Tsindol

Tsindol - ārā  Iepakošanas Tsindol
 antiseptiska un dezinfekcijas.

Farmakoloģiskās iedarbības Tsindola

Sastāvā cinka oksīds Tsindola - aktīvās vielas, ir terapeitisko efektu. Tās antiseptiska darbība ir saistīta ar denaturāciju proteīnu. Tsindol arī spēja samazināt eksudāciju (propotevanie plazmas šķidrums daļa) jomā, ādas bojājums, kas nodrošina žāvēšanas efektu un veidošanos aizsargplēvi, kas pasargā brūci no piesārņojuma. Narkotiku veicina audu reģenerāciju un novākšanu iekaisumu, uzlabo vielmaiņu skartajā zonā.

Iekļautas Tsindola palīgvielas -talk, glicerīns, cietes, etanolu - arī piemīt dezinfekcijas un žāvēšanas efektu.

Kā uzskata Tsindol efektīvi izmanto, ārstējot ādas slimību, strutojošu operācijas.

Produkta veids

Zāles tiek izlaists veidā suspensijas ārēju programmu.

Indikācijas Tsindola

Narkotiku indicēts ārstēšanai virspusējo strutainas brūces, apdegumi, venozās čūlas diabēta, varikozas vēnas. Tsindol efektīvs akūtajā fāzē ekzēma, hronisks alerģisku dermatītu, autiņbiksīšu dermatīts bērniem, pinnes, izgulējumu, un autiņbiksīšu izsitumi.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Tsindol nav ieteicams lietot, ja tas iepriekš noticis paaugstinātas jutības reakcijas.

Narkotika ir droša lietošanai grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā un maziem bērniem.

Lietošanas instrukcijas Tsindola

Piekare ir paredzēta lietošanai ārpus telpām. Pirms lietošanas vēlams nodrošināt, ka nekādu paaugstinātu jutību pret zālēm. Šim nolūkam, neliela atvere porciju veselīgu ādu, piemēram, elkonis, izraisot nelielu Tsindola. Ja pēc 15 minūtēm bija apsārtums, dedzinošas, vai nieze, var tikt izmantoti, lai narkotiku ārstēšanai.

Saskaņā ar instrukcijām  Tsindol pudelē
 Tsindol ar vates tamponu vai vates tamponu uzklāj uz problemātiskajām jomām, kas aptver visu ādas virsmas ar kārtiņu narkotiku. Pēc pieteikšanās virsma būtu sausa. Tātad rīkoties problemātisko vietu 2-3 reizes dienā.

Ārstēšanas kurss ir individuāls, tas ir atkarīgs no procesa apjomu un smaguma slimības. Precīzāk, tas piešķir ar dermatologu. Izmantojot Tsindola pēdējo 7 dienu laikā dod izteiktu klīnisko efektu.

Ja nepieciešams, zāles ir apvienota ar antibiotikām.

Blakus efekti

Kā uzskata Tsindol dažkārt izraisa nevēlamas vietējas reakcijas veidā sausa āda, nieze vai apsārtums. Tie paši pēc izstāšanās no narkotiku.

Яндекс.Метрика