Tsifoks

Tsifoks - insektoakaritsidny koncentrāts. Šis rīks ir paredzēts darbiniekiem organizācijām ir tiesīgas veikt dezinfekcijas pasākumus.  Insektoakaritsidny koncentrāts Tsifoks

Struktūra un sastāvs Tsifoksa

Saskaņā ar instrukcijām Tsifoks izsniegto formā pārredzamā šķidruma plastmasas pudelēs.

Sastāvā Tsifoksa tsidermetrin (25%), šķīdinātāji, emulgatori, smaržas. Tsidermetrin - galvenā aktīvā sastāvdaļa Tsifoksa.

Vispārīgās īpašības Tsifoksa

Saskaņā ar instrukcijām Tsifoks ir insektoakaritsidnoe rīcību, nodrošinot pilnīgu iznīcināšanu skudras, prusaku, blusām, bedbugs, kašķis un žurku ērces, kāpuriem un pieaugušo odi un mušas, utis, 20-25 minūtes. Ilgums Tsifoksa atkarīgs no virsmas tipa apstrādāto un koncentrācijas emulsijas (no vienas nedēļas līdz trīs mēnešiem). Termins atlikuma Tsifoksa uz virsmām telpās, sākot no viena līdz trim mēnešiem; ūdens vidē - 1-3 nedēļas; atklātā dabā (ja izmanto, lai kontrolētu Tsifoksa sastāvdaļas midges) - no vienas līdz sešām nedēļām; apstrādājot ērču - viena līdz diviem mēnešiem. Kā rezultātā, apģērbs kontakta ērces tiek nogalināti, un akaricīds efekts Tsifoksa saglabājas līdz divām nedēļām.

Atgriezenisko saiti ar Tsifoksu apstiprināja, ka efektivitāte narkotiku atkarīga populācijas jutīgumu posmkāju tā aktīvā sastāvdaļa.

Dažās atsauksmēm uz Tsifoksu tā saka, ka tad, kad jūs izmantojat, lai cīnītos ar kukaiņu populāciju un piemīt spēcīga pretestība peritroidam viņa insektoakaritsidnoe efekts ir ievērojami samazināts.

Iecelšana Tsifoksa

  • likvidēšana synanthropic kukaiņiem - gultas bugs, prusaku, skudru, blusām, mušām un ērcēm žurkas;
  • Dezinsekcija atvieglojumus centriem utu un kašķis utīm un kašķis ērces;
  • Dezinsekcija atvieglojumus no metro un dzelzceļa transportu;
  • cīnās ar dažādiem komponentiem knišļiem savvaļā - uz dabisko un mākslīgo stagnējošu dīķiem pagaidu vai pastāvīgu esamību, zemes platības ir klāta ar veģetāciju, ēku un būvju apstrādi. Pieteikums Tsifoksa stingri aizliegta ūdeņos, ekonomiskās mērķim, izmanto vaislas mājputnu gaļai un zivīm.
  • cīņa pret ērcēm - pārvadātājiem Laima slimību patogēnu encefalītu, ērču boreliozes un citām slimībām (par dabisko dzīvotņu apstrādes).

Lietošanas instrukcijas Tsifoksa

Darba emulsijas aģentiem jāsagatavo tieši pirms lietošanas Tsifoksa. Tsifoks atšķaidīt ar krāna ūdeni, nepārtraukti maisot šķīdumu piecas minūtes. Final emulsija jāizlieto astoņu stundu laikā. Lai piemērotu Tsifoksa bieži izmanto mnogolitrazhnye lodveida smidzinātāji. Par iznīcināšanu žurkām, kašķis ērces, skudras, gultas bugs piemērot 0, 05% ūdens emulsijas Tsifoksa. Lai kontrolētu prusaku, blusas, mušas, odi un to kāpuri, izmantojot 0 1% šķīdumu ūdenī aģents.  Dezinfekcijas Tsifoks

Piesardzības pasākumi

Emulsija sagatavošana un uzpildes konteineri ir jāpārvadā īpašos uzpildes stacijās. Darbs ar Tsifoksom instrukciju aizliegts personām līdz 18 gadu vecumam, zīdīšanu un grūtniecēm, un personām ar paaugstinātu jutību pret pesticīdiem. Darbavietā ir aizliegts smēķēt, dzert, ēst.

Tiem, kas strādā ar Tsifoksom noteikti jāsniedz ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem - aizsargapģērba (antistatiska, ūdens necaurlaidīga vai blīvs audu), hermētiskā brilles un respiratoru. Pēc darba, mazgāt pakļautās teritorijas ar ūdeni.

Dezinsekcija telpu jāveic ar logiem atvērtiem, logi. Pēc darba, izvēdiniet telpu pusstundu. Sētnieku pie atvērta loga un logi jāveic 9-12 stundas pēc delousing.

Pirmā palīdzība saindēšanās Tsifoksom

Atsauksmes Tsifokse liecina, ka saindēšanās gadījumiem ar rīka parādīties galvassāpes, vājums, vemšana, slikta garša mutē, slikta dūša, pasliktina smēķēšana vai ēdot, apjomīgu siekalošanās, kairinājumu elpošanas orgāniem. Kad šie simptomi, nekavējoties novelciet nosmērēto apģērbu un skalot muti ar 2% šķīdumu cepamais sodas vai ūdens.

Ja notikusi nejauša norīšana Tsifoksa nepieciešams dzert 2-3 glāzes ūdens un izraisīt vemšanu. Tam seko dzērienu vienu vai divas glāzes ūdens ar aktivēto ogli 10-20 tabletēm.

Gadījumā, ja saskaras ar acīm Tsifoksa vai ādas, nekavējoties skalot ar ūdeni, vai piesārņotajām vietām 2% šķīdumu cepamais soda.

Uzglabāšanas nosacījumi

Nozīmē Tsifoks uzliesmojošs! Paturiet Tsifoks būt speciālās noliktavās cieši noslēgtā traukā, prom no karstuma un uguns, atsevišķi no narkotikām un pārtikas produktiem. Uz jaudu jābūt uzlīme, kas norāda nosaukumu narkotiku, izgatavošanas datumu, derīguma termiņš.

Darba emulsija nevar uzglabāt, un ir jāizmanto astoņu stundu laikā pēc atšķaidīšanas.

Яндекс.Метрика