tsetrin novērš pietūkumu audos, mazina spazmas gludās muskulatūras, samazina caurlaidību kapilāru .  Novērš ādas reakcijas uz konkrētiem alergēniem .  Vai jums nav antiserotoninovogo un antiholīnerģiska darbība .  Ievērojot terapeitiskās devās, nav praktiski nekādu sedācija .  Pēc vienas devas, sākot efektu, apmēram puse no pacientiem ir novērota pēc 20 minūtēm, 1 stunda, 95% pacientu .  Narkotiku iedarbība ilgst vairāk nekā 24 stundas .  In terapeitiskos neattīsta toleranci pret narkotiku antihistaminergic .  Pēc tam, kad terapeitisko iedarbību zāļu tiek glabāti līdz 3 dienām .

Farmakokinētika Tsetrina

Tsetrin labi uzsūcas kuņģa-zarnu traktā. Ņemot narkotiku ar pārtiku nav nekādas ietekmes uz uzsūkšanos. Maksimālā koncentrācija cetirizīna asinīs notiek 1 stundas laikā pēc zāļu ievadīšanas un ir 0, 3 mg / ml. Nelielā mērā narkotiku metabolization aknās. Pusperiods ir aptuveni 10 stundas vecākiem pacientiem līdz 12 stundām bērniem apmēram 6 stundas. Zāles tiek izlaists galvenokārt ar urīnu.

Liecība

Ieteicamais pieteikums Tsetrina vietnē:

 • gadu un sezonas alerģisks rinīts un konjunktivīts izcelsmi;
 • nātrene, tai skaitā hronisku nātreni;
 • siena drudzis;
 • alerģisks dermatīts;
 • ādas čūlas;
 • tūska;
 • atopiskais astma (kompleksā terapijā).

Kontrindikācijas Tsetrina

 • Paaugstināta jutība pret cetirizīna;
 • grūtniecība;
 • zīdīšana.

 Tsetrin sīrups
 Lietojot Tsetrina personas ar hronisku nieru mazspēju, kā arī gados vecākiem pacientiem un bērniem, jāievēro piesardzība. Par attieksmi pret bērniem, kas jaunāki par vienu gadu Tsetrinom komentāros ir saņemti.

Grūtniecība un zīdīšana

Tāpat tās kolēģiem Tsetrin nav ieteicams lietot, ja grūtniece vai baro bērnu ar krūti.

Blakus efekti

Blakusparādības var Tsetrina izteikts kā miegainība, sausa mute, vismaz kā galvassāpes, reibonis, galvassāpes, traucējumi, kuņģa-zarnu trakta, alerģisku reakciju.

Pārdozēšana Tsetrinom

Pārdozēšanas simptomi var rasties, ja vienu devu 50 mg devu. Pārdozēšana parādās sausa mute, miegainība, urīna aizture, aizcietējums, nemiers, aizkaitināmība. To ārstē ar kuņģa skalošanu, simptomātiska ārstēšana. Nav antidota. Hemodialīzes efektivitāte nav apstiprināta.

Tsetrina Devas un lietošanas instrukcijas

Tsetrin iekšķīgi kā tablete noskalo ar ūdeni šķīstošs kā pilienu ūdenī.

1 reizes 10 mg dienā vai 2 reizes dienā 5 mg - bērniem, kas vecāki par 6 gadiem un pieaugušajiem deva. Mazuļi, sākot no 2 līdz 6 gadiem, pusi no pieaugušo devas. Pakalpojumus no viena līdz diviem, divas reizes dienā 2, 5 mg (5 pilieni). Pacientiem ar pavājinātu nieru funkciju 5 mg - reizi dienā. Smagos formas hronisku nieru mazspēju, Tsetrin rāda 5 mg vienu reizi 48 stundās.

Brīdinājumi

Saskaņā ar atsauksmēm Tsetrin devās, kas pārsniedz 10 mg dienā, var ietekmēt reakcijas ātrumu. Saistībā ar šo instrukciju Tsetrin ieteicams būt īpaši uzmanīgiem brīdī ārstēšanas, personas braukšanas. Ieteikto devu ietvaros netiek pastiprināt efektu etanola. Tomēr tas nav ieteicams izmantot etanola Laikposmā Tsetrina analogu terapiju.

Mijiedarbība Tsetrina

Tas nebija radusi nozīmīga farmakokinētiska mijiedarbība Tsetrina cimetidīns, pseidoefedrīnu, azitromicīnu, glipizīda kombinācija, ketokonazolu, diazepāms, eritromicīns.

Vienlaicīga lietošana teofilīna rezultātu samazināšanos klīrensu cetirizīna nemainot kinētiku teofilīna.

Uzglabāšanas nosacījumi

Tsetrin uzglabā sausā, tumšā vietā, prom no bērniem. Uzglabāt šīs zāles, istabas temperatūrā, kas nepārsniedz 25 ° C.

Яндекс.Метрика