Tsimitsifugi

Tsimitsifugi - pārstāvis Multivitamīni ar politikas un makro un augu elementiem.  Black cohosh - augi homeopātiskās zāles, pamatojoties uz augiem tsimitsifugi

Farmakoloģiskās iedarbības tsimitsifugi

Tsimitsifugi - augu narkotiku. Vielas shengmanol atsetilshengmanol un ir nomierinoša iedarbība un palīdz samazināt asinsspiedienu, uzlabo miokarda kontraktilitāte neietekmējot sirdsdarbību.

Saskaņā ar instrukcijām tsimitsifugi izraisīt estrogēnu līdzīgu aktivitāti, saistoties ar estrogēnu receptoru neironiem hipotalāmu. Tas samazina atbrīvošanu gonadotropīnu atbrīvojošā hormona, un tādēļ samazinās sekrēciju Luteinizējošā hormona. Tādējādi, kā rezultātā likvidēšanu melno cohosh vegetovascular pārkāpumiem, kas notikuši preklimakterichesky un menopauze.

Tsimitsifugi palielina apjomu urīnu, lai veidotu, palielina sekrēciju dziedzeru gremošanas sistēmas, atslābina gludās muskulatūras zarnu un urīnceļu, ir pretiekaisuma un pretiekaisuma iedarbība.

Produkta veids

Tsimitsifugi pieejamas kā tabletes un pilieni iekšķīgai lietošanai. Formā pārslu (pilieni) nogulsnes liecina aktivitāti melnā cohosh un neietekmē tās efektivitāti.

Indikācijas tsimitsifugi

Melns cohosh lieto neurocirculatory distonijas, hipertensiju un tipa, ar vieglu hipertensiju, lai novērstu aterosklerozes. Black cohosh ir efektīvs arī atklāšanu klimaktērijs neirozes, migrēnas, bezmiegs, toksikozes grūtniecēm, kurām pievienots hipertensija.

Instrukcijas tsimitsifugi: kā izmantot

Saskaņā ar norādījumiem uz melno cohosh, zāles jālieto divas vai trīs reizes dienā līdz 30 pilieniem vai 1 tableti. Ārstēšanas kurss ir četras līdz sešas nedēļas. Izcelsme terapeitiskā iedarbība tiek novērota pēc 2 nedēļām.

Bez ārsta uzraudzības nav ieteicams lietot vairāk nekā 6 mēnešus.  Black cohosh tabletes

Arī zāles nav ieteicams lietot monoterapijā, un integrēta pieeja.

Blakusparādības melno cohosh

Saskaņā ar norādījumiem uz melno cohosh preparātu var izraisīt dažādas alerģiskas reakcijas un pārejošas sāpes kuņģī. Bet saskaņā ar spēkā esošo viedokļos melnā cohosh, reti sastopami blakusparādības ārstēšanas laikā ar šo narkotiku laikā.

Kontrindikācijas

Black cohosh ir kontrindicēta, ja tā konstatē pacienta paaugstinātu jutību pret aktīvo vielu šīs narkotikas.

Būtu arī jāizmanto ārkārtīgi piesardzīgi tsimitsifugi gastrīts ar paaugstinātu sekrēciju pacientam.

Яндекс.Метрика