Tsiklomed

Tsiklomed - zāles no m-holinomimetikov grupu, ko izmanto oftalmoloģijā.

Besalol, Bekarbon, Belastezin, Anuzol, atropīns sulfāts, Belladonna ekstrakts pieņemts, Betiol, Midriatsil, Buscopan, Gastrotipin, Irifrin, Gastropin, gastrotsepin, Ipravent - narkotikas Tsiklomeda vienaudžiem (locekles tajā pašā farmakoloģisko grupā).  Oftalmoloģijas narkotiku Tsiklomed

Struktūra un sastāvs Tsiklomeda

Tsiklomed ražots kā skaidru risinājumu plastmasas pilinātāju flakonchike 5 ml.

1 ml Tsiklomeda norādījumiem satur 0, 01 g cyclopentolate hidrohlorīda un palīgierīces - 0, 0001 g benzalkonija hlorīds, dinātrija edetāts, nātrija hlorīds, ūdens injekcijām.

Farmakoloģiskā darbība

Cyclopentolate bloki m-holīnerģiskiem receptoriem, tādējādi sekmējot sprieguma ciliārajā (ciliārā) muskuļi acs un vienlaicīgi relaksācijas muskuļus, mazinās skolēnu. Relaksācija no ciliārajā muskuļu acs noved pie attīstības paralīze naktsmītnes - cycloplegia. Pagaidu paralīze izmitināšanas palīdz atjaunot zaudēto funkciju acs, ar noteiktiem acu slimību, un ļauj atšķirt patieso no spazmas izmitināšanu diagnozi tuvredzība.

Tsiklomed viegli iekļūst caur konjunktīvas. Cyclopentolate farmakoloģiskā aktivitāte sasniedz maksimumu 20-30 minūšu laikā pēc vienas iepilināšanas Tsiklomeda. Atgriezenisko saiti ar Tsiklomedu teikts, ka skolēns ir izplatījies vairāk nekā 7-12 stundas pēc iepilināšanas narkotikām, un dažos gadījumos daudz ilgāk. Atlikušās ietekme parēzes naktsmītnes var saglabāties dienas pēc iepilināšanas pilieni.

Spriežot pēc atsauksmēm, Tsiklomed ir spazmolītiskais iedarbība, samazina sekrēciju kuņģa dziedzeri, siekalām, sviedriem, bronhu dziedzeru un aizkuņģa dziedzeris. Terapeitiskās devās zāles ir stimulējoša iedarbība uz nervu sistēmu (izpaužas pēc 30-60 minūtēm pēc iepilināšanas sagatavošanu), veicinot Paaugstināta acs iekšējā spiediena un samazinātu vagālās tonis, kas ved uz tahikardiju attīstību un nelielu pieaugumu asinsspiediena.

Indikācijas Tsiklomeda

Saskaņā ar instrukcijām, vai analogus Tsiklomed Tsiklomeda izmantoti, lai noteiktu refrakcija at oftalmoskopija; in pirmsoperācijas (midriāze pirms kataraktas operācijas). Bez tam, Tsiklomed lieto ārstēšanā sklerīts, episklerīts, iridociklīta, keratīts, uveīta - iekaisuma slimības acu (priekšējā lapās).

Tsiklomed - Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukcijām Tsiklomed lieto ārīgi, rakšana vērā konjunktīvas dobumā 1-2 pilienus narkotiku.

Ja iekaisums ir jāiepilina acī vienu pilienu zāļu trīs reizes dienā. Dažos gadījumos, devu var palielināt Tsiklomeda - 1 piliens ik pēc trim līdz četrām stundām. Iepilināšanas šķīduma konjunktīvas dobuma spiediet apakšējo asaru punktu, lai izvairītos Tsiklomeda aizdegunes laikā.

Par kārtību pētniecības fundus pietiekami apglabāt vienu pilienu šķīdums Tsiklomed 1-3 reizes dienā.  Acu pilieni Tsiklomed

Lai izpētītu refrakcijas pusaudžus un bērnus pārvalda viens piliens narkotiku divas vai trīs reizes dienā.

Kontrindikācijas

  • jutība pret jebkuru sastāvdaļu medikamenta;
  • glaukoma.

Esiet piesardzīgs iecelt Tsiklomed grūtniecību, zarnu nosprostojums, prostatas hiperplāzijas, gados vecākiem pacientiem un bērniem līdz trim gadiem.

Blakusparādības Tsiklomeda

Spriežot pēc pārskatiem Tsiklomede Tsiklomeda un analogiem, ilgtermiņa sekām pilienu lietošanas var būt šādi: rašanos reibonis, slikta dūša, miegainība, galvassāpes, sausa mute, konjunktīvas hyperemia, diskomforts pēc iepilināšanas risinājuma, kā arī redzes pasliktināšanos ir pagaidu raksturs.

Tsiklomed - sekas pārdozēšanas

Spriežot pēc atsauksmēm uz Tsiklomedu, pārdozēšana narkotikas var rasties šādi simptomi: sausums gļotādu un ādas, nervu un garīgās attīstības traucējumiem (dezorientācija, nogurums, runas traucējumi, emocionālie traucējumi).

Piemērojot novirzīšanu narkotiku Tsiklomed sekas var būt neatgriezeniskas (depresija elpošanas funkcijas līdz komai vai nāvei).

Narkotiku mijiedarbība Tsiklomeda

Metazon un citi simpatomimētiskie pastiprināt terapeitisko efektu narkotiku. Pilokarpīns un citu m-holinomimetiki vājināt Tsiklomeda.

Vienu reizi lietot Tsiklomeda un citi m-antiholīnerģiskie var palielināt savus blakusparādības.

Brīdinājumi

Terapeitiskais efekts pilieni samazinājās pacientiem ar tumšā pigmenta varavīksnenes.

Gados vecāki pacienti, lietojot Tsiklomeda rūpīgi pārraudzīt sniegumu intraokulārā spiediena.

Pacientiem ar paaugstinātu jutību pret atropīnu nedod krustenisko alerģija pret narkotiku Tsiklomed.

Bērni ar pastāvīgu vai semiproof spazmas izmitināšanas protams, ir vēlams izmantot cycloplegic iepilināšanas atropīna sulfātu - analogo Tsiklomeda.

Uzglabāšanas nosacījumi

Uzglabāt sausā, pasargāti no saules, temperatūrā ne mazāk kā 25 ° C

Uzglabāšanas laiks - 2 gadi.

Яндекс.Метрика